Полезные материалы

Віднови груди після годування: способи, які працюють!

  1. Чому змінюється груди після припинення годування?
  2. Як зберегти форму грудей після годування: профілактика
  3. Відновлюємо груди після годування

Зміст статті

Під час лактації груди жінки збільшується на кілька розмірів і виглядає досить ефектно. Правда, після грудного вигодовування колишній обсяг найчастіше не враховується. На шкірі грудей навіть можуть з'явитися розтяжки.

Ми постараємося розібратися, чому відбуваються такі зміни. Відновити красиву і пружні груди можна, і способів для цього існує чимало.

Чому змінюється груди після припинення годування?

Головною причиною зміни форми молочних залоз є не грудне годування , А безпосередньо вагітність .

Набухання грудей відзначається ще на ранніх термінах вагітності, і поступове зростання обсягу бюста відбувається протягом всього періоду виношування.

Наступний етап збільшення грудей відбувається після народження дитини, коли залози починають виробляти молоко. В цей час зростає не тільки обсяг, але і маса грудей. Тяжкість молока і викликає ефект опущення молочних залоз.

Гормони, що виділяються жіночим організмом для збереження вагітності, мають властивість підвищувати еластичність м'язових зв'язок Гормони, що виділяються жіночим організмом для збереження вагітності, мають властивість підвищувати еластичність м'язових зв'язок. Сильніше розтягуються і зв'язки, що підтримують груди.

Відмовлятися від грудного вигодовування на користь збереження форми бюста - не найкраще рішення.

Процес годування ніяк не позначається на пружності грудей, тому нераціонально позбавляти малюка джерела корисного і смачного харчування.

На те, наскільки сильно зміниться груди після пологів і лактації, впливають також такі фактори:

  • вік матері;
  • спадковість;
  • наявність шкідливих звичок: куріння і алкоголь сприяють передчасному старінню шкіри.

Як зберегти форму грудей після годування: профілактика

Особливо уважно до стану грудей необхідно поставитися під час першого припливу молока. Як правило, він настає на другий-третій день після пологів. Обов'язкове дотримання норм гігієни: стежте за чистотою білизни і приймайте душ щодня. Якщо жінка загартована, то особливо корисним виявиться контрастний душ.

Деякі профілактичні правила допоможуть знизити ризик опущення і зменшення грудей після годування:

1

Слідкуйте за харчуванням. У раціоні обов'язково повинні бути присутніми білки і жири. Білок сприяє оптимальної виробленні колагену, який перешкоджає старінню шкіри і м'язових зв'язок. Слідкуйте за харчуванням Жири мають схожу функцію, вони підтримують рівень зволоженості шкіри.

Але серед жирів в їжі є корисні і некорисні. До першої категорії відноситься червона риба, рослинні масла і молочні продукти.

До другої - смажені продукти, солодка випічка та маргарин. Некорисні жири з раціону вагітної або годуючої жінки слід виключити.

Намагайтеся також вживати більше рідини, а саме чистої води. Вживайте не менше 4-5 склянок води в день, не рахуючи кави і чаю.

2 Вибирайте якісний бюстгальтер. Відмовляйтеся від тісної білизни. В період і вагітності, та лактації носити бюстгальтери з чашечками і кісточками категорично заборонено. Відчуття тісноти буде викликати дискомфорт у мами, погіршить кровообіг і лактацію, а також може стати причиною появи злоякісних утворень.

Хороші бюстгальтери обов'язково виготовлені з органічних матеріалів, бажано з бавовни. Краще вибирати спеціальну білизну для годування, яке легко розстібати однією рукою. Лямки бюстгальтера повинні бути міцними і широкими.

Необхідно давати можливість грудей «відпочити». Іноді можна носити еластичні топіки, в яких молочні залози так само підтримуються, але при цьому набагато менше стягнуті.

3 Годуйте малюка правильно. Слідкуйте за тим, щоб і в лівій, і в правій груді було приблизно однакова кількість молока. 3 Годуйте малюка правильно Для цього дитину варто прикладати по черзі до кожної грудей. Нове годування починайте з того боку, на якій малюк зупинився в минулий раз.

Якщо дитина вже наситився, а молоко ще залишилося, потрібно скористатися тонометри. Ручне зціджування сильно розтягує груди. Зціджувати молоко бажано і перед сном.

Різке припинення грудного вигодовування також не кращим чином позначається на красі форм. Жіночому організму потрібен час для того, щоб пристосуватися до закінчення лактації. Саме тому при довгому годівлі існує велика ймовірність того, що груди сама прийме колишню форму.

Відновлюємо груди після годування

Найефективніші прийоми для відновлення грудей після пологів і годування:

1 Фітнес. Мускулатура грудей і верхнього плечового пояса найактивніше задіяна при заняттях плаванням. Якщо ви не можете приділити час походів у басейн, виконуйте плавальні рухи будинку під час зарядки.

Добре зміцнюють м'язи віджимання. Для початку можна віджиматися від стіни, після - від стільця або підвіконня. 2-3 підходів в день по 10 віджимань буде досить для того, щоб трохи підняти груди. Під час віджимань лікті не повинні бути притиснуті до тулуба. Ставте передпліччя так, щоб вони знаходилися під прямим кутом до підлоги (стіні).

2 Косметологічні процедури. 2 Косметологічні процедури Якщо груди сильно змінилася в формі, кращий спосіб для її ефективного відновлення - звернутися до професіонала.

Сучасні клініки у своєму розпорядженні безліч методів, безболісно підтягують бюст, не застосовуючи імпланти.

Серед таких процедур можна виділити лазерну і мікрострумову терапію, хімічний пілінг. До допомоги пластичної хірургії вдаються тільки в найсерйозніших випадках.

3 Масаж. Виконуйте легкі масажні рухи із застосуванням масел мигдалю, персика або виноградних кісточок. Для масажу підійдуть лосьйони і крему для тіла. Не варто використовувати дитячий крем - на дорослу шкіру він впливає негативно.

Зміна форми грудей після пологів і годування - процес цілком природний і неминучий. Переживати з цього приводу не варто: зазвичай молочні залози прагнуть до самовідновлення.

«Допомагаючи» грудей спеціальними вправами, дієтами і косметичними процедурами, можна в недовгі терміни добитися відмінного результату.

13822 раз

Чому змінюється груди після припинення годування?
Чому змінюється груди після припинення годування?