Полезные материалы

Лікувальна фізкультура при хребетної грижі в Сімферополі

  1. Міжхребцева грижа поперекового відділу хребта
  2. Лікувальна фізкультура при хребетної грижі в Сімферополі

Грижа міжхребцевого диска - це його випинання або випадання фрагментів в спинномозковий канал, в результаті якого відбувається здавлювання нервової тканини. Поперековий відділ хребта, який бере на себе високі навантаження, особливо вразливий. Поряд з іншими видами лікування показана лікувальна фізкультура при хребетної грижі. В Сімферополі лікувальні заняття можна пройти в нашому спортклубі. Грижа міжхребцевого диска - це його випинання або випадання фрагментів в спинномозковий канал, в результаті якого відбувається здавлювання нервової тканини

Грижа в поперековому відділі може бути наслідком травми, але найчастіше причиною її виникнення є остеохондроз. Чоловіки від 30 до 50 років страждають на це захворювання частіше за інших людей.

Міжхребцева грижа поперекового відділу хребта

Симптоми хвороби залежать від її локалізації, стадії розвитку і розмірів. Головний симптом - біль в попереку. На початку розвитку хвороби вона з'являється час від часу і має приглушений характер. При чханні, кашлі, тривалому сидінні і стоянні, фізичних навантаженнях біль посилюється.

При збільшенні розмірів грижі сильна стріляючий біль з'являється в ногах, віддається в стегні і сідниці. Може відчуватися поколювання й оніміння ділянок шкіри ніг. Напружені м'язи спини і сильний біль обмежують рухливість попереку.

Через деякий час може порушитися постава і сформуватися сколіоз або лордоз.

Лікувальна фізкультура при хребетної грижі в Сімферополі

Найбільш часто застосовується і дуже ефективний засіб профілактики і лікування захворювання - лікувальна фізкультура. Найбільш часто застосовується і дуже ефективний засіб профілактики і лікування захворювання - лікувальна фізкультура При хребетної грижі (в Сімферополі статистика відзначає масове поширення захворювання) необхідно підвищити активність м'язів з метою їх зміцнення.

Важлива регулярність проведення занять. Також необхідно контролювати больові відчуття: при виконанні вправ не повинно бути болі. Для гострого періоду рекомендуються мінімальні навантаження, а ось на стадії одужання гімнастика дає дуже великий ефект.

Комплекс вправ потрібно підбирати індивідуально, з урахуванням особливостей організму, віку і тяжкості перенесеного захворювання. Найкраще це зробить фахівець з лікувальної фізкультури . Спортклуб Романових може надати таку кваліфіковану допомогу.