Полезные материалы

Східні танці для початківців

  1. Ази східних танців для початківців
  2. Танець живота для початківців

Все частіше у жінок з'являється бажання навчитися східним танцям, що цілком зрозуміло. Під час занять східними танцями тренуються м'язи спини, рук і талії, купується гнучкість, збільшується витривалість, рухи стають граціозними і плавними. Завдяки їм поліпшується кровообіг в органах живота і малого тазу, зміцнюється жіноче здоров'я.

Крім відчутної користі для жіночого здоров'я, східні танці заворожують. Якщо ви хочете влаштувати сюрприз коханому , То більш прекрасного способу просто не знайти. Щоб навчитися східним танцям, необов'язково записуватися в клуб, ними при бажанні можна опанувати і вдома, вивчивши основні рухи.

Все частіше у жінок з'являється бажання навчитися східним танцям, що цілком зрозуміло

Як навчитися східним танцям?

  • Перед тим як приступити до вивчення східних танців, підберіть відповідний одяг, купіть або виберіть з того, що є в гардеробі. Одяг не повинна бути вузькою і заважати руху, але і від занадто широкою теж краще відмовитися. Відмінно підійдуть коротка майка і шорти. У такому одязі можна побачити всі здійснювані руху, помітити помилки.
  • Щоб краще відчувати ритм музики, придбайте хустку, розшитий монетами або бісером. Зверніть увагу на ті рухи, які Вам найлегше вивчити. Почніть вивчення східних танців саме з них і тільки після переходите до решти.
  • Почитайте історію танців, подумайте, під яку музику Вам буде найлегше зловити ритм. Щоб швидше навчитися, придбайте спеціальні відео-уроки з східними танцями. За допомогою таких уроків Ви побачите основні рухи і зможете їх повторити.

За допомогою таких уроків Ви побачите основні рухи і зможете їх повторити

  • При навчанні східним танцям потрібно спочатку навчитися тримати поставу, познайомитися з основними положеннями ніг і рук. Якщо є можливість, запишіться на спеціалізовані курси, де Вас швидко навчать східним танцям. Якщо ж немає можливості або бажання, то навчаючись східним танцям будинку, пам'ятайте про те, що в них важливо все: не тільки руху, а й емоції, які Ви вкладаєте в танець, погляд, настрій і міміка при його виконанні.

Ази східних танців для початківців

Самі східні танці складаються з 3 частин: Таксимо, що представляє собою повільний танець, основного танцю і тряски.

  • Під час виконання Таксимо потрібно плавно рухатися, імпровізуючи, граючи всім тілом, повертаючись, щоб продемонструвати вигини тіла. Необхідно стояти практично на одному місці, трохи відстаючи від музики, немов в уповільненому кіно.
  • Після вивчення цієї частини східних танців можна приступити до вивчення основного танцю, що включає вже виконання качалок і хвиль. Щоб вивчити гойдалку стегнами, праву ногу поставте вперед, підніміться на носочки, рухайте по черзі лівим і правим стегном, одночасно переносячи вагу з ноги на ногу. Тільки після цього можна переходити до вивчення більш складних рухів - перекатах і куполів, виконуваних животом.
  • Освоївши таксим і основні рухи, приступайте до вивчення тряски. Вона являє собою вібрацію тіла, під час якої в русі знаходяться тільки коліна. На самому початку вивчення головне утримувати ритм, тому тряска може і не збігатися з темпом музики.

На самому початку вивчення головне утримувати ритм, тому тряска може і не збігатися з темпом музики

Не переживайте, якщо у Вас відразу не вийде, але намагайтеся займатися вивченням східних танців регулярно, тільки так Ви зможете їм навчитися.

Танець живота для початківців

  • Вивчення східного танцю живота починається з плавних і простих рухів стегнами. Але перед цим включите якусь ритмічну музику зі східними мотивами. Така музика допоможе навчитися потрапляти в такт, підкреслювати мотив музики рухами тіла. Стегна посуньте спочатку вліво, а потім вправо. Під час руху верхня частина тіла повинна залишатися нерухомою.
  • Потім переходите до більш складної задачі, продовжуючи рухати стегнами, змініть положення тіла, зігніть вперед або назад. Також Вам потрібно освоїти різкі рухи стегнами вниз і вгору, швидкі і повільні тряски. Почніть з вивчення повільних трясінь, для цього під музику по черзі піднімайте стегна.
  • Як тільки Ви зрозумієте, що освоїли повільну тряску, прискорюйте темп підйому стегон, при цьому швидка тряска повинна також залишатися чіткою і акцентованою. Для вивчення тряски спирайтеся повністю на стопу обох ніг. Трохи пізніше освоївши тряску, одну ногу винесіть вперед, це зробить руху граціозніше і складніше.
  • Красиве хитається рух створить тряска стегнами і винесена вперед нога. Виставивши одну ногу вперед, додайте рухи тілом у вигляді вісімок, кіл, ковзань і дуг різної форми. Рухайтеся, використовуючи приставний крок. Як тільки Ви побачите, що навчилися витончено качати стегнами, вирівняйте приставних крок з фігурою «хвиля». Для цього перенесіть вагу тіла на передню ногу, одночасно зробивши хвилю животом і грудьми. Виконуючи танець живота, ноги тримайте злегка зігнутими в колінах, руки ж підніміть вгору, підкреслюючи їх витонченими пасами плавні рухи тіла.

Виконуючи танець живота, ноги тримайте злегка зігнутими в колінах, руки ж підніміть вгору, підкреслюючи їх витонченими пасами плавні рухи тіла

Навчіться виконувати стегнами вісімку. Ліве стегно подайте трохи вліво, п'яти не відривайте від підлоги. Потім зробіть їм виток вісімки вліво. Після стегно відведіть максимально назад, намалювавши одночасно правим стегном другий виток вісімки. Тепер проведіть навколо тіла стегнами рівне коло. Спину не згинайте і зберігайте поставу. Повністю цим рухом стегон в повітрі повинна вийти фігура вісімки, але фігуру краще освоювати окремо від інших.

Про те, як танець живота впливає на жіноче здоров'я, майбутню вагітність, а також сприяє він схудненню, Ви довідаєтеся зі статті Танець живота і жіноче здоров'я .

З давніх часів східні танці служили для підкорення чоловіків. Екзотичні і жіночні руху тіла не тільки не залишать їх байдужими, а й розвинуть природну пластичність жінки, дозволяючи їй відчути свою граціозність і досконалість. Східні танці здатні продовжити молодість, зберегти красу і гнучкість тіла, зміцнити м'язи і забезпечити стрункість. Навчитися танцювати східні танці може кожна жінка в будь-якому віці, освоївши техніку для початківців будинку.

Спеціально для LadySpecial.ru- Юлія

Як навчитися східним танцям?