Команда Дем'яненка виявилася більш вдалим. "Волинь" - "Ворскла" - 1: 0. 2 тур / Новини / Чемпіонат України з футболу / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Волинь" - "Ворскла" - 1: 0 (1: 0)

Гол: Суботіч, 33.

"Волинь" (Луцьк): Старцев, Сімінін, Ілієв, Шиков, Занєв, Скоба (Ізворану, 63), Бікфальві, Лопес, Пилипчук (Герасимюк, 84), Шумахер (Бабир, 60), Суботіч.

"Ворскла" (Полтава): Казаков, Даллку, Матвєєв, Пєсков (Будник, 73), Сапай, Краснопьоров, Чеснаков, Маркоскі (Безус, 46), Кривошеєнко, Пічкур (Громов, 80), Лієтава.

Покарання: Матвєєв, 49. Сімінін, 55. Сапай, 68. Пєсков, 70. Занєв, 88 (попередження).

Судді: Жуков (Донецьк), Альохін (Сімферополь), Трехлебов (Дніпропетровськ).

22 липня. Луцьк. Стадіон "Авангард".

Матчу з Волинню полтавські вболівальники чекали з надією отримати відповідь на питання, чи зможе новий головний тренер ворсклян щось змінити в грі команди.

Після трохи безглуздого стартового матчу сезону, який по суті був таким собі експериментом Вадима Євтушенка на визначення, хто на який маневр здатний, і що з наявним арсеналом можна робити надалі.

Перший тайм почався з розвідки. Команди придивлялися один до одного, були обережними в деяких епізодах, де, здавалося б, можна взяти ініціативу, і хвацько закриття атаку. Волинь частіше будувала свої атакуючі дії за рахунок проходів по центру, ворскляни само вправно перерізали собі фланги. Крайні хави Пічкур і Кривошеєнко постійно створювали напругу біля воріт Старцева, але думки в завершенні все-таки не вистачало.

Словацька нападник Іван Лієтава, який дебютував у складі "біло-зелених", в цілому виглядав на рівні, але час на адаптацію йому ще точно знадобиться. Пропустили гості, як це не банально звучить, в ситуації абсолютно того не вимагає. Після хвилинної разконцентраціі центру полтавської оборони Суботіч сповна скористався цим шансом, і розпечатав ворота Казакова, який в останній раз займав місце в рамці основної команди ще в минулому сезоні в Одесі.

Другий тайм вже проходив практично повністю під знаком Ворскли. Рахунок міг стати рівним, якби арбітр з Донецька Дмитро Жуков наважився призначити найчистіший 11-метровий за гру рукою захисника Волині після високого навісу від Даллку. На полі з'явився Безус, і доставив чимало клопоту рослим захисникам лучан. Як мінімум двічі Роман, немов ключкою для гольфу, закидав на Лієтава, але Івану в одному епізоді не вистачило кількох сантиметрів, щоб дотягнутися до м'яча, а в другому випадку Шиков в самий останній момент зняв сферу з ноги форварда.

Приємно здивував, що діяв кілька в незвичній іпостасі, Чеснаков. Володимир підключався до багатьох атак, що розганяються партнерами по команді, і нерідко віддавав той самий останній пас, який міг стати гольовим, а двічі і сам бив по цілі. Заміни Громова і Будника, безумовно, освіжили гру, але час невблаганно тануло, а на табло зберігався рахунок першого тайму. Двоє тримали Лієтава, щільно опікали Безуса. Хльостко пробивав з-за меж штрафного по центру Громов - зовсім трохи вище поперечини. У ці хвилини підопічні Дем'яненка грали відверто на утримання результату, і свого добилися.

Розсерджений алогічним поразкою Вадим Євтушенко на післяматчевому спілкуванні з пресою висловив думку, що його команда ніяк не повинна була поступитися в цьому поєдинку, і потрібно, все проаналізувавши, думати вже про наступній домашній зустрічі з Карпатами.