Збірна Росії не змогла вийти у чвертьфінал Євро-2012

Під час матчу між збірними Росії та Греції на Євро-2012 © Pawel Ulatowski / Reuters   Збірна Росії з футболу зазнала поразки від Греції в матчі третього туру групового етапу Євро-2012 і вибула з подальшої боротьби

Під час матчу між збірними Росії та Греції на Євро-2012 © Pawel Ulatowski / Reuters

Збірна Росії з футболу зазнала поразки від Греції в матчі третього туру групового етапу Євро-2012 і вибула з подальшої боротьби. Рахунок матчу, який пройшов у Варшаві, - 1: 0 на користь збірної Греції. Автором єдиного гола став Георгис Карагуніс, який відзначився в доданий до першого тайму час.

В іншому матчі групи А, який відбувся у Вроцлаві між національними командами Чехії та Польщі, зафіксована перемога збірної Чехії: 1: 0. Таким чином, Росія, на рахунку якої 4 очки, вибуває з турніру. У чвертьфінал проходять Чехія (6) і Греція, яка також набрала 4 очки, але випереджає Росію завдяки перемозі в очній зустрічі.

Крім того, зійшла з дистанції Польща, яка набрала 2 очки. Збірна Росії почала виступ на Євро-2012 з великої перемоги над Чехією з рахунком 4: 1, потім пішла нічия з Польщею (1: 1), і в третьому турі - поразка від Греції (0: 1).

"Мені абсолютно не важливо, що подумають люди про мою роботу в збірній Росії, і як вони її оцінять. Я вважаю, що у нас була хороша команда, ми не програвали протягом шістнадцяти матчів поспіль, а то, що сталося сьогодні, інакше як невдачею не назвеш. Я можу пишатися своєю роботою у збірній Росії. ми грали добре, особливо в першому таймі, але пропущений гол вніс свої корективи. у другому таймі ми контролювали м'яч, але не змогли забити такий потрібний нам гол. Дуже важко грати проти команди , яка в повному складі стоїть біля своїх воріт, вся наша тактика просто не спрацювала, ми повинні були вигравати, але це футбол ", - сказав після матчу колишній тренер збірної Росії Дік Адвокат.

У чвертьфіналі чехи 21 червня зіграють з другою командою з групи В. Греки 22 червня зустрінуться з переможцем групи В.

Греки 22 червня зустрінуться з переможцем групи В

Під час матчу між збірними Росії та Греції на Євро-2012 © Leonhard Foeger / Reuters

Під час матчу між збірними Росії та Греції на Євро-2012 © Kai Pfaffenbach / Reuters