Генрі Ленсбері. Півзахисник з талантами воротаря

Генрі Лансбері відіграв повну зустріч молодіжної збірної Англії проти команди з Німеччини, причому 30 хвилин з 90 канонір змушений був грати в рамці воріт Трьох Левів після того, як кіпер Джейсон Стіл був видалений з поля за фол останньої надії

Генрі Лансбері відіграв повну зустріч молодіжної збірної Англії проти команди з Німеччини, причому 30 хвилин з 90 "канонір" змушений був грати в рамці воріт "Трьох Левів" після того, як кіпер Джейсон Стіл був видалений з поля за фол останньої надії.

Відзначимо, що зустріч для Лансбері в цілому вдалася, незважаючи на підсумковий результат на користь "бундестім", 2: 0. Через 10 хвилин після початку матчу Генрі, навісивши зі штрафного, знайшов свого патрнера по команді, Скотта Сінклера, але скористатися йому моментом не вдалося.

Вже на 37-й хвилині ворота англійців опинилися розпаковані, Константін Рауш з лінії штрафної відправив м'яч точно в сітку воріт Скотт Лоача, який в перерві був замінений на Джейсона Стіла.

У другому таймі Генрі став просто героєм. Стіл фолить в своїй штрафній на нападника Німеччини Вукчевич і відправляється в свою роздягальню, червона картка. "Канонір" прийняв різке рішення - встати в рамку воріт. Пенальті від Проценка Тозуна Ленсбері пропустив, але пізніше, зробивши одразу кілька потрясний сейвів, кинув багатьох просто в шок.

Матч так і закінчився, 2: 0, але Ленсбері, думається, надовго залишився в пам'яті уболівальників "Молодих Львів".

Матч так і закінчився, 2: 0, але Ленсбері, думається, надовго залишився в пам'яті уболівальників Молодих Львів