Ролан Гаррос - сенсація від Чеккінато, рекорд Джоковича

Марко Чеккінато. фото AFP

72-я ракетка світу італієць Марко Чеккінато на Ролан Гаррос вперше в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу турніру "Великого шолома". У четвертому колі він вперше обіграв гравця топ-10 - Давида Гофф з рахунком 7: 5, 4: 6, 6: 0, 6: 3.

До початку Ролан Гаррос у італійця, професійно грає з 2010 року, не було жодного виграного матчу на "шоломах".

12-разовий переможець турнірів "Великого шолома" серб Новак Джокович у четвертому колі Ролан Гаррос обіграв іспанця Фернандо Вердаско з рахунком 6: 3, 6: 4, 6: 2. Для серба це була 200-я перемога на грунті.

Джокович в 12-й раз вийшов в чвертьфінал Ролан Гаррос і встановив рекорд Відкритої ери (з 1968 року) за цим показником. Правда, завтра його рекорд може повторити 10-кратний чемпіон турніру Рафаель Надаль, якщо обіграє Максиміліана Мартерера.

Раніше ми писали, що Леся Цуренко вперше в кар'єрі вийшла до четвертого кола Ролан Гаррос . Українська тенісистка обіграла словачку Магдалену Рибарікову.

А перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи в Парижі. У двох сетах Світоліна програла румунці Мікаель Бузернеску - 3: 6, 5: 7 .

До речі, після довгої перерви в Відкритому чемпіонаті Франції виступає екс-перша ракетка світу американка Серена Вільямс. Нагадаємо про те, чим Серена займалася за 16 місяців без "великого" корту: вона стала мамою, спартанці і "висіла" з Бейонсе .