Кошмар, що перетворився в радість

У середу, 5-го серпня, були зіграні залишилися матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Відразу кілька матчів пройшли в такому ключі, що змусили вболівальників пережити всю гаму почуттів - від відчаю до ейфорії. Або навпаки.
Так, московський армійці, які зіграли в першому матчі в Москві з чеською «Спартою» з рахунком 2: 2, вже до 16 хвилині поєдинку програвали 0: 2. Російський коментатор під час репортажу в цей момент, сказав, що прекрасно розуміє, що зараз він повинен говорити щось оптимістичне, обнадійливий, але у нього напрошується тільки одне слово - «кошмар»! Однак ще до перерви легконогій форвард гостей Муса відквитав один м'яч, і ЦСКА повернувся в гру. А після перерви гості змогли остаточно схилити чашу терезів на свою користь. Після фінального свистка гравці та тренери «Спарти» висловили чимало претензій на адресу італійського судді, але після бійки, як відомо, бутсами не махають.

Не менш захоплююче пройшов матч і в «Астані», де місцевий клуб також програвав спочатку з рахунком 0: 2, але потім змусив повернутися Фортуну до себе обличчям.
Ліга чемпіонів
3-й кваліфікаційний раунд. матчі у відповідь
«Шахтар» (Донецьк, Україна) - «Фенербахче» (Туреччина) - 3: 0 (Гладкий, 25, Срна, 65 - з пен., Тейшейра, 68). Вилучення: Кьяер, 90 + 3 - «Фенербахче». Перший матч - 0: 0.
БАТЕ (Білорусь) - «Відеотон» (Угорщина) - 1: 0 (Ніколіч, 82). Вилучення: Люікс, 60 - «Відеотон». Перший матч - 1: 1.
«Астана» (Казахстан) - ХІК (Хельсінкі, Фінляндія) - 4: 3 (Твумасі, 44, Каньяс, 47 - з пен., Шомко, 56, Постніков, 90 + 3 - Джаллоу, 4, Баа, 41, Зенелі, 86 - з пен.). Вилучення: Твумасі, 70 - «Астана». Перший матч - 0: 0.
«Базель» (Швейцарія) - «Лех» (Познань, Польща) - 1: 0 (Б'ярнасон, 90 + 1). Перший матч - 3: 1.
«Вікторія» (Пльзень, Чехія) - «Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль) - 0: 2 (Захави, 76 - з пен., 83). Перший матч - 2: 1.
«Спарта» (Прага, Чехія) - ЦСКА (Росія) - 2: 3 (голи: Крейчі, 6, фата, 16 - Муса, 34, 51, Дзагоєв, 76). Вилучення: Матейовськи, 64 - «Спарта». Перший матч - 2: 2.
«Карабах» (Азербайджан) - «Селтік» (Шотландія) - 0: 0. Перший матч - 0: 1.
«Брюгге» (Бельгія) - «Панатінаїкос» (Греція) - 3: 0 (Колс, 53, Васкес, 58, Улар, 82). Перший матч - 1: 2.
«Мальме» (Швеція) - «Ред Булл Зальцбург» (Австрія) - 3: 0 (Никола Джурджич, 7 (1: 0); Розенберг, 14, Родич, 42). Вилучення: Аду, 64 - «Мальме». Перший матч - 0: 2.
«Шкендербеу» (Албанія) - «Мілс» (Молдова) - 2: 0 (Саліхі, 16, Прогні, 55). Вилучення: Андроник, 14 - «Мілс». Перший матч - 2: 0.
«Партизан» (Белград, Сербія) - «Стяуа» (Румунія) - 4: 2 (Бабовіч, 8, Евтовіч, 60, Живкович, 69, Труіч, 90 + 1 - Муніру, 11, Хамрун, 33). Незабитий пенальті: Божинов, 50 - «Партизан». Вилучення: Варела, 48 - «Стяуа». Перший матч - 1: 1.
Жирним шрифтом виділені команди, які пройшли в наступний відбірковий етап Ліги чемпіонів.