Кожевникова образила збірну Франції - там все африканці

Марія Кожевнікова. фото Instagram

Екс-депутат Держдуми влаштувала расистський скандал, назвавши французів африканцями https://cdn.segodnya.ua/img/article/11550/98_main_new.1531771424.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11550/98_tn. 1531771424.jpg 2018-07-16T23: 03: 42 + 03: 00 Новини Вона вважає, що хорвати більше заслуговували перемогу в фіналі ЧС-2018

Колишній депутат Держдуми російська актриса Марія Кожевнікова на своїй сторінці в Instagram висловилася про своє фаворита чемпіонату світу 2018 року, в якому зустрічалися збірні Франції та Хорватії. Французи перемогли з рахунком 4: 2 і вдруге в історії завоювали золоті медалі світової першості.

Кожевникова написала, що в фіналі буде вболівати за хорватів, а французьких футболістів обізвала африканцями.

"Я вирішила вболівати за Хорватію. По-перше, тому що збірна Франції, якщо так її можна назвати, складається з Кімпембе, Манданда, Нзонзі, які родом з Демократичної Республіки Конго, Дембеле з Мавританії, Сідібе і Канте з Малі, Умтіті і Мбаппе з Камеруну, Погба з Гвінеї, Толіссо з Того, Матіюді з Анголи, Менді з Сенегалу, Набіл Фекір з Алжиру.

А по-друге, я перейнялася повагу до капітана збірної Хорватії - до Луки Модріча! Це саме той випадок, після якого продовжуєш вірити, що неважливо з якої ти сім'ї, де народився і яка тобі життя пропонується ... Працьовитість, Віра в себе в свою мрію і ще раз працьовитість вершить справедливість! ", - написала дівчина.

Раніше ми писали, що збірну Хорватії зустріли на батьківщині як героїв . Команда вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату світу.

Ми вже писали, що французький футболіст став чемпіоном світу, ніколи не граючи за збірну . Голкіпер "ПСЖ" Альфонс Ареола жодного разу не зіграв за національну команду.

У матчі за третє місце чемпіонату світу збірна Бельгії обіграла команду Англії з рахунком 2: 0 . Бельгійці вперше в своїй історії виграли медалі чемпіонату світу.