Полезные материалы

Як боротися з целюлітом? Вправи від целюліту

Для того щоб позбутися від целюліту, до вибору фізичних вправ необхідно поставитися серйозно, так як не всі вони допомагають усунути цю проблему Для того щоб позбутися від целюліту, до вибору фізичних вправ необхідно поставитися серйозно, так як не всі вони допомагають усунути цю проблему. Наприклад, види спорту, які пов'язані зі збільшеним навантаженням на ноги (теніс, волейбол), тільки посилюють проблему, тому що зростає навантаження на венозну систему, виникає застій крові і лімфи в ногах, що є важливою причиною виникнення целюліту. У боротьбі з «апельсиновою кіркою» успіхом користуються вправи, які безпосередньо не пов'язані зі знищенням целюліту, але допомагають позбутися від нього за рахунок свого додаткового ефекту. За допомогою фізичних вправ для зміцнення м'язів можна не тільки боротися з целюлітом, але і попередити його появу. Дія таких вправ направлено на збільшення енергетичних витрат, за рахунок чого відбувається інтенсивне розщеплення жиру в проблемних зонах.
Для того щоб фізична активність дала позитивний результат, вправи слід починати з розігріву м'язів. Це дозволяє не тільки підготувати ваші м'язи до основного комплексу вправ, але і в подальшому уникнути травматизму. Для проведення розігріву підходять досить прості вправи.

  • Стрибки на носках.
  • Присідання.
  • Обертання тазом.
  • Випади вперед по черзі обома ногами.
  • Ходьба на місці з високо піднятими колінами.
  • Нахили тулуба вперед, назад і в сторони.
  • Час для розігрівання м'язів абсолютно індивідуально для кожної жінки. Воно залежить від ступеня фізичної підготовки. Якщо м'язи ніколи не піддавалися посилених тренувань, їх слід добре розігріти, і тільки після цього можна починати основні вправи.

Отже, приступаємо до комплексу вправ.

  • Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки зчеплені на потилиці. Повільно підніміть верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м'язи живота і сідниці. Розслабте плечі і потилицю. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд і опустіться. Повторіть вправу 20 разів.

Початкове положення: лежачи на боці, нижня рука витягнута вздовж тулуба, голова лежить на ній. Для стійкості корпусу в такому положенні обіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 45 градусів і опустіть. Повторіть вправу 20 разів. Переверніться на іншу сторону і повторіть підйоми іншою ногою.

  • Початкове положення: лежачи на спині, руки зчеплені на потилиці, ноги зігнуті в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте м'язи живота і сідниці, повільно піднімайте корпус. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 25 разів. Після чого поміняйте ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.
  • Початкове положення: сидячи на підлозі, спершись на випрямлені руки. Поверніть корпус вправо, упор на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу в колінному і тазостегновому суглобах і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося статі. Тепер витягніть ліву ногу і зробіть те ж рух правою ногою. Плечі не згинайте, руки не відривайте від підлоги. Виконайте вправу по 10-12 разів в кожну сторону.
  • Початкове положення: лежачи на спині, руки розведені в сторони. Ноги з'єднані разом і зігнуті в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Повторіть вправу по 10 разів в кожну сторону.
  • Початкове положення: стоячи на колінах, руки витягнуті перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежну сторону. Повторіть вправу 10-15 разів.
  • Початкове положення: лежачи на лівому боці, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть. Підніміть якомога вище ноги і потім опустіть. Виконайте 10 повторів, потім перекиньтеся на інший бік і повторіть вправу.
  • Початкове положення: лежачи на спині, руки витягнуті уздовж тулуба, коліна зігнуті. Підніміться на ліктях, переведіть пряму ліву ногу через праву і доторкніться стопою до статі. Руки при цьому не напружуйте і не міняйте їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу по 8-12 разів кожною ногою.
  • Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно піднявши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот корпусу вправо, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги. Прийміть вихідне положення і повторіть
    вправу в іншу сторону. Повторіть вправу по 10 разів в кожну сторону.
  • Початкове положення: сидячи, з упором на лікті. Зігніть ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 10-15 разів.
  • Початкове положення: сидячи, долонями зіпріться об підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте в сторону. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу випрямлену ногу вгору і опустіть. Виконайте вправу по 8-10 разів кожною ногою.
    Їзда на велосипеді - дуже гарна вправа для того, щоб зробити своє тіло красивим і позбутися целюліту.

Через місяць помірних тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Спочатку, хвилини 3-4, їзда повинна бути повільною, потім з кожним обертом педалей підсилюйте темп і через 5-6 хвилин набирайте максимальну швидкість. Всі м'язи повинні бути максимально напружені. У такому посиленому темпі необхідно їхати хвилини 3-4. Потім протягом однієї хвилини знизьте швидкість, 2 хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

Заняття зі скакалкою є одними з найбільш ефективних серед вправ по боротьбі з целюлітом.
Жоден, навіть самий модний тренажер не зрівняється з улюбленим всіма з дитинства спортивним снарядом. Однак існує один нюанс: стрибати зі скакалкою необхідно довго, близько 15 хвилин.

Якщо втомилися, відпочиньте - можна походити по кімнаті або притулитися до стіни. Тільки не лягайте і не сідайте, інакше результат тренування піде нанівець. З кожним днем ​​збільшуйте час занять зі скакалкою.

Виконувати такі вправи ви можете в кімнаті, де нікому не будете заважати. Тільки не забудьте відрегулювати довжину скакалки, щоб ваші вправи не закінчилися псуванням інтер'єру. Слід зазначити, що вправи зі скакалкою не рекомендовані жінкам в період грудного вигодовування. Однак якщо груди невеликі і її можна добре зафіксувати в спортивному бюстгальтері, якось не дуже тривалі вправи будуть тільки корисні.

Ще одним досить ефективним заняттям в боротьбі з целюлітом вважаються вправи з хулахуп, або гімнастичним обручем.

Це відмінний засіб для відновлення розтягнутих м'язів живота після вагітності і пологів. Також такі заняття сприяють поліпшенню роботи кишечника і усувають деякі проблеми з хребтом. Крутити обруч необхідно 15 хвилин, не більше. Тривалі заняття можуть сприяти посиленого притоку крові до тазових органів і органів системи травлення, що не принесе великої користі. Крутіння обруча можна поєднувати з переглядом телевізора, при цьому ви не будете нікому заважати.

Будь-яка фізична активність, якщо вона регулярна, сприяє розщепленню жирів.