Як у казці: після перемоги над чеченським "Ахматом" "Урал" увірвався в зону Єврокубків

Євсєєв забив другий м'яч у ворота "Ахмата".

Матч з "Ахматом" почався з дуже зворушливою акції - футболісти вийшли на поле разом з вихованцями школи-інтернату "Еверест". Дітворі було складно, так як у них є порушення опорно-рухового апарату, а тому кожен крок давався непросто. Але вони змогли. До сліз. Виключно правильна і потрібна акція.

Першу небезпечну атаку гості провели вже на 2-й хвилині. Але фінальний удар вийшов непереконливим. Через півхвилини в хід гри втрутився суддя Миколаїв (у нас з ним пов'язані не найтепліші спогади), поставивши сумнівний пенальті. По крайней мере, з трибуни здалося, що була звичайна боротьба. Втім, поперечина врятувала "Урал" - саме в неї потрапив Родолфо.

Хвилині до шостої "Урал" освоївся і став проводити відповідні атаки, а то аж надто сильно тиснули гості. Вони з легкістю вривалися в штрафний майданчик, то з лівого боку, то з правого. Очевидно, що "Ахмат" зробив ставку на швидкий гол. На 21-й хвилині він міг статися, коли пробив Мітрішев. Але повз ворота.

Реальний момент не реалізував Бікфалві, який несподівано отримав м'яч від захисників "Ахмата". Пробив, на жаль, повз ворота. Але зате Микола Димитров пробив точно - з його ударом з 20 метрів Міст не впорався. 1: 0!

Димитров (17-й номер) зумів забити в першому таймі.

Після цього "Урал" підбадьорився, і атаки пішли одна за одною. З азартом стали грати наші футболісти. У Ільїна поспіль була пара моментів. І якщо в першому він не зумів наздогнати м'яч, то ось обігравати Городова на 39-й хвилині був зобов'язаний, але в підсумку лише кутовий. Під завісу першого тайму по лівому флангу прорвався Кулаков, але пробив вище воріт. А міг би і пас Ільїну віддати. Поскупився!

Цілком очікувано. "Ахмат" відразу після перерви кинувся відіграватися. Особливих небезпек не було - "Урал" спокійно відбивався. Але ось хороших контратак нашій команді проводити не вдавалося. Утримати рахунок при такому положенні справ непросто.

Тарханов випустив на поле Фідлера, щоб зміцнити центральну зону. Через десять хвилин поле покинув нападник Ільїн.

Дотерпіти і утримати! Ось якою була задача на останні двадцять хвилин. В голові крутилася думка про те, як прекрасно буде виглядати таблиця в цьому випадку. Обов'язково треба було зберегти рахунок! На 77-й хвилині пішов сильний сніг. І адже укладачі календаря чомусь вирішили провести в Єкатеринбурзі матчі 3 і 26 листопада, а також 8 грудня! Сподіваюся, що всі автори цієї ідеї приїдуть на уралмашевской стадіон, щоб насолодитися кліматом.

На 79-й хвилині Євсєєв поставив крапку в питанні з переможцем. Після заміни Ільїна саме він грав в центрі нападу. І Олексій зумів скористатися шансом, отримавши м'яч у штрафному, кілька рухів, удар - і м'яч у сітці. Виходить, що тактична задумка Тарханова спрацювала! 2: 0!

Бікфалві провів хороший матч.

Після цього матчу "Урал" забрався на четверте місце в таблиці. Навіть якщо "Краснодар" раптом обіграє "Локомотив", то нижче п'ятого рядка ми не опустимося. Після 14 турів "Урал" в зоні єврокубків. Фантастика! Отримаємо задоволення ж, друзі, цим моментом.

"Урал" на четвертому місці після 14 турів. Фантастика!

Текст: Сергій ПАНИН
Відео: "Наш футбол"