"Реал" - "Барселона": все вирішиться у другому епізоді [+ ВІДЕО]

Ель Класіко зіграно на ура

"Реал Мадрид" - "Барселона" - 2: 2 (1: 2)
Суперкубок Іспанії, матч перший
Голи: Озіл (13) - 1: 0, Вілья (36) - 1: 1, Мессі (45) - 1: 2, Алонсо (54) - 2: 2.

"Реал Мадрид": Касільяс, Серхіо Рамос, Пепе, Карвалью, Марсело, Хабі Алонсо, Хедіра (Кальєхон, 58), ді Марія (Коентрау, 54), Озіл, Роналду, Бензема (Ігуаїн, 81).
"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Абідаль, Адріано (Піке, 62), Кейта, Алькантара (Хаві, 58), Іньєста, Мессі, Вілья (Педро, 73), Санчес.
Попередження: Хедіра, 32, Санчес, 55, Шабі, 78, Коентрау, 90+.
Суддя: Фернандо Тейшейра Вітьєнес.
14 серпня. Неділю. Стадіон "Сантьяго Бернабеу" (Мадрид).
Ель Класіко, перша серія двосерійного бойовика проходила в Мадриді. Не думаю, що після анонса цієї зустрічі, який також був на нашому порталі, є сенс говорити якісь вступні слова. "Реал" Жозе Моурінью грав за схемою 4-2-3-1. У воротах - капітан Касільяс, в захисті зліва направо Марсело, Карвалью, Пепе, Серхіо Рамос, в опорній зоні Хедіра з Алонсо в центрі поля, Озіл під ними, зліва в півзахисті Кріштіану, праворуч - Ді Марія, а в атаці висунутий вперед форвард Бензема . "Барса" вийшла на поле схемою 4-3-3: в воротах Вальдес, в захисті зліва направо Адріано, Абідаль, Маскерано, Дані, в центрі поля трійка півзахисників Іньєста-Кейта-Тьяго, в атаці трійця Вілья-Санчес-Мессі.
У першому таймі "Реал" грав в рази краще, більше атакував, частіше, що найважливіше, доводив справу до удару, на відміну від "Барселони", яка до половини першого тайму взагалі не могла провести жодну нормальну атаку, але все закрутилося дуже несподівано. Спочатку "Реал" вже на 13-ій хвилині оформив перший м'яч в грі. Бензема відкрився на правому фланзі, отримав м'яч, потанцював перед Абідалем, покрутив його, зібрав парочку захисників на себе, а потім різко з правого кута чужого штрафного вирізав передачу зовнішньою стороною стопи Озілу, який, взявши невелику паузу, лівий ногою метрів з 12 відправив м'яч в правий нижній кут воріт Вальдеса, який, очевидно, розраховував, що турецька німець проб'є в лівий кут.
Надалі "Реал" продовжував атакувати, насідати і всі справи, але! Що хочеться відзначити ... Коли команда Моурінью втрачала м'яч, вона тут же кидалася в відбір очима самого злого пса, частенько повертаючи собі м'яч ще на чужій половині поля. Здавалося, все добре, "Реал" моторошно хороший, але ... Тут фортуна посміхнулася каталонцям. Причому, двічі. Щоб напевно, мабуть. Ох вже ця фортуна. Давид Вілья з лівого краю змістився до штрафної і з його лівого кута правою ногою послав м'яч точно в дальній верхній кут, помітивши злегка, що Касільяс трохи відійшов від стрічки воріт! Як підсумок - м'яч красиво опустився в праву дев'ятку. Блискучий гол, без коментарів.
Ну окей, один гол за відсутності гри - і добре. Але вже на 45-ій хвилині зустрічі "Барселона" вийшла вперед. Мессі підкараулив помилку "Реала" в обороні, вискочив один на один з Касільясом і переграв його після того, як Хедіра невдало зачепив м'яч, а Пепе послизнувся у лінії свого штрафного. Всі в шоці вирушили на перерву.

Статистика першого тайму спантеличує: 2 удари - 2 голи. У "Реала" 11 ударів - а гол 1.
Другий тайм почався з активних дій мадридців. Бензема продовжив намагатися, викладатися на полі. У першому таймі він не забив в парочці хороших ситуацій, зате на старті другої половини зустрічі виправився, віддавши другу гольову передачу. Накривши снаряд корпусом, француз, відійшовши від лінії чужого воротарського, викотив м'яч до лінії штрафної "Барселони, звідки Шабі, що залишився неприкритим після розіграшу кутового, з 20 метрів послав снаряд у правий нижній кут воріт Вальдеса - повз натовп захисників, повз рук воротаря - точно в сітку!
Коентрау замість Ді Марії, Хаві замість Тьяго, Кальєхон замість Хедіра - тренери ще до закінчення години в грі провели досить замін. Так чи інакше, мадридці не припинили посилено атакувати. Роналду після хорошого штрафного метрів з 22 послав м'яч у кут воротаря - Вальдес не очікував, удар був виконаний дуже хитро, але м'яч пройшов поряд з правою дев'яткою. Вже через хвилину все той же Кріштіану бив у падінні метрів з 10 після навісу з краю, але Вальдес в красивому стрибку витягнув м'яч.
Трохи пізніше Гвардіола випустив на поле Педро замість Вільї, намагаючись хоч якось підняти на ноги гру своєї команди в атаці, а ближче до кінця зустрічі Моурінью замінив Ігуаїна на Бензема, якого стадіон проводжав стоячи. Погодьтеся, це багато чого варте? Багато чого коштує і рішення арбітра матчу Фернандо Тейшейри Вітьенес, який не дав пенальті у ворота каталонців за 4 хвилини до кінця основного часу матчу, коли Вальдес після відскоку в своєму штрафному рукою перегородив шлях Роналду, який, зачепивши його руку, впав на газон. Власне, до кінця гри нічого гострого команди створити вже не змогли. Фінальний свисток - 2: 2, до зустрічі на "Камп Ноу"!

Пряма текстова трансляція матчу проходила на LiveResult.Ru .