Полезные материалы

Ідеї ​​зонування: як використовувати перегородки в інтер'єрі

  1. розсувні перегородки
  2. Декоративні перегородки і ширми
  3. тканинні екрани
  4. Дерев'яні панелі і решітки

Перегородки для зонування простору - дуже цікавий елемент інтер'єру кімнат, що дозволяє кардинально змінити зовнішній вигляд простору за недовгий термін і з невеликими матеріальними витратами.

Встановлюючи декоративну перегородку, не доведеться руйнувати стіни і підлоги, єдине, що необхідно - частково розібрати покриття підлоги.

Така перегородка може по висоті дорівнювати висоті кімнати, або не більше людського зросту, бути вузькою та широкою, а з точки зору стилю і дизайну ніяких обмежень взагалі не існує. Немає також ніяких заборон на вибір матеріалів і спосіб оформлення.

Сью Хостетлер, дизайнер: "Коли з однієї кімнати треба зробити кілька (наприклад, вітальню-їдальню-кабінет), не поспішайте шматувати її на шматки і городити стіни з гіпсокартону. В якості альтернативи можна використовувати легкі скляні перегородки. Вони пропускають світло і зонируют простір , не перевантажуючи його ".

Джо Блек-Воган, декоратор: "Скло при всіх його плюсах - досить агресивний матеріал (я завжди допускаю думку, що воно рано чи пізно може розбитися!), До того ж його треба постійно чистити. Тому якщо я і використовую скло в інтер'єрі, то невеликими вкрап-лениями і найчастіше матове - воно не так брудниться. Наприклад, в цьому інтер'єрі зі скла зроблена тільки декоративна перегородка, що розділяє кухню і вітальню ".

Жан-П'єр і Наталі Котте, дизайнери: "Спальня, розташована в приміщенні без вікон, була відділена від пов'язаною з нею світлою ванною глухою стіною. В такому вигляді кімната найбільше схожа на комору. Щоб виправити становище, ми замінили стіну на скляну перегородку з металевими імпостами *. Диво відбулося, комору перетворився в залиту світлом кімнату ".

Ніколя Виньо, архітектор: "Сонячне світло потрібен людині як повітря! Тому я б порадив замінити хоча б одну глуху стіну в будинку на прозору перегородку. Якою вона буде - розсувний, фіксованою або з орними дверима - залежить від ваших уподобань. Подивіться останні колекції Rimadesio , Res, Tre-P & Tre-Piu. Для своєї паризької квартири я вибрав відкриту систему з обертовими панелями ".

розсувні перегородки

Антоніо і Стефанія Джованні, архітектори: "В сучасних просторах відкритого планування не обійтися без перегородок. Вони дозволяють швидко розділити приміщення на зони, перекроїти його на свій лад. Для таких" загороджень "часто використовується гіпсокартон. У нашому проекті з нього зроблені розсувні перегородки, позначають межі ванній і спальні ".

Джон Тейлор, архітектор: "Немає місця для кабінету цій сторінці, виділіть під" домашній офіс "частина вітальні. Зонировать кімнату допоможуть розсувні перегородки або ширми. Для темних приміщень є моделі з вбудованою світлодіодним підсвічуванням (наприклад, у марки Res)".

Джузеппе Бавузо, дизайнер: "Розсувні двері Graphis - мій проект для Rimadesio - нагадують театральну завісу, який до початку вистави тримає публіку в напрузі, приховуючи все найцікавіше. Виконані з тонованого скла, вони ділять простір, не створюючи при цьому різких кордонів".

Декоративні перегородки і ширми

Кенго Кума, архітектор: "Для мене, як для японця, дуже важливо усвідомлювати, що я живу в оточенні екологічно чистих речей і стаю трохи ближче до природи. Тому в своїх проектах я так часто використовую дерево і камінь. Ця квартира в Токіо - НЕ виняток. У її обробці переважає дуб. з нього зроблені різьблені міжкімнатні перегородки, які за формою нагадують орігамі ".

Рональд Джойс, дизайнер: "Я маю слабкість до дизайну 1950-1960-х років. Всі вихідні проводжу на блошиних ринках Нью-Йорка, скуповуючи меблі і аксесуари цього періоду. В один з таких рейдів я натрапив на довгі металеві ланцюги і зрозумів: кращого "завіси" між кухнею та вітальні і бути не може ".

Майкл Хаверланд, архітектор: "Якщо монтаж додаткових стін і дверей не входить у ваші плани, зверніть увагу на ширми і перегородки на стійках. З їх допомогою ви зможете вигородити в вітальні кабінет або їдальню за лічені хвилини. Ці" стінки "виглядатимуть цікавіше, якщо їх обтягнути декоративною тканиною ".

тканинні екрани

Джулія Уайтс, декоратор: "Текстиль - дуже м'який і піддатливий матеріал, який дозволяє декораторові вирішити багато завдань в інтер'єрі. У тому числі і зонування приміщень. Дерев'яний каркас, оббитий напівпрозорою тканиною, позначає межі спальні і створює інтригу".

Джеймс Ірвінг, дизайнер: "Для того щоб відокремити їдальню від вітальні, я використовував розсувні екрани з натягнутою на них яскравою картатою тканиною. Вони розділили простір і розставили яскраві акценти, без яких інтер'єр виглядав мляво і монотонно".

Ізабель Станіслас, архітектор: "Сучасною альтернативою японським перегородок-седзи * з рисового паперу можуть стати сталеві рами, обтягнуті матеріалом з тонкого мохеру".

Дерев'яні панелі і решітки

Майкл Плейфорд, архітектор: "Моя пристрасть - розсувні дерев'яні конструкції. Правда жодна фабрична модель досі не задовольнила мене на 100%, тому я вважаю за краще робити їх на замовлення в столярних майстерень".

Антоніо Читтерио, архітектор-дизайнер: "Розсувні двері з масиву дерева виглядають розкішно і благородно. Мій вибір - Pavilion Parete Continuum марки Tre-P & Tre-Piu. Яку б модель ви не вибрали, пам'ятайте: дерево - дуже чутливий матеріал. Щоб воно НЕ розсохлося, треба підтримувати постійну температуру і вологість повітря ".

Паоло Деліпері, архітектор: "Працюючи над проектом цього будинку, я надихався японської архітектурою. Щоб не порушити цілісність простору, я не став жорстко" різати "його на кімнати, а використовував решітки з екзотичної деревини балау *. Особливо ефектно вони виглядають ввечері, коли відкидають тіні ".

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!