-> Бальні танці -> вальс -> Навчання вальсу. Урок 5. Необхідні елементи при виконанні Вальсова поворотів в парі.
В якості перехідного руху використовується доріжка. При багаторазовому повторенні доріжка виконується, як правило, без поворотів. У цьому випадку після вальсу перший крок виповнюється з поворотом до положення обличчям або спиною по лінії танцю. Для переходу від доріжки до вальсу використовується сполучний поворот.
Сполучний поворот складається з трьох кроків, поворот виповнюється вправо або вліво на другому кроці.
Сполучний поворот вправо починається з кроку правою ногою вперед і з кроку лівою ногою назад. Сполучний поворот вліво починається з кроку лівою ногою вперед або з кроку правою ногою назад.
1. Початкове положення - обличчям по лінії танцю, третя позиція (права нога попереду). На «раз» зробіть крок правою ногою вперед по лінії танцю; на «два» - поворот (90 °) вправо і крок лівою ногою вліво по лінії танцю; на «три» зробіть крок-приставку правою ногою в третю позицію назад. Закінчується рух спиною до центру, в третій позиції (ліва нога попереду).
2. Початкове положення - спиною по лінії танцю, третя позиція (права нога попереду). На «раз» зробіть крок лівою ногою назад по лінії танцю; на «два» - розворот (90 °) вправо і крок правою ногою вправо по лінії танцю; на «три» - крок-приставку лівою ногою в третю позицію назад. Закінчується рух обличчям до центру, третя позиція (права нога попереду).
1. Початкове положення - обличчям по лінії танцю, третя позиція (ліва нога попереду). На «раз» зробіть крок лівою ногою вперед по лінії танцю; на «два» - поворот (90 °) вліво і крок правою ногою вправо по лінії танцю; на «три» зробіть крок-приставку лівою ногою в третю позицію назад. Закінчується рух обличчям до центру, в третій позиції (права нога попереду).
2. Початкове положення - спиною по лінії танцю, третя позиція (ліва нога попереду). На «раз» зробіть крок правою ногою назад по лінії танцю; на «два» - розворот (90 °) вліво і крок лівою ногою вліво по лінії танцю ; на «три» - крок-приставка правою ногою в третю позицію назад. Закінчується рух спиною до центру, третя позиція (ліва нога попереду).
Рух ступні і колін такі ж, як і в Вальсова повороті. Допускається невелика присідання на першому кроці, для того щоб «загальмувати» рух після стрімкої доріжки. Використовуються також невеликі повороти корпусу на першому кроці в сторону обертання.
Чи знаєте ви, що:
Джоаккіно Россіні, автор близько 40 опер, написав чимало вальсів, причому композитор, в більшості випадків, давав їм незвичайні назви: «нетанцевальний вальс», «Болісний вальс», «Похмурий вальс», «Шкутильгаючий вальс» і навіть вальс «Касторка». У «кульгає вальсі» ефект «кульгавості» виходить тим, що в акомпанементі ігнорується друга частина, чому досягається такий ефект, ніби танцюрист в будь-якому повороті Вальсова фігури, в кожному такті торкається до третьої частці на 1 ногу.
см. далі: Навчання вальсу. Урок 6. Танцюємо вальс-бостон.
admin@dancing-queen.ru
Copyleft © 2017 . www.vremya-sporta.od.ua