Полезные материалы

NEBOLEI | Вправи при паховій грижі Не хворій: медичні новини, профілактика хвороб, лікування, психологія, краса, медичний довідник, народна медицина, здоров'я, сім'я, діти, аптеки, харчування, санаторії, поліклініки, соціоніка, любов, дерматолог, стоматолог, терапевт, пансіонати , диспансери

Щоб уникнути пахової грижі необхідна профілактика по зміцненню м'язів черевної порожнини, живота і паху.

Відновлення після операції пахової грижі включає в себе не тільки спокій в перші тижні після видалення грижі, а й легкі фізичні навантаження. Наприклад, ранкова гімнастика або спеціальні вправи, спрямовані на відновлення активності і стимуляції м'язів живота і пахової зони, в сукупності ці невеликі фізичні навантаження допоможуть організм в тонус.

Після операції необхідно носити спеціальний паховий бандаж, якщо є ожиріння потрібно скинути вагу за допомогою вправи або дієт, зайва вага дає додаткове навантаження, на без того ослаблені м'язи.

Після операції по усуненню пахової грижі слід витримати реабілітаційний період перед тим, як приступати до фізичних навантажень. Як правило, тривалість реабілітації залежить від виду зробленої операції і від наявності ускладнень.

Після консультації з хірургом, можна поступово повертатися до спортивних навантажень вже через кілька місяців після операції. Поступово, необхідно зробити спорт частиною свого життя, щоб уберегти організм від можливих рецидивів.

Відразу після операції слід уникати глибоких присідань і різких нахилів. Починати потрібно з легких вправ, які поступово додадуть організму необхідний тонус і закриють щілини в черевній порожнині м'язами.

Починати комплекс слід з таких вправ:

Качати косі м'язи живота скручуваннями, коли ліве коліно тягнеться до правого ліктя і навпаки. Положення - лежачи на спині. Повторити приблизно 50 раз. Бажано дійти до виконання цієї вправи двічі на день.

Лягти на спину, руки закинути за голову і починати крутити «педалі», збільшуючи швидкість і кут нахилу ніг.

Лежачи на спині, ноги витягнути на 30-45 градусів. Повільно робити вправу «Ножиці» в повільному темпі.

Кругові обертання кожної ноги в витягнутому стані убік. Лежати при цьому на спині. Перший період місце, де була грижа, слід підтримувати рукою.

Покласти на живіт утяжелитель і при вдиху випинати живіт якомога вище.

Лягти на живіт і зігнути коліна. З такого положення слід поступово піднімати і опускати таз.

Рекомендується також виконання наступних вправ:

Лягти на спину на килимок, руки розташувати вздовж тулуба. На 45 градусів підняти прямі ноги і виконувати вправу «ножиці», схрещуючи ноги. Робити потрібно на збільшення, перший день - по 3-5 разів на кожну ногу, а в наступні дні можна додавати по одному разу.

Те ж саме положення лежачи, підняти ноги, зігнуті в колінах і виконувати дії, як при їзді на велосипеді, по 5 разів.

Необхідно встати на карачки, ноги зігнути в колінах, а руки в ліктях і спертися на них. Зігнуту ногу в коліні потрібно піднімати вгору, потім змінити ногу, вправа виконати по 5 разів на кожну ногу.

Лягти на бік, руку витягнути вперед, покласти на неї голову, ноги прямі. Потрібно піднімати одну ногу вгору, зробити вправу 5 разів і змінити бік.

Потрібно прийняти упор сидячи, одну ногу виставити вперед, зігнувши коліно, спертися на нього руками і повільно погойдуватися, потім поміняти ногу.

Ноги на ширині плечей, виконуємо присідання, але не повне, а наскільки дозволяє самопочуття.

Упор лежачи, виконуємо повне віджимання, якщо вправу для когось видасться складним, можна спертися на коліна.

Дані вправи призначені для регулярного виконання, вони не повинні викликати хворобливі відчуття і дискомфорт. З кожним днем ​​можна збільшувати кількість повторень і підходів. По тому, як проходить реабілітація можна додавати або зменшувати вправи, для чоловіків лікар може запропонувати інший комплекс відновлювальної гімнастики. Після операції пахової грижі не слід навантажувати організм відразу фізичними вправами, робити їх слід поступово.

Реабілітація після операції у кожного тривати різну кількість часу і проходить по різному. Найкраще проконсультуватися з лікарем з приводу лікувальної гімнастики, спрямована на відновлення після операції пахової грижі.

http://healthinfo.ua

Ключові слова: