Полезные материалы

Суперкубок Іспанії. Атлетіко - Барселона 1: 1. Петушок закукурікав ᐉ UA-Футбол

"Атлетіко" - "Барселона" 1: 1
Голи: Давид Вілья 12 - Неймар 66
"Атлетіко": Тібо Куртуа, Дієго Годін, Філіпе Луїс, Маріо Суарес, Коке (Олівер 73), Давид Вілья, Арда Туран (Лео Баптістан 76), Габі, Дієго Коста (Крістіан Родрігес 79), Хуанфран, Жоао Міранда
"Барселона": Віктор Вальдес, Херард Піке, Хаві (Алекс Сонг 89), Педро (Неймар 59), Андрес Іньєста, Алексіс Санчес, Ліонель Мессі (Сеск Фабрегас 46), Хав'єр Маскерано, Серхіо Бускетс, Хорді Альба, Даніель Алвес
Попередження: Хуанфран 36, Філіпе Луїс 39, Маріо Суарес 56 - Серхіо Бускетс 43, Хорді Альба 65, Неймар 86

Прихід Херардо Мартіно в «Барсу» набув настільки ураганний ефект, що стало незрозуміло - чого чекати від аргентинського фахівця. Спочатку 8: 0 у виставковому матчі з «Сантосом», потім 7: 0 з «Леванте» - деякі команди таку кількість голів розтягують на весь сезон ... Мадридський «Атлетіко», з його надійним захистом і контратакуючої манерою гри, повинен був стати справжньою перевіркою для «блаугранас». Тим більше що на кону стояв справжній трофей - Суперкубок Іспанії. Найповажніший суперкубок з усіх, що розігруються в чемпіонатах «великої п'ятірки» ...

Дієго Сімеоне днями здорово розбурхав громадськість, назвавши Прикладу нудним чемпіонатом. «Реал» і «Барселона» ніби грають в іншій лізі »- справедливо зауважив аргентинський фахівець. Ель Чоло можна зрозуміти - він особисто розривав вічних грандів на зеленому газоні, приносячи на «Вісенте Кальдерон» трофей за трофеєм ... Тим легше, що «Атлетіко» не став трусити і виставив проти «Барси» цілком атакуючий склад. Два форварда (Вілья і Коста), два вінгера з явним ухилом у бік нападу (Туран і Коке), один кретівності центрхав (Суарес) - цілком атакуюча схема, Симеона і проти аутсайдера не покаже менше гравців оборони.

Тата Мартіно тільки знайомиться з європейським футболом - ну а європейський футбол тільки знайомиться з його схемами. Проти «Леванте» його гравці відіграли так, що було дуже важко кого-небудь з них садити на банку. Тренер все ж зробив дві зміни, наблизивши його до оптимального - Фабрегаса в "старті" замінив Хаві, а замість Адріано вийшов Хорді Альба. Нічого особливого, 4-3-3 з двома фланговими нападниками.

Перший тайм не виправдав очікувань. Замість того, щоб втретє змести суперника зі стартовим свистком, «Барса» Мартіно катала м'яч в центрі поля і навіть до штрафної «Атлетіко» добиралася з великими труднощами. Мессі був просто ізольований від півзахисту, що не клеїлася гра у Бускетса і Хаві - а проблеми з цими трьома гравцями автоматично означали провал «Барси» в творенні. Паралельно з цим викликала захоплення гра «матрацників» в обороні.

Філіпе Луїс, Міранда, Годін, Хуанфран - цю оборонну четвірку Ель Чоло сформував ще рік тому. Він її випестував, він домігся від неї приголомшливого прогресу, він зіграв своїх захисників так, що тепер разом вони грають в два рази краще, ніж окремо (в збірних) ... І сьогодні ця лінія оборони укупі з опорником Габі, вибачте, зжирала всю атаку «Барси». У цій оборони не було витонченості підкатів Тіаго Сілви - але вона не давала Мессі навіть дістатися до м'яча.

Інша смертоносну зброю Симеона - пресинг і контратаки його команд. На початку гри Мессі спробував отримати м'яч і почати атаку. Але тут же на нього налетіли три гравці, м'яч опинився у Турана - і пішов гарний і продуманий до сантиметрів контрвипад. Давид Вілья перший раз торкнувся м'яча ще на своїй половині поля, а останній - коли снайперським ударом в дотик забивав м'яч у дальній кут. Погляньте на атаку - з геометричної точки зору продумана вона була просто ідеально.

Ель Гуахе як знав, коли розповідав про можливі святкуваннях голів в ворота «Барселони»

Перший тайм видався зовсім не на користь «Барселони» - Куртуа і в гру вступив щось всього раз. По такій грі назрівало першої поразки «блаугранас» при новому тренері, але Мартіно врятував матч сильним, вольовим рішенням. Чудово відіграв проти «Леванте» Сеск вийшов на поле, замінивши ... Ліонеля Мессі. Лео дійсно провалив перший тайм, запам'яталися лише вищеописаної обрізанням - але так міняти його не наважувався навіть Гвардіола. Фабрегас, втім, точно не сильно вразив, на відміну від іншого джокера.

Неймар ... Його майбутнє в «Барселоні» - одна з головних інтриг майбутнього європейського сезону. На батьківщині він був справжнім принцом (справжнім наслідним принцом Короля Футболу) - але ніхто не знає, як проявить себе бразилець в Європі. Бразильці приживаються в Старому Світі цілими натовпами - але, як правило, це більш міцні, оброслі м'язами хлопці. А цей крихкий, витончений хлопчина ... почав в «Барселоні» просто прекрасно, витягнувши команду на складному виїзді. Вся команда дуже довго билася головою в оборону «матрацників» - а Неймар вже на сьомій хвилині свого перебування на полі зловив на помилку Хуанфрана. Спрацювала зв'язка Дані Алвес - Неймар, давно зіграна в збірній ...

Симеона після фінального свистка був спокійний, і його команда обов'язково побореться на «Камп Ноу». Але він краще за всіх розуміє, наскільки це складно - виграти Суперкубок після результативної нічиєї на своєму полі. Як гравець він, володар золотого дубля, виграв у «Барси» 3: 1 - і навіть цього не вистачило .

А що стосується Неймара ... Чому прізвисько «півник» обов'язково має бути образливим? Це горда, розумна птах, увічнена навіть в нашій класиці. Неймар справжній Золотий Півник - розумний, владний, хитрий ... І, як виявилося, теж вміє прийти на допомогу потрапив у біду господареві.

Питання автору ви можете задати на конференції .

бонус

Чому прізвисько «півник» обов'язково має бути образливим?