Вантажівка MAN для найсильніших людей країни

17 вересня в Вінницю приїхали богатирі з Києва, Львова, Івано-Франківська, Одеси, Харкова та Чернівців. Силачі виконували вправи в трьох вагових категоріях: до 95 кг, до 110 і 110+.

Головним рефері змагань став володар титулів «найсильніша людина України» і «найсильніша людина світу» Василь Вірастюк.

У програму Фіналу Кубка України увійшли п'ять найбільш популярних вправ. Але, на думку глядачів і учасників, найбільш видовищним ознаменували завдання з перетягуванням вантажівки MAN.

Численні гості та відвідувачі заходу, підігрівали інтерес до головному завданню протягом усього дня. З нетерпінням чекали появи тягача на спортивному майданчику, і вже в фіналі змагань, MAN зустріли бурхливими вигуками. 8-тонна вантажівка тягнули на швидкість, за допомогою каната. Завдання виявилося під силу всім атлетам.

За результатами змагань 7-е місце в фіналі кубка України зі стронгмену зайняв спортсмен з Бердичіва - Євген Волошин, 6 - Олександр Соловйов (Київ), 5-е місце зайняв атлет, який організовував турнір у Вінниці, але в ході змагань отримав травму, яка не дала викластися на всі 100% -віннічанін Сергій Грачов. 4-у позицію очолив сумчанин - Андрій Дмитрієв.

Бронзовим призером вибрали спортсмен з Києва - Євген Петров. Віце-чемпіоном фіналу змагань обрали Олександра Скрипченко з Мелітополя. А володарем кубка України 2017 став київський богатир родом з Вінницької області - Богдан Лук'яненко. Переможцю присвоїли титул офіційного майстри спорту України зі стронгмену.

Транспортним партером фіналу кубка України зі стронгмену виступив офіційний імпортер автомобілів MAN компанія МАН Трак енд Бас Юкрейн, який надав ультрасучасний магістральний тягач MAN TGX EfficientLine3 для проведення змагання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.