У Барановичах було проведено «Кубок Геркулес» з гирьового спорту

Барановицька ентузіасти гирьового спорту показали непоганий результат на що завершився 14 жовтня традиційному турнірі з гирьового спорту «Кубок Геркулес», який протягом трьох днів проходив у спортзалі ЗОШ №14.

Відмінний результат показали учні СШ №14 Уляна Бернацька (7-й клас) і Микита Савік (8-й клас). Уляна стала переможницею турніру в ривку п'ятикілограмової гирі - за 15 хвилин дівчина зробила 340 дій. Микита став найкращим у двоборстві з гирею в 16 кг, він показав суму 189 підйомів. Друге і третє місця в двоєборстві зайняли учні Новомишского ліцею сільгоспвиробництва Микола Іванович та Ігор Задонский.

В командній естафеті Барановицька команда в складі Олександра Червоненко, Тетяни Неред і Андрія Лагунской стала бронзовим призером.

За підсумками командної боротьби перемогла збірна Мінська. Команда Брестської області, в яку входили Барановицька спортсмени, посіла друге місце.

Всі переможці та призери нагороджені грамотами та медалями, які вручив керівник відділу спорту та туризму Барановичського міськвиконкому Юрій Сусоров.