Данія - Італія 0: 0. Коли ніхто не в образі

Данія

0: 0 Італія Серенсен, Хенріксен, Лаурсен, Ніклас Єнсен, Хельвег, Томассон, Йоргенсен (Перес 72), Санд (Клаус Йенсен 69), Даніель Йенсен, Поульсен (Пріске 76), Роммендаль Буффон, Пануччі, Дзанетті (Гаттузо 57), Каннаваро, Дель П'єро (Кассано 64), Вієрі, Тотті, Неста, Каморанезі (Фіоре 68), Дзамбротта, Перотті Попередження: Томассон 29, Хельвег 67 Попередження: Каннаваро 62, Кассано 70, Гаттузо 81, Тотті 90

Початок матчу Італія - ​​Данія шанувальників Скуадри Адзурри відверто розчарувало. І справа навіть не в тому, що підопічні Джованні Трапатоні НЕ нанесли по воротах Томаса Серенсена жодного дійсно небезпечного удару до сороковий хвилини - данці контролювали хід гри, перш за все зусиллями активних флангів. Єдиний гострий момент біля воріт команди Мортена Ольсена відбувся, коли арбітр вже готувався відпустити команди на перерву - Дель П'єро і Тотті, до цього малопомітні, двома поспіль ударами з близької відстані перевірили на пильність Серенсена.

Другий тайм італійці почали активніше, і відразу ж могли відкривати рахунок, але Дзамбротта, який вийшов на хорошу позицію після геніального пасу Тотті, пробив мимо. Тут же черговий шедевр видав Серенсен, відбив складний удар Вієрі. Після цього протягом десяти хвилин Трапатоні випустив свіжих Фіоре, Гаттузо і Кассано, італійці перехопили ініціативу і вже данцям довелося всією командою відпрацьовувати в обороні, не забуваючи при цьому і про контратаки, в одній з яких лише майстерність Буффона врятувала номінальних гостей від проблем, коли Хельвег і Роммедаль по черзі розстрілювали ворота італійців. «Адзуррі» відповіли ударом Тотті зі штрафного, але Серенсен в черговий раз зіграв вище всяких похвал. В останні хвилини міг принести перемогу своїй команді все той же Тотті, однак пробив зі штрафного набагато вище воріт. Підсумковими «нулями» задоволені повинні бути обидві команди, адже стартувати з поразки однаково катастрофічно і для італійців, і для датчан.

Джованні Трапаттоні, головний тренер збірної Італії: «Виявилася реальність ЄВРО-2004. Ми не контролювали гру протягом усього першого тайму. У другому справи пішли краще, але ми не змогли скористатися тими можливостями, які нам представилися. Ми були занадто статичними, особливо в кінці зустрічі, коли команда здала в фізичному плані. Подивимося, що буде в другому матчі нашої групи ».

Мортен Ольсен, головний тренер збірної Данії: «Я задоволений заробленим очком. Хочу також зауважити, що ми заслужили перемогу в цій грі. У нас було багато можливостей відкрити рахунок і ми повністю контролювали хід матчу в першому таймі. Незважаючи на це, у нас вийшов хороший старт на ЄВРО-2004 ».