Потонути в болоті. Як «Саутгемптон» програв «Евертону»

Перерва на матчі збірних не пішов гравцям «Саутгемптона» на користь. Команда не зуміла показати нічого виразного в грі проти «Евертона», просто потонувши у в'язкій грі господарів поля.

Команда не зуміла показати нічого виразного в грі проти «Евертона», просто потонувши у в'язкій грі господарів поля

Але ж непогано «святі» з'їздили в розташування своїх національних команд. Шейн Лонг врятував гру ірландцям, зрівнявши рахунок у матчі проти Польщі. Граціано Пелле відкрив рахунок в товариському матчі проти англійців. Джеймс Уорд-Праус привів збірну Англії U-21 до перемоги 3-2 над Німеччиною, забивши переможний гол після 34 точних передач поспіль. Шнайдерлін, Фонте, Джурічіч і Тадич, Мане, Клайн ... все вони відбігали кілька ігрового часу за свої збірні. Бути може, саме ця втома не дала їм повноцінно проявити себе? До того ж втратили Стівена Девіса в матчі проти Фінляндії. Але ж все думали, що такі позитивні емоції дозволять гравцям «Саутгемптона» здорово відіграти залишок чемпіонату.

У підсумку, до матчу з «іриски» ми підійшли в наступному складі: зрозуміло, Келвін Девіс в воротах, незмінна четвірка захисників (Клайн - Фонте - Тобі - Бертран), звична пара опорників (Морган і Віктор), а ось потім почалися цікавинки. Під Пелле грали Еліа, Праус і Лонг. Тадич, Мане і Джурічіч залишилися в запасі. Інтригує. 4-2-3-1 как она есть.

Почали матч команди досить бадьоро. Обмінявшись ударами, вже до 6 хвилині матчу «святі» створили найнебезпечніший момент всієї зустрічі. Шейн Лонг, прокинувши м'яч повз опонента, м'яко накинув на Граціано Пелле. Італієць в дотик перекинув Ховарда, але американець не схибив: в стрибку назад ухитрився вицепіть «парашутик» і вибити м'яч в поле. вражаючий сейв .

Хвилинка активності гостей закінчилася, вперед пішов «Евертон». Після серії кутових господарі все-таки змогли створити плутанину штрафний у «святих», ніж успішно скористалися: Беррі отримав м'яч, що відскочив, прострілив уздовж штрафного, ігровий снаряд потрапив до Джагелка, і з 3 метрів захисник не схибив. Фізично не міг. Між іншим, єдиний удар в створ у виконанні «ірисок» за весь матч. Девіс просто відпочивав весь матч.

А далі, все решта 60 хвилин матчу, було формене «болото». Гравці «Саутгемптона» намагалися переламати хід гри, хотіли продавити захист суперника, однак нічого не виходило. Якщо чесно, це єдиний матч за весь сезон, де мені навіть сказати особливо нічого. І не хочеться. У команди не виходило зовсім нічого. Праус в ролі треквартісти знову не вдався (у нього середня позиція збігається з Пелле), як і в ролі виконавця стандартних положень. У нього був шанс, free kick прямо перед штрафній суперника, але молодий англієць не зміг докрутити м'яч до «дев'ятки» воріт Ховарда. Запам'ятався потужним ударом метрів з 25 точно по центру воріт, з яким голкіпер ледь-ледь впорався, м'яч вильнув в зворотну сторону прямо перед американцем. Більше нічим.

Щодо непомітний матч нашої опорної зони: Шнайдерлін, звичайно, вичистив все, що можна, однак справі допомогло це мало. Від мощі Ваньяма, так рятувала в подібних ситуаціях в перші матчі сезону, не те щоб нічого не залишилося ... просто вона перестала прикладатися до потрібного місця. Так, вони вкрай корисні як чисто руйнівники. Однак при цьому страждає якість атакуючої гри. У таку б гру Стіва Девіса, а не трохи нетямущого Прауса. У англійця за 60 хвилин його присутності на полі вийшло близько 4 точних пасів кудись в сторону штрафний суперника. Решта поперек або назад. На жаль, в який вже раз констатую, що він не вміє грати «десятку» в 4-2-3-1. Йому потрібен поруч хтось дуже мобільний, хто б зміг його підтримувати. Ваньяма цим теж займатися не любить, а у Моргана все-таки трохи інша задача.

Ось і виходить, що Пелле знову займається тим, що виловлює верхові м'ячі при виносах (у��пішно, звичайно, але а далі?) І майже не отримує м'яч у штрафному, а Лонг і Еліа змушені вдвох бачити за всю команду. Приємно здивував Шейн: звичайно, сила-силенна неточних пасів і інших помилок, але за цю закидачку на Пелле йому можна пробачити багато. В цілому ж як зазвичай. Якщо чесно, не розумію, чому саме він, а не Мане, наприклад. До того ж в такій щільній грі бігунка Лонгу просто ніде розігнатися. Все-таки «Евертон» просто зразково закрився після забитого м'яча, «втопивши» суперника в болоті боротьби, дрібних фолів, в'язкої гри.

У ній же загубився і Еліа, гравець-невидимка сьогоднішнього матчу. Крім відпрацювання ззаду і допомоги Бертрану сказати просто абсолютно нічого. Повний нуль в атаці. Чекав, що Куман зніме його з гри в перерві, але він ще 15 хвилин прикидався травичкою на газоні. Помилка тренера. Що вийшов замість нього Тадич встиг трохи, але все ж щось: пару раз успішно подав з кутового, хоч якось намагався загострити. Мане, який змінив Прауса, не зміг увійти в гру і взагалі нічим не запам'ятався за останні півгодини. Хіба що апеляції до судді після непризначення пенальті. Але в Англії таке не свистять.

Злегка здивувало рішення Рональда зняти з гри Тобі Алдервейрелд на останні 10 хвилин гри. Це явний посил всім: я йду ва-банк, випускаючи Джурічича замість захисника. Яка різниця, як закінчаться матчі, що залишилися сезону, якщо ми зараз програємо? Чи не потрапивши до Ліги Європи (про Лігу Чемпіонів вже навіть не мріємо), або, вірніше сказати, втративши шанси туди потрапити, сезон можна буде просто догравати. Пригадується минулий рік, коли полвесни «Саутгемптон» відверто клеїв дурня, бо істотно впасти по турнірній таблиці було не можна, але і в Європу потрапити вже теж було неможливо. У мене є передчуття, що ситуація може повторитися. Куман повинен запобігти подібні думки. Так грайте ж, чорти, навіть на болоті з водяними! Вас не повинна лякати подібна перспектива, якщо ви дійсно хочете стати великим клубом!

Вас не повинна лякати подібна перспектива, якщо ви дійсно хочете стати великим клубом

Слово тренеру:

«Я дуже розчарований результатом, але не грою команди. Я думаю, ми грали на хорошому рівні в першому таймі і пропустили невдалий гол після кутового удару. Стало набагато важче, але ми робили все можливе до самої останньої секунди. Зазвичай, якщо ми забиваємо першими, ми відчуваємо себе дуже комфортно, але навіть при рахунку 1-0 ми тримали нашу організацію і намагалися забити гол. Звичайно, що сильно розчаровує, коли у тебе є моменти, але ти їх не реалізуєш. Однак ми заслуговували більшого, ніж те, що в результаті отримали.

Ми граємо в хороший футбол, і, можливо, лише в атаці нам трохи важко створювати моменти, але це також залежить від суперника. Коли обороняються так, як «Евертон», це завжди складно. Після забитого гола вони відійшли назад, і нам довелося нелегко. Але я все одно пишаюся тим, що показали мої гравці, і підтримкою фанатів. Ми йдемо далі ».

Думки одним рядком:

• Команда Кумана ніяк не може привчитися грати проти глибокоешелонованої оборони суперника. Сьогоднішнє футбольне «болото» просто поглинуло всіх «святих».
  • Гравці «Саутгемптона» програли майже всю силову боротьбу. Лише 1 вигране єдиноборство з 12 в матчі. Погано, товариші, погано.
  • Дивно багато браку в передачах. Я не кажу про Лонга, у нього це вроджене, помилялися майже все.
  • Багато дозволили зробити атаці «Евертона». Так, в результаті 0 ударів в створ, крім забитого м'яча, але моментів занадто багато. І часто розряджали обстановку лише в останній момент.
  • Багато порушень (29 в обидва боки), до того ж матч не назвеш грубим. Але дуже збивався ритм гри (рахуйте самі, в середньому раз в 3 хвилини хтось порушував правила). Додайте до цього манеру гри «Евертона» і ви зрозумієте, що це був один з найбільш невиразних матчів цього сезону.

«Евертон» - «Саутгемптон» 1: 0 (1: 0), 04.04.2015, «Гудісон Парк», суддя Лі Мейсон.

«Евертон»: Ховард, Бейнс, Джагелка, Стоунз, Коулмен, Беррі, Маккарті, Барклі (Бешич, 71), Осман, Леннон, Коне (Нейсміт, 70).

«Саутгемптон»: К. Девіс, Бертран, Алдервейрелд (Джурічіч, 82), Фонте, Клайн, Шнайдерлін, Ваньяма, Уорд-Праус (Мане, 61), Еліа (Тадич, 61), Лонг, Пелле.

Голи: Джагелка (16).

Попередження: Райан Бертран.

Вилучення: немає.

Вилучення: немає

Бути може, саме ця втома не дала їм повноцінно проявити себе?
?пішно, звичайно, але а далі?
Яка різниця, як закінчаться матчі, що залишилися сезону, якщо ми зараз програємо?