Полезные материалы

Чи можна пити каву при грудному вигодовуванні

  1. Відмовитися не можна залишити?
  2. Правила для мами
  3. Правила для дитини
  4. Декофенізація: альтернатива чи міф
  5. цикорій

Чашечка димлячого напою, що виділяють чарівний аромат ... Хіба може бути щось прекрасніше ранкової кави? Але ж зізнайтеся, мало хто розглядає цей напій як продукт харчування. Це скоріше традиція, спосіб життя, ритуал, насолода всесвіту. Момент, коли можна закрити очі і поринути в приємну пелену спогадів.
Але після народження дитини, під час лактації, доводиться повністю переглядати свій раціон. І тут мимоволі виникає дилема: «А чи можна пити каву при грудному вигодовуванні або все ж краще відмовитися?».

Відмовитися не можна залишити?

Всім відомо, що кілька чашок ароматного напою здатні зарядити енергією, допомогти прокинутися вранці і не дати заснути вночі. Але якщо кава здатна надати на організм дорослої матері такий вплив, то що ж говорити про малюка? Однак не поспішайте засмучуватися і прибирати улюблену турку на дальню полицю в шафу.
Давайте розбиратися, чи дійсно варто забути про каву годуючим мамам на найближчий час?
Якщо ви не уявляєте своє життя без чудового напою, то повна його відсутність може привести до негативних перепадів настрою. А адже багато жінок після появи малюка і так страждають на післяпологову депресію, і додаткове табу може тільки погіршити ситуацію. Депресивний стан мами навряд чи сприятливо позначиться на загальному самопочутті малюка. Адже перш за все йому потрібна щаслива мама. Тому, якщо ви не в силах перестати пити каву при ГВ, необхідно знайти вихід із ситуації, що скрутній ситуації, щоб випитий мамою кави при годуванні груддю не вплинула негативно на самопочуття малюка.

Правила для мами

  • Звичайно, ніхто не говорить, що кава мамі, що годує дозволено пити регулярно. Адже добре відомо, що більшість кавоманів вживають по 7-10 чашок підбадьорливого нектару щодня. Природно, таку норму споживання кави при грудному вигодовуванні доведеться скоротити. Побалуйте себе з ранку однієї чашкою, а потім поставте на каву заборона до наступного дня. До тих пір, поки годуєте дитину грудним молоком, обмежуйте свої гастрономічні пристрасті. Також постарайтеся в цей час пити менше концентрований напій, зменшуючи звичну кількість порошку на одну чашку або додаючи в нього молоко.
  • Найбільша концентрація кофеїну в грудному молоці міститься через 2 години після вживання. Тому зробіть часовий проміжок між питтям кави і годуванням малюка максимально тривалим, наскільки це є можливим. З ранку погодуєте дитини і тільки потім дозвольте собі насолодитися чашкою улюбленого напою, адже попереду у вас такий складний день. Тільки так вдасться знизити вміст шкідливих речовин в молоці і не завдати шкоди дитячому здоров'ю.
  • Пам'ятайте, що замінити каву чорним або зеленим чаєм для мами, що годує не найкраща ідея. Адже вміст кофеїну в заварці нітрохи не менше. Іноді чашка міцного гарного чаю бадьорить і тонізує не гірше кави. Тому якщо вже зважилися на каву під час годування грудьми, прибирайте з раціону чай. Хоча про його шкоду говорять набагато менше і часто п'ють з молоком для поліпшення лактації.
  • Якщо раніше мама готувала каву в турці і випивала міцний обпалює напій, то зараз потрібно забути про цей спосіб. Тепер, щоб забезпечити безпеку своєму малюку, що годує мамі можна пити тільки запарені окропом кави, без будь-якої варіння.

Тепер, щоб забезпечити безпеку своєму малюку, що годує мамі можна пити тільки запарені окропом кави, без будь-якої варіння

Правила для дитини

  • Якщо організм дорослої мами позбавляється від залишків кави при грудному вигодовуванні через 5 годин, то для очищення організму дитини знадобиться набагато більше часу. Кофеїн не просто дуже повільно виводиться, а має тенденцію накопичуватися, що не кращим чином може позначитися на самопочутті згодом. У перші місяці життя малюка бажано взагалі виключити улюблений напій з раціону, адже, чим молодша дитина, тим складніше працювати його системі травлення.
  • Природно, якщо ви п'єте каву при грудному вигодовуванні, то необхідно спостерігати за малюком. Звертайте увагу на його самопочуття, поведінку, шкірні висипання і характер стільця. Якщо в найближчий період відбудуться зміни, то в подальшому вживання ароматного напою не рекомендується. Це означає, що дитяча імунна система з недостатньою кількістю ферментів просто не впоралася з розщепленням «кавового» молока.
  • Всі малюки індивідуальні, і загального підходу не буває. Одні діти не сприймають глютен і білок коров'ячого молока, а інші зовсім нормально переносять кави в лактаційному молоці. Тому, тільки спостерігаючи за реакцією своєї дитини, ви зможете відповісти: «Чи можна годуючим кави?»

На якому кави зупинити свій вибір?

Говорити про те, що розчинна і сублімований кави більш шкідливий, напевно, немає потреби. До того ж він менш смачний і ароматний, а неймовірну популярність йому приносить лише простота приготування і відносна дешевизна.

Але тепер ви відповідаєте за свою дитину і повинні розуміти, що, задаючи питання: «Чи можна кави при грудному вигодовуванні?», - ви отримаєте негативну відповідь, якщо справа стосується розчинних і сублімованих видів.

У тому випадку, якщо ви вирішили не відмовлятися від кави під час годування, придбайте собі упаковку хорошою арабіки.

Безсумнівно, знадобиться більше часу, щоб приготувати, але буде набагато смачніше і безпечніше.

У виробництві розчинних напоїв застосовують робусту. Відсоткова частка кофеїну в них на 2 -3 порядки вище, ніж в арабіки, і питво таких напоїв не рекомендовано жінкам, що годують.

Декофенізація: альтернатива чи міф

Іноді здається, що декофеинизации вирішила всі питання і тепер кави без кофеїну при грудному вигодовуванні може стати частим гостем на столі жінки. Не варто спокушатися, навіть в самому безкофеіновом напої кофеїн все ж таки присутня, але, звичайно, в набагато меншій концентрації.

А ось в процесі виробництва в готовий продукт часто потрапляють шкідливі хімічні композити, що не кращим чином позначається на здоров'ї А ось в процесі виробництва в готовий продукт часто потрапляють шкідливі хімічні композити, що не кращим чином позначається на здоров'ї.

Тому тримаючи в руках упаковку, на якій красується написана великими літерами емблема «Без кофеїну", не дозвольте заманити себе в маркетингову пастку і почати його надмірне споживання.

Зрозуміло, спосіб видалення кофеїну у всіх виробників різний, і не всі фірми використовують етилацетат для видалення кофеїну. Але коли ціна на банку більш ніж скромна, напевно є привід задуматися, чи можна годуючим кави саме цієї торгової марки.

цикорій

Напій з цикорію може стати альтернативою для любительок кави під час грудного вигодовування. Він абсолютно не містить кофеїну, а за смаковими якостями нагадує благородний напій. Його можна пити практично без обмежень, звичайно, якщо у дитини не буде алергії на цю квітку. Складність, однак, в тому, що кофемана навряд чи обдуриш, адже люблять каву більше не за смак, а за аромат, а тут цикорій з кавою ніяк не зрівняється.

Кожен раз, тримаючи в руках обпалює чашку, нехай кожна зважить всі за і проти, і відповість собі на питання: «Чи можна пити каву мамі, що годує?». Однозначно можна сказати, що в розумних кількостях хороший кави при лактації не зашкодить.

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною, будемо вдячні, якщо ви поділитеся їй зі своїми друзями в соц. мережах. Гарного дня і до нових зустрічей!

У статті використані фото з сайтів: viline.tv

Відмовитися не можна залишити?
Хіба може бути щось прекрасніше ранкової кави?
І тут мимоволі виникає дилема: «А чи можна пити каву при грудному вигодовуванні або все ж краще відмовитися?
Відмовитися не можна залишити?
Але якщо кава здатна надати на організм дорослої матері такий вплив, то що ж говорити про малюка?
Давайте розбиратися, чи дійсно варто забути про каву годуючим мамам на найближчий час?
Тому, тільки спостерігаючи за реакцією своєї дитини, ви зможете відповісти: «Чи можна годуючим кави?
Але тепер ви відповідаєте за свою дитину і повинні розуміти, що, задаючи питання: «Чи можна кави при грудному вигодовуванні?
Кожен раз, тримаючи в руках обпалює чашку, нехай кожна зважить всі за і проти, і відповість собі на питання: «Чи можна пити каву мамі, що годує?