Сибір - Витязь. перестрілка

У порівнянні з матчем проти Авангарду, недоторканим в складі Сибіру залишилося лише одна ланка - Закріссон-Бергстрем-Сигарьова. Решта поєднання зазнали чергового перетрушування. Пари захисників теж були перетасувати. І згадалася кінцівка минулого сезону, виникли неприємні асоціації. Зрозуміло, що незіграний склад можна розставляти в будь-якому порядку, але тоді зіграного ви не отримаєте.

На подив, матч вийшов дуже результативним. Мало хто очікував від двох найбільш закритих команд Ліги, що вони наколоті дев'ять шайб на двох. Тричі Сибір програвала з різницею в дві шайби, але наздогнала в середині третього періоду суперника. Але помилка воротаря господарів звела всі зусилля партнерів нанівець. Підсумок 4: 5 перемога Витязя.

Гол Макєєва. Почалося все з невдалої гри Наумова за своїми воротами. Шайбу у нього відібрали, і пішов пас на п'ятак. А там вже облажався Верещагін, що упустив Макєєва. Ну і Салак цілком міг підтягти.

Гол Манкін. Тут великий привіт Полашека. Адам, зустрічаючи атаку суперника, висмикнув і виявився відіграний. Вихід удвох проти Воробйова і Салака гравці Витязя реалізували просто ідеально.

Гол Мозіка. Сибір в меншості. Кидок від синьої лінії, Семенов стрибає перед салака і шайба влітає у ворота. Велике питання до захисників - какого хрена на п'ятаку перед вашими воротами скаче гравець суперника ?? Чому він не був заїздив в лід ?? Привіт Воробйову і Верещагіна.

Гол Афіногенова. І знову Сибір в меншості. Сьомін з кола вкидання відправляє шайбу на п'ятак, Семенов виштовхує звідти Воробйова, а на його місце вривається Афиногенов і підставляє ключку. Демидов за Максом не встиг. А той з метра потрапив. Черговий привіт обороні Сибіру.

Гол Афіногенова. Стовідсотково гол Салака. Можна скільки завгодно запитувати «Що робив Полашек, поки за його спиною катався Афиногенов?», Але такі шайби не повинні влітати воротареві топ-рівня.

Тепер персонально.

Наумов. Поганий матч. І гол привіз, і обрізався кілька разів. Три кидка у ворота ніяк не виправляють ситуацію. Такими діями Владислав навряд чи поверне собі місце у верхніх парах оборони.

Закріссон. Цілком тягне на кращого гравця матчу. Гол забив, по воротах п'ять разів потрапив, вкидань виграв 72%, видалення на собі заробив. Черговий сильний матч у виконанні центрального нападника Сибіру.

Черговий сильний матч у виконанні центрального нападника Сибіру

Йонас Енлунд. А ось це вже майже той самий Йонас! Два гольових паси, 50% на точці, швидкісні проходи в чужу зону - приємно було подивитися. Бросочков б ще додати, дивись, і залетіла б шайба.

Санніков. І знову не найкращий матч. Гольовий пас - це добре (хоч це і не передача на гол), але в іншому досить слабо. В атаці - нічого. Та ще й чотири хвилини штрафу відхопив. Пора прокидатися, Капітан! Вже під час написання тексту з'явилася інформація, що Степана дискваліфікували на два матчі. З одного боку, за неспортивну поведінку. Санніков, і правда, вийшов з себе під час матчу, навіть дивно - на нього це не схоже. Тепер Сибір проведе дві гри без Капітана Сибір. Але немає лиха без добра. Тепер у Зубова з'явиться більше свободи вибору. Тепер не треба займати позицію в одному з верхніх ланок Степаном, а можна спробувати там когось іншого.

Коньков. Один з найбільш кидають в цьому матчі - чотири попадання у ворота. Багато часу провів в атаці, забив гол. Безумовно, класна гра у виконанні Сергія.

Сигарьова. У цьому матчі нічим особливим не запам'ятався. Один кидок у ворота, та силовий прийом. Якось випав він в цьому матчі.

Бергстрем. Його гольовий пас такий же, як і у Санникова. Крім цього нічим себе не проявив. Два попадання у ворота за 4,5 хвилини в атаці - хіба цього ми чекаємо від легіонера-нападющій? У якийсь момент Олександр взагалі зник з очей, не виходячи навіть в своєму звичному ланці (також було і в матчі з Авангардом). З такою грою він надовго в Сибіру НЕ затримається.

З такою грою він надовго в Сибіру НЕ затримається

Салак. Мені вже самому починає здаватися, що я упереджено ставлюся до Олександра. Але потім переглядаю повтори пропущених голів і переконуюся, що немає, все справедливо. Ось і сьогодні - п'ята шайба 100% Салака. Перша - теж нісенітниця якась. За третьою можна питання задати, але там і захисники винні нітрохи не менше. Ось такі ляпи, якби були розкидані по сезону, вважалися б нормою. Але це все в одному матчі. Причому не в першому вже. Безумовно, з салаки поки не все в порядку, але з чим це пов'язано судити складно. Чи то втомився, чи то, навпаки, не вкотився ще й потрібно більше практики. Тут, звичайно, тренерам видніше, але ж у Сибіру на лавці мерзне ще два воротарі. Загалом, поки від того Салака, що тягнув Сибір до бронзи КХЛ, видно тільки істерики, картинні падіння і емоції на камеру.

Левицький. Відмінна націленість на ворота - п'ять кидків у ворота, але нульова результативність. Думаю, від Ігоря чекають більшого і тренери, і вболівальники. Поки йому не вдається проявити себе.

Полашек. Забив гол. Привіз два. Баланс все одно негативний. У рамку всього одне влучення, зате дві хвилини штрафу. Добре, що у Адама починають відновлюватися атакуючі навички. Можливо, побачимо ми ще того самого Полашека.

Основіна. Цей гол В'ячеслав заслужив усіма своїми іграми за Сибір. Один з найактивніших нападників в команді, що грає з відмінним настроєм. Може бути, після цього матчу його роль в команді буде переглянута, і його піднімуть вище? У звітній зустрічі - два кидка, блок, 62,5% виграних вкидань. Безумовно, в трійці кращих за підсумками матчу.

Також відзначу слабку гру в обороні, мабуть, всіх захисників. Демидов своїми чотирма кидками ніяк не компенсувало гольову помилку. Воробйов, схоже, забув, що робити на своєму п'ятаку. Алексєєв, провівши п'ять хвилин в атаці (третій час в команді), так нічого виразного там і не зробив. Верещагін віддав чудовий пас на Закріссон. У момент, коли кожен уболівальник Сибіру кричав «Кидай, Ваня !!!», він ідеально відпасував Патріку і той вколотив шайбу в сітку. Частково відмазатися за помилку з голом Мозіка. Ігнатович завдав два кидка в створ, зробив два блоки і силовий. А ще заробив дві хвилини. Але в будь-якому випадку, цей матч краще попереднього. Первушин грав у своїй манері - оборона насамперед. Сопін сподобався куди більше, ніж в матчі з Авангардом. Ткаченко провів на льоду всього сім хвилин, двічі кинув у ворота, зіпсував пару непоганих проходів в чужу зону і взагалі виглядає поки втраченим на льоду - схоже, йому більше всіх не вистачає зіграності та взаєморозуміння з партнерами. Прийде ще. Шаров вже краще на «точці», але все одно гірший за відсотком. Його знову засунули в ланка, сенс якого складно зрозуміти - молодий Ткаченко, чистий Чеккер-оборонець Первушин і креативний і кидає Шаров. Що вони повинні були награти разом ??

В цілому ж, відчуття від домашньої гри з Витязем залишилися приблизно такі ж, як від виїзної. Сибір багато атакувала, проходила хороші перепасування і комбінації, непогано трималася шайба, реалізовувалося кожне третє більшість. І це, скоріше, манера гри Витязя, ніж якась заслуга сибіряків. Якщо подивитися статистику підмосковної команди, то можна помітити, що за кидками вони програють майже всім. Хіба що по одному періоду забрали у Салавата і Барис (у останніх - поступаючись в рахунку). Показник Корсі у Витязя 43% - менше тільки у ... Сибіру. Так може, в цьому і є секрет успіху гостей в цьому матчі? Вони грали в свою гру, а Сибір - немає. Власне, у новосибірців, в принципі, немає поки ніякої «своєї гри», вони тільки шукають себе. Однак попередні матчі гралися від оборони, а тут Зубов вибрав атакувальну модель. У Подільському такий хід спрацював. У Новосибірську - немає. Так, виглядав такий матч ефектно і захопливо - 9 шайб, зрівняти рахунок, програючи в дві шайби, розв'язка в самій кінцівці. Поразка - це, звичайно, погано. П'ять пропущених шайб - це жахливо. Гра в обороні - ні до біса. Салак помиляється стільки, скільки не повинен би. Багато мінусів є по цій грі. Гру в атаці, не дивлячись на чотири закинуті шайби, не можна назвати ідеальною. Багато індивідуальних дій, деякі трійки взагалі не мають, здається, чіткої і ясної завдання на матч, зростаючий, але все ще недостатній рівень комбінаційної гри. Але є один, але дуже важливий, позитивний момент. Гравці б'ються до фінальної сирени. Чи не опускають руки, програючи дві шайби. Лізуть в боротьбу і лягають під шайбу. На цьому вже можна будувати КОМАНДУ. Сподіваюся, що незабаром побачимо ми прогрес і по грі, і за набраними очками.

Велике питання до захисників - какого хрена на п'ятаку перед вашими воротами скаче гравець суперника ?
Чому він не був заїздив в лід ?
Два попадання у ворота за 4,5 хвилини в атаці - хіба цього ми чекаємо від легіонера-нападющій?
Може бути, після цього матчу його роль в команді буде переглянута, і його піднімуть вище?