Купа металобрухту від російської машини

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

26 лютого 2010, 00:46 Переглядів: 26 лютого 2010, 00:46 Переглядів:   Сядемо на доріжку

Сядемо на доріжку. Суперзірка Овечкін не став месією росіян - це найгірші Ігри в їх історії. Фото daylife.com.

Виграй росіяни хокейний турнір - на батьківщині б закрили очі на провальний виступ у Ванкувері всієї команди. А так, слідом за поразкою однієї зірки - Євгенія Плющенка, закотилася і інша - хокейної збірної.

Напередодні Ігор російські вболівальники називали свою команду кращою з часів СРСР. Аргумент - дві перемоги поспіль на ЧС, в фіналі над канадцями! А від кращих завжди вимагають тільки найкращого - "золота". Тривожний дзвінок для підопічних Бикова продзвенів на груповому етапі, коли команда програла Словаччині. Але вони пропустили його повз вуха. Мовляв, краще програти зараз, а не в фіналі. Але до фіналу добратися потрібно на льоду, а не в головах. Не вийшло. Очікуваний фінал Росія - Канада волею турнірної сітки перенісся на чвертьфінал. І він вийшов гідним вирішальної битви.

Уже в першому періоді від "російської машини" залишилася купа металобрухту. На чотири шайби кленового листя - один відповідь наших сусідів. А в другому періоді була поставлена ​​крапка - 7: 3 на користь Канади. Так рано російські хокеїсти ще не покидали Олімпійські ігри.

"Як вам матч?" - питаю відомого українського хокеїста Дмитра Христича, пограв в Канаді і Росії. "Несподівано багато голів - 10 за два періоди - і легка перемога Канади. Росіяни невміло, неквапливо зіграли в обороні. І в творенні нічого не виходило. Були індивідуальні спроби щось зробити. Багато втрат. Проти такої команди як Канада потрібно грати в командний хокей, а не в індивідуальний ", - говорить Христич.

Рульовий росіян В'ячеслав Биков взяв всю провину на себе і закликав не шукати крайніх. "Давайте поставимо скрізь шибениці. У нас 35 чоловік в хокейної збірної - давайте на Червоній площі всіх і вирішимо", - захищав своїх гравців Биков. "Канадці вискочили на лід, немов горили з клітки. Я бачив команду, яка хоче перемогти, і команду, яка грала без пристрасті. Не знаю, чому. Для нас це катастрофа", - дав оцінку матчу воротар росіян Ілля Бризгалов.

Думка канадського форварда Еріка Стаала: "Наша енергійна гра відразу після вкидання шайби була феноменальною. Ми потихеньку збирали сили до цього матчу, і з перших секунд розтиснули пружину. Все закипіло на льоду". "В останні два роки одна країна дуже наполегливо намагалася всім довести, що грає в хокей краще за всіх у світі. А я вважаю, що в хокей найкраще грають у нас, в Канаді. І ми це довели", - говорить тренер кленових Майк Бебкок .

У півфіналі Канада зустрінеться зі Словаччиною, яка обіграла діючих олімпійських чемпіонів, шведів - 4: 3. В іншому півфіналі - США і Фінляндія. Американці обіграли Швейцарію - 2: 0, а фіни - Чехію - 2: 0.