Полезные материалы

Угланов В.Ю. | Стевія - замінник цукру. Рецепти. | Особистий досвід. -

  1. Гіпоглікемічна дія
  2. Гіпотснзівное дію
  3. Протимікробну і протівокандадозное дію
  4. Застосування стевії при ожирінні
  5. Вплив на органи травлення
  6. Вплив на шкірні покриви
  7. дезінтоксикаційну дію
  8. Загально тонізуючу дію
  9. Рецепти використання стевії
  10. Чай.
  11. Свіже листя.
  12. Відвар стевії.
  13. Сироп стевії.
  14. Спиртовий екстракт.

ТУТ МОЖНА КУПИТИ стевії

ТУТ МОЖНА КУПИТИ стевії

Встановлено, що повна безпека гарантується при щоденному споживанні сухих листя стевії в кількості 0,5 г на 1 кг маси тіла.

Надія Семенова, кандидат біологічних наук, дійсний член Російської Академії природничих наук, автор ряду книг з практичної екології людини, відомих в Росії і в ряді країн ближнього і далекого зарубіжжя, провівши електронне тестування ряду продуктів харчування в заснованої їй в Сочі школі здоров'я «Надія» , встановила властивості стевії вбивати патогенні гриби, зокрема кандиди.
Стевії вона присвятила цілу книгу «Стевія - рослина XXI століття».

На чашечку для дослідження я стала поміщати по кілька крапель готових лікарських форм - цукрового сиропу рослин. Моєму здивуванню не було меж: протипаразитарні властивості не виявлялися і спектр їх дії значно зменшувався. Але у всіх без винятку сиропів проявлялося властивість - стимулювати зростання кандиди. Перевірила кілька разів. Все сходилося. Тоді я стала перевіряти різні продукти харчування, що містять цукор, і властивість - вирощувати кандиди - виявлялося знову і знову. Значить, ми, люди, вирощуємо в собі паразита, який є грунтом, "слоєвіщем" для проростання всіх інших. Кандиди невпізнанно змінюють наші порожні органи, порушуючи функції їх. Вони можуть бути причиною більш 150 хвороб, а початок їх в нескінченному ланцюзі зміни "населення" всередині нас, перш за все в травній системі, - дисбактеріоз. У наш час кандиди пристосовуються до мінливих умов життя, і з'явилися їх нові біоформи. Кандиди-мутанти перетворюють цукор в сивушні масла, отруйні людини.
Дисбактеріоз став всенародною бідою.

А ми будуємо грунт для нього, підживлюючи паразитів - Кандидов - кожен день цукром.
Чого варті тоді методики антибиотиковой терапії, що застосовуються зараз? Адже після кожної чергової порції ліків ми використовуємо в їжу цукерки, чай, варення, пряники та ін. Ставилося чи коли-небудь питання про заміну цукру чимось більш природним, що не дозволяє паразитам розмножуватися?
Продукти зі стевією були солодкі, смачні. Але головне, що зігрівало моє серце, - тепер ми не будемо їсти цукор і вирощувати Кандіда. Хотілося вірити, що стевіозид (солодка речовина, що міститься в листі стевії) не стимулює зростання кандиди на відміну від цукру.
У той же день продукти із стевії ми протестували. Стевиозид, що забезпечує солодкість продуктів, вбиває багатьох найпростіших паразитів, але головне - він даний біологічну зброю для Кандіда.

Отримання наступної партії стевії дозволило нам продавати без обмежень стевіопродукти нашим слухачам. З прийомом стевії в їжу ми позбулися рецидивів багатьох хвороб, у наших слухачів, звичайно ж, покращилася робота шлунково-кишкового тракту. Звичайно ж, відступили болю в серці, звичайно ж, стали більш комфортними відчуття в суглобах.
Але є ще радості від прийому стевії - зміцнюються нігті, волосся, відступає сивина.
Застарілі грибкові захворювання на шкірі - чорні плями - сшелушивается.
Шкіра стає м'якою і гладкою.

У стевії велике майбутнє на Землі в XXI столітті. У роботах академіка М. І. Вавилова особлива увага приділялася рослинам, які підтримують здоров'я людини. Особливо виділяли три рослини - топінамбур, стевію, амарант.

У вересні місяці 2001 року в м Сергієв Посад Московської області проходила конференція. На неї зібралися аграрії, дослідники-харчовики, лікарі-гігієністи і терапевти, а також фармацевти. Великий інтерес проявили журналісти. У програмі конференції було обговорення питань вирощування, переробки та впровадження в харчування населення рослин XXI століття. В почесний список на XXI століття вчені вважали за доцільне включити:

1. Топінамбур.
2. Стевію.
3. Амарант.
4. Якон.

Якби народ знав про властивості стевії в порівнянні з цукром побутовим, то у всіх магазинах з продажу кімнатних рослин, в клубах здоров'я питали б розсаду. У будинках і квартирах пишалися б рослинами-годувальниками. Кондитерські фабрики відпрацьовували б нову технологію з виробництва солодких продуктів зі стевією. Технологи з виробництва гігієнічних засобів відпрацьовували б інструкції з вироблення зубних паст, шампунів, мила зі стевією.

Досвід життя показав, що на старт XXI століття висуваються рослини-годувальники з широким спектром проти паразитарних властивостей, а результати досліджень і спостережень за впливом рослин на організм людини легко можна пояснити результатами радіоелектронного тестування цих продуктів по прояву проти паразитарних властивостей, проведених протягом декількох хвилин. На все чотири рослини піде одну годину. І відкриється істина - чому топінамбур, стевія, амарант і якон так сприятливо впливають на здоров'я людини.

У всьому світі зростає надлишкове споживання легкозасвоюваних вуглеводів, що містяться в цукрі і отримали назву «біла смерть».
Вони веде до розвитку таких захворювань як гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ендокринні захворювання, ожиріння, кандидоз, інсулінозалежний і інсулін незалежний цукровий діабет.
Існує багато цукрозамінників синтетичної природи, що завжди насторожує і веде до обмеження в застосуванні.
Наприклад, аспартам не можна приймати особам, страждаючим гомозиготною фенілкетоуріей, мігренню, лабільністю настрою, під час депресії і розлади психіки.
У той же час, існує ряд природних рослин, що містять надсолодких з'єднання, які у багато разів солодше цукру.
Однак, з підсолоджувачів рослинного походження, знайшов поки широкого застосування тільки один - це Stevia rebaudiana Bertoni або - стевія медова, вона ще називається двулістніком солодким.

Вміщені в листі стевії солодкі речовини (глікозиди), за ступенем солодощі перевершують сахарозу в 300-450 разів, а комплекс вітамінів, мінералів, ефірних масел, тоніків і ін. Поживних речовин обумовлює різноманітні медичні аспекти її застосування.

Вона володіє: гипогликемическим, гіпотснзівним, протимікробну і протівокандідозной, тонізуючу, дезінтоксикаційну дію, позитивно впливає на органи травлення і допомагає при лікуванні ожиріння.

Гіпоглікемічна дія

Лікарі різних країн світу відрізняють гіпоглікемічну дію стевії при цукровому діабеті. Ці дані знайшли підтвердження і в експериментальних дослідженнях. Згідно з даними вчених, виявлена ​​здатність стевіозіда стимулювати секрецію інсуліну. Встановлено, що стевіозиди не роблять цукрознижуючої ефекту у здорових людей.

Гіпотснзівное дію

Здатність стевіозіда знижувати системний артеріальний тиск було виявлено в ряді експериментальних досліджень. Доведено також діуретичний ефект стевіозіда. Можна припустити, що тривале використання стевіозіда викличе кардіотонічний ефект, роблячи позитивний вплив на функцію серцево-судинної системи.

Протимікробну і протівокандадозное дію

Результати досліджень підтверджують, що живильне середовище з вмістом стевії сповільнює тост Streptococcus mutans, Preudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris та інші, а вітаміни і мінерали, що входять до складу листя стевії, необхідні для нормального функціонування імунної системи. Для профілактики простудних захворювань і грипу рекомендується вживати чай зі стевією. Встановлено здатність стевіозіда, пригнічувати ріст бактерій в порожнині рота, завдяки чому їх можна використовувати в якості добавок до зубних паст. Стевія вбиває кандиди, кишкову трихомонаду, вірус герпесу і ряд інших грибків. Виявляючи властивості замінника цукру, стевія є протипаразитарною продуктом, так як позбавляє кандиду харчування цукром. Встановлено, що тепер уже на цукрі ростуть кандиди-мутанти продукують сивушні масла, отруйні людини і сприяють прояву симптомів десятків хвороб. Якщо продовжувати харчуватися продуктами з цукром, то ніякі ліки не позбавлять людину від хвороб, початок яким дав кандидоз.

Застосування стевії при ожирінні

Стевія є не тільки без калорійним продуктом, але і володіє комплексом біологічно активних речовин, що нормалізують вуглеводний обмін в організмі, в зв'язку, з чим вона є незамінним харчовим продуктом для людей з надмірною масою тіла. Деякі пацієнти відзначають зниження бажання вживати солодощі і жирну їжу. Продукти зі стевією входять в раціон багатьох дієт для схуднення. Завдяки стевії, люди з надмірною масою тіла, не змінюючи звичного способу життя, поступово і безпечно худнуть, і отримують насолоду від прийому їжі.

Вплив на органи травлення

Стевія благотворно впливає не тільки на функції підшлункової залози і печінки. У народній медицині Бразилії застосовуються чаї зі стевією для зменшення газоутворення в кишечнику, для зниження кислотності, при печії.

Вплив на шкірні покриви

Водний настій стевії є прекрасним косметичним засобом для догляду за шкірою, пригнічує ріст бактерій, що викликають запалення сальних залоз і утворення вугрів. Маски з водного настою стевії роблять шкіру м'якою, пружною, усувають роздратування, перешкоджають появі зморшок.

дезінтоксикаційну дію

Вміщені в стевії речовини (вітамін С, В - каротин, мінерали, РР) володіють антиоксидантними властивостями. М'яке діуретичну дію рослини сприяє виведенню продуктів обміну, шлаків і солей важких металів з організму.

Загально тонізуючу дію

Народний досвід застосування стевії свідчить про її здатність відновлювати сили людини після нервового і фізичного виснаження. Завдяки синергізму (спільної дії) і потенцированию компонентів, що містяться в листі стевії, її застосування усуває втому, підвищує силові і динамічні характеристики. Все це робить стевію незамінним продуктом для спортсменів і людей, що займаються важкою фізичною або напруженої розумової роботою. Забезпечуючи організм життєвою силою і енергією, стевія сповільнює процеси старіння. Сьогодні новий натуральний підсолоджувач - біологічно активна добавка «Стевія медова» - все частіше з'являється на ринку, і ставати все більш доступною кожному.

Застосування стевії в харчовій промисловості в Японії почалося з 1954 року в рамках програми національного відродження. Цукор в Японії пропонують тільки туристам. Японці підсолоджують їжу стевією. Середня тривалість життя японців-мужчінв 2001 році - 79 років. Порівняйте, тривалість життя російського мужика - 50-52 роки.

Рецепти використання стевії

Настій стевії.

20 гр. листя залити склянкою крутого окропу в термосі, витримати 12 годин, злити отриманий настій в простерилізованих банку, листя повторно залити 0,5 склянки окропу в термосі. Настояти 8 годин, потім процідити. Об'єднати обидва настою.

Чай.

Пакетик подрібнених листків (2 гр.) Заварити одним літром окропу 80-90С˚, настояти 15-20 хвилин. Чай має специфічний, приємний солодкий смак і запах. Колір настою спочатку світло-коричневий, але після декількох годин змінюється на темно-зелений.
Якщо ви будете використовувати сухий лист стевії для приготування чаю, то вам буде потрібно 1 ст. ложка подрібнених листків на склянку окропу. Настояти 10 хвилин, потім процідити. Такий продукт солодше цукру в 30 разів. Чай світло-коричневого кольору. Застосовується як замінник цукру, в дієтотерапії при ожирінні, цукровому діабеті I і II типу, при гіпертонії.
Радимо вам вживати чай з стевії для підвищення працездатності.
Можливий варіант: 1 ч. Ложка чаю на 1/3 склянки води. Потім обтирати шию, вуха (це особливо важливо, тому що на вушних раковинах є активні точки, відповідальні за все органи і системи організму), руки. При цьому швидко відновлюються сили, поступово зникають пігментні плями. Добре допомагає втирання такого настою в волосся при головному болю.

Свіже листя.

У разі нещасного випадку свіжі вимиті листя накладають на рани, опіки. Можна також використовувати настій або відвар стевії.
При хворобах ясен - пародонтозі, гінгівітах - роблять аплікації зі свіжого листя. Можна робити аплікації, змочуючи бинт настоєм або відваром стевії.
Для внутрішнього вживання стевії готують різні препарати, так як вилучення зі свіжого листя корисніше, ніж вживання сушених (в них зберігаються, наприклад, фітонциди).

Відвар стевії.

20 гр. сухого листя в марлевому мішечку слід залити склянкою окропу, прокип'ятити 50 хвилин, потім процідити в простерилізовані флакон або пляшку. Для більш повного вилучення глікозидів з сировини листя стевії повторно залити 0,5 склянки окропу. Отриманий настій приєднати до першого витягу і знову процідити. Решта листя можна використовувати як підсолоджувач для чаю та кави, а також додавати в салати, напої, варення, кондитерські вироби. Відвар довго не зберігається.

Сироп стевії.

Має бактерицидні властивості, може зберігатися в кімнатних умовах кілька років. Він солодший за цукор в 80-120 разів.
Готовий настій стевії (див. Попередній рецепт) упаривается на невеликому вогні або водяній бані до загустіння. Показник готовності сиропу - крапля, нанесена на тарілку, не розтікається. Сироп стевії вживають по 4-5 крапель (за смаком) на склянку рідини. Дуже смачні виходять чаї при поєднанні стевії з лікарськими рослинами.

Спиртовий екстракт.

Його можна приготувати із зеленого трав'яного порошку стевії або використовувати сухе листя. Для цього 20 гр. листя стевії або трав'яного порошку слід залити склянкою етилового спирту і залишити суміш в теплому місці на добу, потім відфільтрувати. Екстракт можна упарити на водяній бані до загустіння (до сиропу). Спирт значно краще витягує солодкі речовини. Такий спиртовий екстракт може бути солодше цукру в 300 разів.

дивитися Про ШКОДУ ЦУКРУ

Чого варті тоді методики антибиотиковой терапії, що застосовуються зараз?
Ставилося чи коли-небудь питання про заміну цукру чимось більш природним, що не дозволяє паразитам розмножуватися?