Аргентина в серії пенальті обіграла Голландію

Мессі і компанія - у фіналі чемпіонату світу! фото AFP

Аргентина в серії пенальті обіграла Голландію https://cdn.segodnya.ua/img/article/5354/84_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5354/84_tn.jpg 2014-07-10T01: 50: 37 + 03: 00 Новини у другому півфіналі справа дійшла до серії пенальті: Аргентина перемогла з рахунком 4: 2 і вийшла у фінал

Другий півфінал на чемпіонаті світу в Бразилії вийшов не такий рясний на голи і емоції, як розгром німцями бразильців (7: 1). Голландія та Аргентина зіграли 0: 0, потім відбігали свої другі овертайми на ЧС-2014 і також не забили, після чого пробивали 11-метрові. Вдруге поспіль удача в "футбольній лотереї" голландцям не посміхнувся - вони програли.

У першому таймі Аргентина виглядала краще, другий пройшов в рівній боротьбі, не особливо яскравою і багатою на моменти, а в додатковий час вже "помаранчеві" виглядали краще і навіть вийшли вперед у володінні м'ячем. Що не допомогло їм забити з гри, а в серії пенальті в цей раз Луї ван Гаал не мав можливості випустити свого "воротаря для серії 11-метрових" Тіма Крула, оскільки всі заміни були раніше витрачені. В результаті Аргентина забила чотири поспіль удари, а удари голландців двічі парирував воротар Ромеро - 4: 2 в серії пенальті.

У фіналі чемпіонату світу, який відбудеться в неділю, Аргентина зіграє з Німеччиною. Матч за третє місце днем ​​раніше: Бразилія - ​​Голландія.

Всі новини, результати, розклад матчів, фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашій сторінці про ЧС 2014 .