Полезные материалы

Чарр, Мануель

  1. Повернення в бокс [ правити | правити код ]
  2. Чемпіонський бій з Віталієм Кличком [ правити | правити код ]
  3. 2012-2013 [ правити | правити код ]
  4. Бій з Олександром Повєткіним [ правити | правити код ]
  5. 2014-2016 [ правити | правити код ]
  6. Чемпіонський бій з Олександром Устиновим [ правити | правити код ]
  7. Бій з Фресом Окендо [ правити | правити код ]

Мануель Чарр ( араб. مانويل شار, ньому. Manuel Charr; рід. 10 жовтня 1984 , Бейрут , Ліван ) - ліванський боксер професіонал, виступає у важкій ваговій категорії (понад 90,892 кг). Регулярний чемпіон світу за версією WBA (2017-2018).

Незважаючи на проживання в Німеччині з 1989 року, спортсмен не має німецького громадянства, а тільки сирійське, але за національністю є ліванцем [1] . Повне ім'я - Махмуд Омейрат Чарр (Mahmoud Omeirat Charr).

Народився Махмуд Чарр в Бейруті в 1984 році , В ранньому віці переїхав до сирійський Хомс . Батько Махмуда був убитий на війні в 1987 році , Після чого його мати разом з шістьма дітьми за підробленими документами бігла в Німеччину . Через проблеми з документами сім'я жила бідно. Махмуд (Чарр) почав займатися тайським боксом і кікбоксингом і домігся успіхів, завоювавши титули чемпіона Німеччині і чемпіона Європи , А також вигравши в Нідерландах турнір К-1 . Потім послідували 10 боїв на любительському рингу, але виступи в турнірах через підроблених документів були для Чарра неможливі.

  • 2002 - TeutoCup Чемпіон в Німеччині.
  • 2003 - районного Чемпіон в Німеччині.
  • 2004 - Westfahlen Чемпіон в Німеччині.
  • 2004 - Західних Німецький Чемпіон.

Під час занять в залі Макса Шмелінга в Берліні Чарр був помічений Уллі Вегнер, спочатку він підробляв спаринг-партнером для більш іменитих боксерів в клубі Вільфріда Зауерланда, потім і сам вирішив зайнятися професійним боксом, так як «бокс показують по ТБ, і [він] надає кращі шанси ». Але, не маючи дозволу на роботу в Німеччині, Мануель не міг заробляти грошей своїми виступами на рингу. Вільфрід Зауерланд запропонував Чарру контракт на 3 роки, але заморозив гонорари до з'ясування ситуації з документами Мануеля. Чарр провів 7 поєдинків за «кишенькові гроші», тобто за 35 євро в день і не збирався зупинятися, але за волею долі потрапив до в'язниці на 10 місяців за бійку. У в'язниці поводився приблизно чином, тренуючи ув'язнених. Пізніше Чарр перейшов в Універсум під опіку Фріца Здунека , Після відходу Фріца став працювати з Міхаелем Тіммом [2] .

Повернення в бокс [ правити | правити код ]

Після дворічної перерви в боксі і зміни промоутерської компанії він почав виступати проти більш досвідчених суперників. До свого 11-му бою Мануель вийшов на ринг проти непереможеного нігерійця Гбенгу Олоукуна , Який мав у своєму активі 16 перемог в 16-і боях, і нокаутував його в 7-му раунді.

Також Чарр переміг на своєму шляху відомого багамського боксера Шермана Вільямса , ямайця Оуена Бека , Якого нокаутував на останній хвилині поєдинку. переміг джорніменів Роберта Хоукінса , Зака Пейджа і Джонатана Паси, і вийшов на бій проти англійця, колишнього претендента на чемпіонський титул, Денні Вільямса . Чарр почав активно бити Вільямса в 7-му раунді, і рефері втрутився в бій і зафіксував перемогу технічним нокаутом.

А після перемоги над турком Сердаром Усаром вийшов на чемпіонський бій за звання інтернаціонального чемпіона WBC проти бразильця Марсело Луїза Насіменто [3] .

В 2012 році Мануель створив свою власну промоутерську компанію і вирішив сам почати організовувати боксерські бої [4] [5] . Так на одному з них він відстояв свій титул проти українського боксера Тараса Біденка [6] [7] .

Чемпіонський бій з Віталієм Кличком [ правити | правити код ]

В травні 2012 року був підписаний контракт на бій за звання чемпіона світу за версією WBC між Мануелем Чарром і чемпіоном Віталієм Кличком . Спочатку поєдинок був намічений на 1 вересня 2012 року , І повинен був відбутися в Києві на стадіоні НСК « Олімпійський » [8] [9] [10] . Однак бій перенесли на 8 вересня, і відбувся він в Москві [11] . За тиждень до бою виграв в лотерею близько 5 тисяч євро. «Ще одна правильна цифра - і я скасував би бій з Кличком і пішов у відставку», - заявив Чарр німецьким журналістам [12] .

8 вересня 2012 року в Москві, Мануель Чарр вийшов на ринг з Віталієм Кличком . Бій почався не дуже активно, Мануель Чарр прийняв роботу другим номером, і зробив акцент на захист. Але точні двійки з боку Віталія Кличка досягали своїх цілей і в першому раунді. В кінці другого раунду Чарр пішов в контратаку, але пропустив зустрічні удари, і впав на кинувся. Вперше за професійну кар'єру, Чарр опинився в нокдауні. Відразу пролунав гонг, і з третього раунду перевага Кличко наростало. Чарр почав наступати, багато працював корпусом, але в основному захищався. У четвертому раунді лівим кросом Кличко розсік Чарру брову. Особа Чарра тут же залилося кров'ю. Після огляду лікаря рефері вирішив припинити поєдинок. Мануель дуже агресивно сприйняв це рішення, але через кілька хвилин охолов [13] .

2012-2013 [ правити | правити код ]

Після поразки, Чарр НЕ розсудливим, і вирішив провести рейтинговий бій проти колишнього чемпіона світу в першій важкій вазі за версією WBC Хуана Карлоса Гомеса . За версією Чарра перемога над Гомесом підніме його на третю сходинку рейтингу WBC , Наблизить до повторного бою з Віталієм Кличком [14] .

поєдинок з Хуаном Карлосом Гомесом зірвався через фінансові причини, також колишній тренер Чарра Граціано Роккіджані висунув високі фінансові вимоги [15] .

В кінці листопада стало відомо що суперником Чарра стане німець, Костянтин Айріх [16] . Айріх був міцним боксером другого ешелону. В останніх поєдинках він зміг пройти всю дистанцію бою з таким серйозними суперниками як Одланьєр Соліс , і В'ячеслав Глазков , Що пророкував довгий поєдинок і з Чарром. Бій почався дуже активно. З перших секунд раунду Чарр кинувся на Айріха, і обрушив на нього град ударів. Чарр настільки швидко наступав, що мало не збив Айріха з ніг не тільки через удари, а через швидке настання. Рефері зупинив атаку Чарра, зробивши йому зауваження, щоб він не штовхав суперника. Після цього Чарр потужним лівим хуком потряс Костянтина в печінку. Айріх впав і не зміг встати щодо 10. Чарр впевнено переміг нокаутом в першому раунді, і знову заявив про себе після поразки в чемпіонському бою. Цей бій став найкоротшим в кар'єрі Чарра.

В лютому 2013 Чарр вийшов на ринг з німцем турецького походження, Якупом Саглама . Чарр вийшов на ринг з великою вагою, і був не сильно швидким в бою, але удари які наносив Саглам не доставляли йому ніяких проблем. За два раунди Чарр кілька разів вдало атакував опонента, але яскраві атаки так і не розвинулися. У перерві між другим і третім раундами Саглам посилаючись на травму плеча відмовився від продовження бою. Мануель Чарр переміг достроково.

влітку 2013 повинен був відбудуться бій Мануеля Чарра з відомим британцем, чемпіоном світу в двох вагових категоріях, Девідом Хеєм . Менш ніж за місяць Хей посилаючись на травму відмовився від поєдинку. Чарр ж щоб не простоювати в червні 2013 року нокаутував в 3-му раунді українського боксера, Олексія Мазикіна .

19 жовтня 2013 Чарр переміг росіянина, Дениса Бахтова . По ходу бою Денис діяв більш активно і явно вів у рахунку, Чарр більше сидів за блоком, при цьому завдаючи сильніші удари ніж отримував від суперника. Однак Денис не вийшов на 6-й раунд через травму руки. Чарр переміг відмовою від продовження поєдинку.

У цей період Чарр провів кілька боїв проти найбільш рейтингових опонентів, чергуючи перемоги з поразками.

12 квітня 2014 року Чарр в 10-і раундовому бою переміг за очками відомого американського спойлера, колишнього претендента на титул чемпіона світу, Кевіна Джонсона .

Бій з Олександром Повєткіним [ правити | правити код ]

30 травня 2014 року зустрівся з росіянином Олександром Повєткіним . Мануель був економним в атаках: діяв в основному через блоку і багато пропускав. Після шести раундів, пропущені удари від Повєткіна стали позначатися і в першій половині 7-го раунду, Повєткін, затяжний пятіударной комбінацією жорстко нокаутував Чарра. Від пропущених ударів німець пошкодив щелепу, і не зміг дати післяматчеве інтерв'ю [17] .

2014-2016 [ правити | правити код ]

боксерського поєдинку між Мануелем Чарром і Майклом Грантом, який відбувся 24 жовтня 2014 року в Москві. Чарр переміг нокаутом в 5 раунді.

10 квітня 2015 року Жоанн Дюапа сенсаційно переміг за очками колишнього претендента WBC Мануеля Чарра.

У рингу з Леапаї Чарр виглядав більш ніж добре. Він проводив хороші комбінації, відмінно рухався на ногах. Перешкодою для нього став тільки його вага, але при бажанні Мануель відмінно рухався в рингу. Як підсумок цього «сплеску» від німця одноголосним рішенням суддів.

22 серпня 2015 року в Чечні, Чарр зустрівся з крузером Майріс Бріедіс , Який піднявся заради цього поєдинку в більш важку вагову категорію. Мануель Чарр вступив напередодні цього поєдинку в промоутерську компанію Рамзана Кадирова програв важким нокаутом в 5-му раунді. цей поєдинок став першим і останнім під прапорами чеченської компанії.

4 червня 2016 роки після довгого 9 місячної перерви через поранення в живіт, вийшов на ринг проти Білорусії Андрія Мазаник, Чарр виграв технічним нокаутом в 7-му раунді в 8 раундовому бою.

17 вересня 2016 року Чарр переміг одноголосним рішенням суддів (98-91, 97-92, 96-93) небитого швейцарця албанського походження Сефера Сефер (21-0) і завоював вакантний титул чемпіона за версією WBA International в суперважкій вазі [18] .

1 листопада 2016 року Всесвітня боксерська асоціація позбавила кубинця Луїса Ортіса титулу тимчасового чемпіона світу за версією WBA в суперважкій вазі за відмову вийти на ринг з обов'язковим претендентом росіянином Олександром Устиновим (33-1, 24 КО). Після чого тимчасовим чемпіоном світу за версією WBA був призначила Мануель Чарр як власник титулу WBA International [19] .

Чемпіонський бій з Олександром Устиновим [ правити | правити код ]

25 листопада 2017 року бою за вакантний титул регулярного чемпіона за версією WBA зустрівся з Олександром Устиновим . Устинов непогано провів перші два раунди, але потім Чарр захопив ініціативу, він контролював темп бою, а його атаки були точнішими. У сьомому раунді Чарр потряс Устинова, але той зумів вистояти і в кінці раунду вже сам проводив атаки. У наступному відрізку часу Чарр відправив Олександра на настил рингу ударом зліва, той піднявся і практично відразу ж пролунав гонг про закінчення раунду.

Далі поєдинок проходив у невисокому темпі і завершився перемогою Чарра рішенням суддів з рахунком 115-111, 116-111 і 115-112.

Бій з Фресом Окендо [ правити | правити код ]

Бій Рекорд Дата Суперник Місце бою раундів Коментарі 36 Серпень 2019 Бій Рекорд Дата Суперник Місце бою раундів Коментарі 36   Серпень   2019   Тревор Брайан   (20-0)   США   (12) Бій за титул чемпіона світу за версією   WBA   (1-я захист Чарра) у важкій вазі Тревор Брайан (20-0) США (12) Бій за титул чемпіона світу за версією WBA (1-я захист Чарра) у важкій вазі. 35 31 (17) -4 25 листопада 2017 Олександр Устинов (34-1) Оберхаузен , Німеччина UD (12) Рахунок суддів: 115-111, 116-111, 115-112. Чемпіонський бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WBA у важкій вазі. 34 30 (17) -4 17 вересня 2016 Сефер Сефер (21-0) Геппінген , Баден-Вюртемберг , Німеччина UD (10) Рахунок суддів: 98-91, 97-92, 96-93. Завоював вакантний титул чемпіона за версією WBA International у важкій вазі. 33 29 (17) -4 4 червня 2016 Андрій Мазаник (12-7-0) Кассель , Німеччина TKO 7 (8), 2:25 32 28 (16) -4 22 серпня 2015 Майріс Бріедіс (16-0-0) Ахмат-Арена , Грозний , Росія KO 5 (8), 2:55 31 28 (16) -3 22 травня 2015 Алекс Леапаї (30-6-3) Москва , Росія UD (10) 30 27 (16) -3 10 квітня 2015 Жоан Дюопа (31-2-0) СК «Олімпійський» , Москва , Росія MD (10) 29 27 (16) -2 24 жовтня 2014 Майкл Грант (48-5) Москва , Росія RTD 5 (10), 3:00 28 26 (15) -2 30 травня 2014 Олександр Повєткін (26-1) Москва , Росія KO 7 (12), 1:09 Бій за вакантний титул чемпіона за версією WBC International в суперважкій вазі. 27 26 (15) -1 12 квітня 2014 Кевін Джонсон (29-5-1) Бонн , Німеччина UD (10) 97-93, 97-93, 98-92. 26 25 (15) -1 19 жовтня 2013 Денис Бахтов (36-8) Лейпциг , Німеччина RTD 5 (12), 3:00 Бій за титул WBC International Silver. 25 24 (14) -1 15 червня 2013 Олексій Мазикін (14-8-2) Гаттерсгайм-ам-Майн , Німеччина KO 3 (12) Виграв титули WBC Baltic і WBC Mediterranean. 24 23 (13) -1 22 лютого 2013 Якуп Саглам (28-1) Галац , Румунія RTD 2 (12), 3:00 Бій за інтернаціональний титул WBC Silver, 2-я захист Чарра. 23 22 (12) -1 21 грудня 2012 Костянтин Айріх (24-8-2) Кельн , Німеччина KO 1 (12), 0:44 Бій за вакантні титули, WBC Mediterranean і WBC Baltic. 22 21 (11) -1 8 вересня 2012 Віталій Кличко (44-2) СК Олімпійський , Москва , Росія TKO 4 (12), 2:04 Бій за титул чемпіона світу за версією WBC , 9-я захист Кличка. 21 21 (11) -0 30 березня 2012 Тарас Біденко (28-4) Кельн , Німеччина UD (12) 116: 111, 116: 111, 116: 111. Бій за інтернаціональний титул WBC Silver, 1-я захист Чарра. 20 20 (11) -0 18 листопада 2011 Марсело Луїс Насіменто (15-1) Куксхафен , Німеччина RTD 8 (12), 3:00 Бій за вакантний інтернаціональний титул WBC Silver. 19 19 (10) -0 3 вересня 2011 Сердар Уйсал (13-14-2) Куксхафен , Німеччина DQ 1 (6), 1:28 18 18 (10) -0 25 червня 2011 Денні Вільямс (43-9) Кельн , Німеччина TKO 7 (8), 1:16 17 17 (9) -0 19 лютого 2011 Джонатан Паси (9-18-2) Штутгарт , Німеччина TKO 5 (8), 2:58 16 16 (8) -0 4 грудня 2010 Зак Пейдж (21-31-2) Шверін , Німеччина MD (8) 78-75, 76-76, 78-74. 15 15 (8) -0 19 листопада 2010 Роберт Хоукінс (23-15) Гамбург , Німеччина RTD 5 (8), 3:00 14 14 (7) -0 9 січня 2010 Оуен Бек (29-3) Магдебург , Німеччина TKO 10 (10), 2:44 13 13 (6) -0 10 жовтня 2009 Шерман Вільямс (34-10-2) Росток , Німеччина UD (10) 98-94, 97-93, 99-91. 12 12 (6) -0 6 червня 2009 Реймон Хейс (15-27-1) Оберхаузен , Німеччина TKO 3 (8), 0:42 11 11 (5) -0 25 квітня 2009 Гбенга Олоукун (16-0) Крефельд , Німеччина KO 7 (8), 1:29 10 10 (4) -0 31 травня 2008 Аднан Серін (19-8-1) Дюссельдорф , Німеччина UD (6) 58-55, 58-55, 58-55. Серін в нокдауні в 5 раунді. 9 9 (4) -0 19 квітня 2008 Едгар Калнар (15-11) Магдебург , Німеччина UD (4) 40-34, 40-34, 39-35. 8 8 (4) -0 5 квітня 2008 Олександр Селезень (1-2) Дюссельдорф , Німеччина UD (4) 40-36, 40-36, 40-36. 7 7 (4) -0 13 травня 2006 Педро Карріон (2-0) Цвіккау , Німеччина MD (8) 78-76, 77-76, 76-76. 6 6 (4) -0 8 квітня 2006 Радован Куца (Дебют) Ахен , Німеччина KO 1 (6), 1:35 5 5 (3) -0 28 січня 2006 Штефан Бауманн (2-1) Берлін , Німеччина KO 1 (6), 0:38 4 4 (2) -0 16 липня 2005 Валентин Маринель (0-1) Нюрнберг , Німеччина TKO 2 (4), 0:40 3 3 (1) -0 11 червня 2005 Езкан Четінкая (3-1) Кемптен , Німеччина UD (4) 39-36, 40-35, 40-35. Четінкая в нокдауні в 1 раунді. 2 + 2 (1) -0 28 травня 2005 Нандор Ковач (Дебют) Відень , Австрія TKO 2 (4) Єдиний професійний бій Ковача. 1 + 1 (0) -0 14 травня 2005 Давид Вісена (0-1) Байройт , Німеччина UD (4)