Полезные материалы

Матч дня. Брок Леснар проти Сета Роллінса проти Джона Сіни на «Королівської битві»

Вчора відбулася одна з головних шоу WWE в нинішньому році «Королівська битва-2015»

Вчора відбулася одна з головних шоу WWE в нинішньому році «Королівська битва-2015». Ми подивилися всі поєдинки цього свята рестлінга , Вибравши найкращий з них. Блог «Мир в чотирьох кутах» представляє розбір техніко-тактичних дій матчу за світову чемпіонство WWE у важкій вазі між Броком Леснар, Сетом Роллінса і Джоном Сіною.

Перш ніж переходити до розбору ТТД, згадаємо, які події привели до цього матчу. Сюжет між Сіною, Леснар і Роллінса почався на «Ночі чемпіонів», коли володар кейса МіТБ втрутився в чемпіонський матч між Джоном і Броком. Дії Сета Роллінса дозволили «звірові» зберегти титул, а заодно і прірву з екранів телевізорів до кінця 2014 року.

Поки Брок Леснар відпочивав, Роллинс і Сина провели кілька поєдинків один на один, а також традиційний командний бій на «Серії виживання». Підсумком цього матчу стала поразка команди «Авторитетів» (капітаном в ній був Роллинс, - прим. Автора) і відлучення від влади Гравця і Стефані МАКМА. Їх місце зайняв анонімний генеральний менеджер, який призначив черговий поєдинок між Сіною і Роллінса.

Джон і Сет зійшлися в матчі зі столами на святі рестлінга «Столи, сходи і стільці». Варто відзначити, що бій мав спеціальне умова: «Якщо Сіна програє, то він позбавляється можливості битися з Броком Леснар на« Королівської битві »

У підсумку, поєдинок на «ТЛС» виграв Джон Сіна, але, незважаючи на це, їх протистояння з Роллінса не завершилося. На останньому «RAW» в 2014 році, Сет змусив Джона повернути владу «авторитетів». Уже на першому «RAW» нинішнього року Гравець і Стефані МАКМА включили Роллінса в головний матч «Королівської битви». Також до їх протистояння приєднався Брок Леснар, який був незадоволений таким поворотом подій. Сукупність усіх цих факторів призвела до появи одного з кращих матчів в 2015 році.

Як це не дивно, кращим в сьогоднішньому матчі став самий критикований рестлер WWE Джон Сіна. П'ятнадцятикратне світовий чемпіон перевершив своїх опонентів, як в окремих пунктах розбору, так і в загальній кількості техніко-тактичних дій. Джон показав такі прийоми, як Мічиноку драйвер, бомбу, а також шість коронних АА з ноші пожежника. Варто відзначити, що в цьому матчі Сину не можна навіть дорікнути в його вічну проблему: неробство під час матчу.

У цьому поєдинку роль Джона, частково прийняв на себе Брок Леснар, який всю другу половину бою провів, відпочиваючи за рингом. Звичайно, для цього є й об'єктивні причини:

1) Брок виклався на початку матчу, коли провів більше десяти Суплекс. Всього ж він успішно виконав 15 вертикальних і німецьких Суплекс.

2) Леснар прийняв три АА поспіль, Керб стомп і стрибок з третього каната. Після такого навантаження фізично неможливо швидко прийти в себе.

Незважаючи на об'єктивні причини, Леснар показав «найгірший» результат в матчі, провівши лише Суплекс і Ф5.

Висхідна зірка Сет Ролінс, провів свій найкращий бій в кар'єрі. Він виконав 60 техніко-тактичних дій, що всього на три менше ніж у Джона Сіни. При цьому, Сет показав більше ускладнених прийомів, але менше коронних. Вирішальну ж роль у матчі зіграло виконання «бази», яку Роллинс в порівнянні з Броком і Джоном просто запоров. Він помилявся в кожному четвертому стандартному прийомі, що є недозволеною розкішшю в матчі за світову чемпіонство.

Окремо хочеться відзначити взаємодію бійців між собою. Сіна, Леснар і Роллинс змогли провести весь поєдинок на високому темпі і без провисань, що не часто трапляється в WWE. На трьох рестлери зробили 167 техніко-тактичних дій, набравши рівно 50 балів «КПД». Завдяки чому, вони отримують заслужену п'ятірку в щоденник і вдячну запис в «особиста справа» від блогу «Мир в чотирьох кутах»!

Розбір техніко-тактичних показників відбувається за такими параметрами:

Стандартні прийоми - успішне виконання, якого приносить рестлер 0,2 бала в рядок ККД.

Ускладнені прийоми - прийоми які виходять за рамки звичайного арсеналу, успішне виконання їх приносить рестлер 0,5 бала в рядок ККД

Коронні / вкрадені прийоми - прийоми, які проводить тільки цей рестлер (в даний федерації, як мінімум) найчастіше приносять перемогу і 1 бал в рядок ККД

Бонус / Мінус - показник, який дозволяє додати або відняти бал бійцю за підсумками матчу. Додати можна за відмінну акторську гру, взаємодія з глядачами / суперником і т.д. Позбавити можна за поштовх судді, дискваліфікацію або втручання на користь даного бойан.

ККД - підсумковий показник, який підсумовує все і дозволяє визначити якість бою.

Оцінка - розраховується з сумарних показників ККД:

«1» - 5 і нижче.

«2» - 15 і нижче.

«2 +» - 20 і нижче.

«3» - 30 і нижче.

«4» - 40 і нижче.

«4+» - 45 і нижче.

«5» - 50 і вище.