Златан Ібрагімович забив два голи в дебютному матчі в MLS - відео

1. Орфографічна помилка в тексті:

1 квітня 2018, 11:19 Переглядів: 1 квітня 2018, 11:19 Переглядів:   Златан Ібрагімович дебютував в MLS

Златан Ібрагімович дебютував в MLS. Фото Getty.

Шведський нападаючий "Лос-Анджелес Гелаксі" Златан Ібрагімович забив два м'ячі в дебютному матчі в чемпіонаті MLS (Вища ліга футболу) з клубом "Лос-Анджелес".

Зустріч відбулася в суботу в Лос-Анджелесі. Ібрагімович вийшов на заміну на 71-й хвилині, коли його команда поступалася з рахунком 1: 3, і вже через дві хвилини "Гелаксі" вдалося скоротити відставання. На 77-й хвилині швед забив свій перший м'яч, зрівнявши рахунок, а в компенсований час став автором переможного гола.

Після гри 36-річний Ібрагімович на своїй сторінці в Instagram опублікував відео одного зі своїх голів, супроводивши його підписом "MLZ", що можна розшифрувати як "Вища ліга Златана".

"Якщо ви подивитеся, то в кожній команді, за яку я грав, я забивав голи в першому офіційному матчі, і я не збирався припиняти цю серію сьогодні. Я чув, як фанати скандували" ми хочемо Златана ", і я дав їм Златана" , - заявив після матчу Ібрагімович.

Нагадаємо, що починав футбольний рік 36-річний Златан Ібрагімович в Англії. Через важку травму коліна шведський форвард пропустив більше півроку. У поточному сезоні в складі "Манчестер Юнайтед" він провів всього сім матчів і забив один гол в Кубку Ліги .