Рід. 1984 р Тренується з 1999 р Тренує з 2007. Автор і творець сайту tvoytrener.com. КМС по пауерліфінгу. Чемпіон Росії і Півдня Росії за версією AWPC. Чемпіон Краснодарського краю за версією IPF. 1 розряд з важкої атлетики. 2-х кратний призер чемпіонату Краснодарського краю по т / а. Автор понад 700 статей з фітнесу та аматорського атлетизму. Автор і співавтор 5 книг.
Всі статті автора >>
Медалі статті >>
Триває завантаження статей ...
медалі Гіпотонія - знижений тонус судин або м'язів. Часто гіпотонією називають артеріальна гіпотензія, тобто знижений артеріальний тиск. (Вікіпедія)
Може для когось це буде новиною, але при гіпотонії можна не тільки тренуватися з «залізом», а й вилікуватися від неї за допомогою силових тренувань. Адже ви тренуєте не тільки м'язи, але і серцево-судинну систему (ССС), Говорячи про гіпотонії, я маю на увазі як хронічне захворювання, так і періодичне зниження тиску під час тренування. І якщо у вас спостерігається таке короткочасне зниження тиску, то ви в будь-якому випадку, як мінімум, маєте схильність до гіпотонії.
Розглянемо для початку ознаки зниження тиск під час занять.
Зауважу, що всі ці ознаки найчастіше спостерігаються у нетренованих людей. І в процесі адаптації організму до навантажень - зникають.
Чому це відбувається? Чому в повсякденному житті ви відчуваєте себе нормально (навіть якщо у вас хронічно знижений тиск), а тільки починаєте тренуватися, і все це обрушується на вас?
Справа в тому, що, за інших рівних умов, тиск залежить від ширини кровоносних судин і рівня цукру в крові. Саме ці два параметри починають стрімко змінюватися, як тільки ви приступаєте до чергового тренування. Від фізичного навантаження судини в м'язах взагалі, а в тренованих м'язах тим більше, починають розширюватися, щоб забезпечити потрібний приплив крові. Цукор в крові починає швидко витрачатися. Його рівень падає, і тиск теж. Так як тиск безпосередньо залежить від вмісту цукру в крові. Додайте сюди слабку серцево-судинну систему, нетренована організм і схильність до гіпотонії. І ми отримаємо різке зниження тиску навіть у тих, хто ніколи на це особливо не скаржився. Особливо часто таке явище може спостерігатися, коли виконуються вправи на ноги. Кров спрямовується до ніг. Неважко здогадатися, що у верхній частині тіла, зокрема в голові, тиск падає ще більше.
Тепер, після того як ви дізналися через що вам так "херовеет" на заняттях, поговоримо про те, як цьому запобігти.
Ось, власне, і все. "А як же мені вилікуватися і де ж вправи ?!" - запитаєте ви. Так ніяких спеціальних вправ і не треба. Ваша тренування буде відрізнятися від звичайної тільки за перерахованими вище параметрами. У розділі Методики / загальні принципи знаходяться плани тренувань для новачків чоловіків і жінок. Вибираєте будь-хто. "Ноги засовує" в кінець тренування і вперед!
Пройде кілька місяців, і ви помітите, що можете вже тренувати ноги навіть на початку тренування і обходитися без солодкого пиття. І голова у вас вже ніколи не крутиться. Вітаю! Ви зміцнили свій організм, свої м'язи, серце і судини. Цей процес є одночасно і тренованістю, і лікуванням. Адже причина більшості захворювань криється в нестачі фізичного навантаження (гіподинамії). Успіхів!
Знайшли помилку в статті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. І ми її виправимо!
Схожі статті образний зміст якої знаходить Нові статтіCopyleft © 2017 . www.vremya-sporta.od.ua