Гран-прі Бразилії. Ніко Росберг завоював шостий поул у сезоні

Данило Квят показав сьомий результат.

Пілот команди Mercedes Ніко Росберг виграв кваліфікацію Гран-прі Бразилії. Цей поул-позишн став для німця шостим в сезоні, п'ятим поспіль і 21-м за його кар'єру у Формулі-1.

Росберг був швидшим за свого партнера по команді Льюїса Хемілтона на протязі всієї кваліфікації, випередивши його в підсумку на 0,078 секунди. Третій час кваліфікації продемонстрував пілот Ferrari Себастьян Феттель, який програв переможцю 0,5 секунди.

Кваліфікація на трасі автодрому Інтерлагос, всупереч традиції, проходила в сухих умовах. Тому особливих несподіванок по її ходу не відбулося.

З першого сегмента, за традицією цього року, не змогли вийти команди Manor і McLaren. При цьому для Фернандо Алонсо результат був подвійно розчаровує, оскільки його болід зупинився на трасі під час проходження швидкого кола через механічні проблеми. Дворазовий чемпіон світу в результаті залишився взагалі без результату.

Партнер Алонсо по Mclaren Дженсон Баттон, на відміну від свого напарника, зумів показати час. Але при цьому чемпіон світу 2009 року зміг випередити лише двох запасних аутсайдерів з Manor. А ось від Пастора Мальдонадо, який також не зміг пройти в другий сегмент, Баттон відстав вже більш ніж на секунду.

А ось від Пастора Мальдонадо, який також не зміг пройти в другий сегмент, Баттон відстав вже більш ніж на секунду

Партнер Росберга по команді Льюїс Хемілтон розташувався на другому місці

Другий сегмент кваліфікації пройшов настільки передбачувано, що навіть вийшов нудним, якщо не брати до уваги вильоту Серхіо Переса.

У другій п'ятірці опинилися Феліпе Наср, Карлос Сайнц-молодший, Серхіо Перес, Маркус Ерікссон і Ромен Грожан, який, так само як і Перес, вилетів з траси в своїй останній спробі.

Третій сегмент кваліфікації відзначився досить напруженою боротьбою за лідерство, що розгорнулася між Росберг і Хемілтоном. Триразовий чемпіон світу докладав воістину титанічні зусилля для того, щоб обігнати свого партнера по команді. Але все виявилося марно.

У першій серії кіл Ніко Росберг випередив Хемілтона на 0,088 секунди. У другій спробі Росберг зумів додати і поліпшив свій результат на 0,179 секунди. Льюїс також зміг додати, але цього йому все одно не вистачило для того, щоб стати володарем першого місця на стартовій решітці.

Льюїс також зміг додати, але цього йому все одно не вистачило для того, щоб стати володарем першого місця на стартовій решітці

Себастьян Феттель показав у кваліфікації Гран-прі Бразилії третій результат

На четвертому місці розташувався Вальттері Боттас, який, втім, буде стартувати з сьомого місця (причиною тому покарання у вигляді позбавлення трьох місць на старті через інцидент у другому тренуванні - прим. Ред.). Замкнув п'ятірку кращих Кімі Райкконен.

На шостому місці за підсумками кваліфікації виявився Ніко Хюлькенберг. Данило Квят, що показав сьомий результат, став кращим з команди Red Bull. Його партнер Даніель Ріккардо зумів продемонструвати дев'ятий час.

Нагадаємо, що колишній резервний пілот команди McLaren Кевін Магнуссен залишився дуже задоволений результатами тестів Porsche 919 Hybrid .