«Авангард» розгромив «Витязь» з рахунком 6: 0 і влаштував масову бійку на льоду

З останньої масової бійки «яструбів» з «Витязь» пройшло вже вісім років.

Напередодні в Подільському завершився матч між омським «Авангардом» та місцевим «Витязь». Гра вийшла видовищною і дуже результативною. Було шість закинутих шайб і масова бійка.
До складу на гру повернувся Максим Тальбо, він склав компанію Деарне і Петрову. Манукян грав в трійці молоді - з Семеновим і Кошелева. Решта поєднання ланок залишилися незмінними.

З перших хвилин зустрічі «Витязь» спробував пресингувати «яструбів» у своїй зоні. Однак через досить нетривалий час « Авангард »Переломив хід гри і перейшов в зону суперника. У першому періоді шайби в ворота не залітали, не вистачало завершення комбінацій, але вже в другому періоді рахунок був відкритий.

Денис Зернов отримав пас від Сергія Широкова з-за воріт і розпечатав ворота «Витязя». Через три хвилини Ілля Міхєєв поодинці вийшов на суперника і збільшив розрив у рахунку до 2: 0. Незабаром відзначився і ще один вихованець омського хокею Кирило Семенов. Форвард кинув з п'ятачка і зробив рахунок 3: 0.

На початку третього періоду Чудінов дальнім кидком забив четвертий гол, а потім використовував гру в нерівних складах і оформив дубль. Рахунок став 5: 0 на користь «яструбів». На останній хвилині гри Єгор Мартинов знову розіграв більшість і зробив рахунок 6: 0.

Напруга суперника після шостої закинутої шайби досягло апогею. Перша сутичка сталася між Михайлом Фісенко і Єгором Воронковим за 30 секунд до фінальної сирени. Обмінявшись важкими ударами, хокеїсти розійшлися. Матч продовжився, але незабаром біля борту зав'язалася, на цей раз масова.

Почалося все з силової боротьби між Артемом Манукяном і Іллею Шинкевич. Негабаритного гравця «яструбів» удвох притиснули до борту, Манукян кинувся в бійку. Автор третьої шайби матчу Кирило Семенов спробував розтягнути гравців, але сам потрапив під град ударів з боку Шинкевич. Семенов при цьому навіть не встиг скинути краги. Всього в бійці брало участь шість чоловік. З боку івано-франківців до конфлікту підключився також Бондарєв.

На результати гри ця бійка вже не вплинула. « Авангард »Здобув сьому перемогу поспіль, а на рахунку Ігоря Бобкова - другий« на нуль »з початку сезону. Наступний матч Омська команда проведе в п'ятницю, 5 жовтня, з ризьким «Динамо».

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзене .