• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 12

В Єревані пройшов матч національних збірних Вірменії та Гібралтару в рамках третього туру Ліги націй, повідомляє Sports.kz.
Ця гра завершилася сенсаційною гостьовою перемогою Гібралтару з рахунком 1: 0. На 50-й хвилині пенальті реалізував Джозеф Чиполіна. У господарів в цьому матчі брав участь кращий бомбардир чемпіонату Казахстану, півзахисник «Актобе» Маркос Піззеллі - він вийшов на заміну в перерві. Також в складі збірної Вірменії на поле вийшов хавбек «Жетису» Камо Оганесян - він провів весь матч.
Актуальне турнірне становище команд в групі 4 дивізіону D таке: Македонія - 6 очок (2 матчі), Ліхтенштейн - 3 (2), Вірменія - 3 (3), Гібралтар - 3 (3). Додамо, що збірна Гібралтару є однією з найгірших в Європі - вона поступається лише Сан-Марино.