Шахтар "обіграв" Маріуполь "в чемпіонаті України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" на класі перемогли в суботу "Маріуполь" в матчі 7-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги - 2: 0.

М'ячі на стадіоні "Металіст" в Харкові збили: Жуніор Мораес (43-тя хвилина) - у "гірників"; Дава Чаконте Джойскім (56, в свої ворота) - у маріупольців, повідомляє Укрінформ.

ФК "Шахтар" - ФК "Маріуполь" - 2: 0 / Фото: В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

Мораес з 7-ма голами зміцнив лідерство в списку кращих бомбардирів першості УПЛ.

У неділю, 2 вересня, відбудуться матчі між чернігівською "Десною" і донецьким "Олімпіком" (початок о 14.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), "Львовом" і "Олександрією" (17.00, "Футбол 1"), київським " Арсеналом "і луганською" Зорею "(19.30," Футбол 1 "), столичним" Динамо "та львівськими" Карпатами "(19.30," 2 + 2 ").

Нагадаємо, почався 7-й тур в п'ятницю. Полтавська "Ворскла" на домашній арені імені Олексія Бутовського обіграла одеський "Чорноморець" - 2: 1.

Перемогу господарям принесли Владислав Кулач, який відзначився на 49-й хвилині, і автогол Дмитра Рижука (87). У складі "моряків" м'яч забив Артем Черній (63).

На 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті.

Турнірне становище: "Шахтар" - 18 очок (після 7-ми ігор), "Олександрія" - 15 (6), "Динамо" - 13 (5), "Ворскла" - 9 (7), "Чорноморець" - 9 ( 7), "Зоря" - 8 (6), "Десна" - 7 (6), "Олімпік" - 6 (6), "Львів" - 5 (6), "Карпати" - 5 (6), "Маріуполь "- 4 (6)," Арсенал "- 4 (6).

Зустріч 3-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) перенесли на 26 вересня через участь клубів у єврокубках.