Збірна Росії програла команді США в півфіналі хокейного МЧМ-2019

Збірна Росії (U-20) не зуміла пробитися у фінал молодіжного чемпіонату світу з хокею, програвши у півфіналі команді США (U-20) - 1: 2.

На 15-й хвилині матчу Олівер Вальстром вивів американців вперед. На 25-й хвилині Саша Хмелевський подвоїв перевагу «зірково-смугастих», реалізувавши чисельну перевагу. На 34-й хвилині форвард ярославського «Локомотива» Григорій Денисенко після сольного проходу зі своєї половини майданчика кистьовим кидком відправив шайбу під перекладину, скоротивши відставання в рахунку.

У час, що залишився підопічні Валерія Брагіна, домінували над суперником велику частини зустрічі, так і не зуміли відзначитися вдруге і зробити рахунок нічийним.

Таким чином, путівку у вирішальний матч чемпіонату світу завоювала американська молодіжка, яка в фіналі битиметься з фінами, без особливих проблем розібралися в півфіналі зі швейцарцями - 6: 1. Збірна Росії оскаржить бронзові медалі МЧМ-2019 з командою Швейцарії.