(Назад)
(Завантажити роботу)
Функція "читання" служить для ознайомлення з роботою. Розмітка, таблиці і картинки документа можуть відображатися невірно або не в повному обсязі!
Міністерство сільського господарства Російської Федерації
ФГТУ ВПО «Тюменська державна сільськогосподарська академія»
агротехнологічний університет
Кафедра фізичної культури РЕФЕРАТ
«Обмін мінеральних речовин і фізичне навантаження» Виконав: Старовойтова Е.С.
курс, БКН-21 Тюмень 2012
зміст Введення
1. Вплив фізичних навантажень на обмін речовин і енергії
2. Вплив фізичних навантажень на кровоносну систему
. Вплив фізичного навантаження на травні процеси
. енергетичний обмін
. Обмін речовин в умовах фізичного навантаження
. Інтенсивність обміну речовин під час занять спортом
висновок
Список використаної літератури Введення Метаболізм (від грец. Metabole - зміна, перетворення), сукупність хімічних реакцій, що протікають в живих клітинах і забезпечують організм речовинами і енергією для його життєдіяльності, зростання, розмноження. У найбільш вживаною значенні термін «метаболізм» рівнозначний обміну речовин і енергії; в більш точній і вузькому сенсі "метаболізм" означає проміжний (проміжний) обмін, т. е. перетворення речовин усередині клітин з моменту їх надходження до утворення кінцевих продуктів. У цьому сенсі термін "метаболізм" відносять і до окремого класу з'єднань або певного речовини (наприклад, метаболізм білків, метаболізм глюкози).
Потрапивши всередину клітини, поживна речовина метаболізується - зазнає ряд хімічних змін, каталізуються ферментами (певна послідовність таких змін називається метаболічним шляхом, а утворюються проміжні продукти - метаболітами). Розрізняють 2 сторони метаболізм - анаболізм і катаболізм. Анаболічні реакції спрямовані на освіту і оновлення структурних елементів клітин і тканин і полягають в синтезі складних молекул з більш простих; ці реакції, переважно відновлювальні, супроводжуються витратою вільної хімічної енергії (ендергонічеськие реакції). Катаболические перетворення - це процеси розщеплення складних молекул - як надійшли з їжею, так і входять до складу клітини - до простих компонентів; ці реакції, зазвичай окислювальні, супроводжуються виділенням вільної хімічної енергії (екзергонічеськие реакції).
При фізичних навантаженнях відбуваються істотні зміни метаболічних процесів у всьому організмі, тобто відбуваються зміни в ССС, найбільш інформативним параметром якої є частота серцевих скорочень. Крім того різко зростає потреба в кисні у активних м'язів, прискорюється метаболічні процеси, зростає кількість продуктів розпаду при обміні речовин, використовується більша кількість поживних речовин, підвищується
Copyleft © 2017 . www.vremya-sporta.od.ua