Полезные материалы

Короткий вступ в гольф

джерело   Історія гольфу, за історичними свідченнями, налічує понад 600 років
джерело

Історія гольфу, за історичними свідченнями, налічує понад 600 років. Цю геніальну престижну гру подарувала світові Шотландія в п'ятнадцятому столітті. З літописів відомо, що гольф почав так стрімко розвиватися, що в 1457 році король Шотландії Джеймс Другий був змушений видати спеціальний указ про гольф. Це приємне проведення часу так стрімко увійшло в моду, захоплюючи все нових прихильників, що довелося встановлювати певні обмеження на його поширення. Однак, тоді бажаний ефект так і не було досягнуто. Не дивлячись на волю влади аристократія продовжувала махати ключками по всій країні все з більшою пристрастю. І надалі, король Шотландії Джекоб Четвертий не мав іншого виходу, як остаточно і безумовно визнати гольф офі соціальним видом спорту.

Сенс гри в гольф полягає в тому, що-б, переміщаючись по трав'яному газоні загнати невеликий м'ячик в лунку, певним способом б'ючи його спеціальної ключкою. Бажано досягти мети при найменшій кількості ударів по м'ячу. Гра в гольф проводиться на відкритому повітрі, на тлі мальовничого природного ландшафту, на спеціальному натуральному газоні. Правила необхідно дотримуватися незалежно від пори року або віку учасників. Гольф важко переоцінити в плані благотворного впливу на фізичний стан здоров'я людини і його психіки. Ця гра, в процесі розвитку за століття, стала гармонійним спортивної навантаженням на всі групи м'язів, профілактичної тренуванням зору, інтуїції, моторних підсвідомих функцій мозку і природною терапією для нервової системи. І все це - на свіжому повітрі! Сесія в гольф складається з тривалих, до 5-7 кілометрів, пішохідних прогулянок. Деякі поля для гольфу можуть досягати 30 Га загальної площі. Для людей середнього і похилого віку, обтяжених керівною роботою, гольф стає справжньою панацеєю. Безкраї поля гольф вони вважають за краще задушливому офісі з нескінченним стресом. У приємній природному середовищу сильні світу цього можуть чемно обговорити свої непрості питання без поспіху, відволікаючих чинників і «зайвих вух»,

а по ходу зустрічі ще і значно зміцнити свою серцево-судинну систему. Гольф також дозволяє всім людям, стомленим сучасним стилем життя, відволіктися від повсякденних проблем, адже для успішної гри їм доведеться повністю сконцентруватися на дистанції, ключці, ландшафті місцевості і приємних юних суперниць. Стандартне поле для гольфу повинно мати, як мінімум, 9 лунок. Але в реальності, як правило, поля налічують 18 лунок, пронумерованих по порядку. Довжина кожного фрагмента на поле може варіюватися в межах від 100 до 500 м. Сенс гри в гольф, полягає в тому, щоб найменшою кількістю ударів ключкою загнати м'яч в лунку. Після всіх 18 лунок підраховується загальна кількість ударів, скоєних учасниками. Вихідна точка, звідки здійснюється перший удар по м'ячу, називається "tee". На іншому кінці майданчика розташована лунка, в яку необхідно загнати м'яч і яка позначається спеціальним прапорцем. Це місце називається "green". На ньому трава зазвичай стрижеться дуже коротко, щоб полегшити потрапляння м'яча в лунку. Простір, що розділяє зону "tee" і зону "green", називається вулиця або "fairway". Тут за задумом організаторів поля, розташовуються різні природні перешкоди, такі як: невеликі озера, красиві розлогі дерева благородних порід, мальовничі піщані пастки із золотистою бездоганно гладкою поверхнею (Bunkers), а також які не встигли пройти вчасно даний фрагмент інші менш досвідчені гравці. По краях «вулиці» або "fairway" існує зона, яка називається "rough", покрита дикоростучої травою.

Вибити м'яч звідти - вкрай важке завдання. Ключки для гри в гольф діляться на два основних види: дерев'яні та металеві. Вибір одного чи іншого виду залежить від дистанції до лунки і ступеня складності перешкод. Кожен вид ключок має свою специфіку гри, свою технічну особливість застосування і рекомендовані для використання дистанції. Рух, за допомогою якого спортсмен наносить удар по м'ячу, називається «swing». Від правильності виконання цього руху залежить, як далеко і точно полетить м'яч. Правильне виконання цього руху вимагає від спортсмена певної практичної, технічної та спортивної підготовки. Від кількості «польових годин» гравця і залежить довжина польоту, точність «посадки» і фінальне попадання м'яча в лунку. Тому, вкрай важливо хоча б на початковому етапі прилучення до гольфу пройти курс навчання технічним прийомам володіння ключкою для вироблення певних навичок за допомогою досвідченого викладача. Професіонал швидко і зрозуміло допоможе оволодіти основними технічними прийомами і секретами гри в гольф. Він допоможе відкрити непомітні з першого погляду хитрості і візьме участь в процесі формування цілісного сприйняття цього чудового виду спорту в повній мірі і з першого дня занять. Гольф заворожує! Спробуйте! Не пошкодуєте!

Центр послуг для життя і бізнесу «Іспанія по-російськи» - це Ваш гід в світі індивідуального туризму. Організація турів, маршрутів, поїздок, квитки на різні події, екскурсії з кращими гідами, організація свят. Послуги для вимогливих клієнтів.

+7 495 236 98 99 або +34 93 272 64 90 , [email protected]

Стаття виявилася корисною?

Так

() ()