Час Кубків. «Арсенал» проти «Челсі» у матчі-відповіді кубка Ліги, «Ліон» в гостях у «Монако» в кубку Франції

Анонс найцікавіших матчів середини тижня (24.01 - 25.01):

ГОЛОВНИЙ МАТЧ:

Арсенал (Лондон) - Челсі (Лондон) (Кубок Футбольної Ліги Англії. Півфінал. 2-й матч Арсенал (Лондон) - Челсі (Лондон) (Кубок Футбольної Ліги Англії )

VS VS

Анонс:

• Вчора ввечері став відомий перший учасник фіналу Кубка англійської Ліги - їм очікувано, хоча і в запеклій боротьбі з « Брістоль Сіті »(Клуб з Чемпіоншипа ), Став лідер англійської Прем'єр-Ліги нинішнього сезону, клуб « Манчестер сіті », Який переграв« зарянок »І у виїзній зустрічі з рахунком 3: 2 (1-й матч цих команд, який відбувся на« Етіхад », Завершився з рахунком 2: 1 на користь« городян »).
  • -
  • Сьогодні ж, в Лондоні, на стадіоні « Емірейтс », В матчі« Арсенал »-« Челсі »Визначитися 2-й фіналіст турніру. Перша гра між цими командами, що пройшла 10 січня на домашній арені «синіх» - « Стемфорд Брідж », Переможця не виявила, гра завершилася внічию 0: 0.
  • -
  • Як складеться сьогоднішня гра дізнаємося вже зовсім скоро. Початок зустрічі залакованими на 22:45 за московським часом.
  • -
  • Судити ж майбутній півфінал кубка Ліги буде бригада арбітрів на чолі з 32-річним Майклом Олівером з міста Ашінгтон.

Орієнтовні склади:

Головний тренер: Арсен Венгер

Головний тренер: Антоніо Конте

Травми і дискваліфікації:

• Начо Монреаль ( ), Санті Касорла ( ), Аарон Ремзі ( ), Олів'є Жиру ( ), Денні Уелбек ( )
  • -
  • Тібо Куртуа ( ), Андреас Крістенсен ( ), Гарі Кейхілл ( ), Деніел Дрінкуотер ( ), Росс Барклі ( ), Франсеск Фабрегас ( ), Альваро Мората ( )

Головна дуель:

Шлях в Кубку футбольної Ліги:

Арсенал:

• Шлях обох клубів до півфіналу почався зі стадії 1/16 фіналу, матчі якої пройшли ще у вересні.
  • -
  • «Арсенал» в першому раунді зустрічався з командою « Донкастер Роверс », І переміг клуб Англійської футбольної Ліги 1 (3-й дивізіон) з рахунком 1: 0 (єдиний м'яч у цій грі забив Тео Уолкотт ).
  • -
  • В 1/8 фіналу команда знову грала вдома, і на цей раз суперником «канонірів» став уже клуб з Чемпіоншипа - « Норвіч Сіті ». Ця зустріч вийшла дуже наполегливою, і «гармаші» змогли виграти її тільки в додатковий час - 2: 1 (дублем відзначився вийшов на заміну молодий англієць Едвард Нкетіа . На 85-й хвилині він спочатку зрівняв рахунок в цьому матчі, а на 96-й забив і переможний м'яч).
  • -
  • У чвертьфіналі підопічні Арсена Венгера довелося грати вже з представниками Прем'єр-Лізі, в дербі з іншим лондонським клубом - « Вест Хем Юнайтед ». Цей же поєдинок, знову проходила на домашній арені «Арсеналу», завершилася мінімальною перемогою господарів - 1: 0 (єдиний гол у цій зустрічі забив нападник Денні Уелбек , Який відзначився в самій кінцівці 1-го тайму).
  • -
  • Як вже було зазначено вище, перший півфінальний матч з «Челсі» завершився з рахунком 0: 0.
  • -
  • Примітно, що цей матч відбувся через буквально тиждень, після очної зустрічі двох суперників в чемпіонаті. Втім, і в рамках АПЛ клуби сильнішого не виявили, завершивши гру внічию - 2: 2 (на голи Джека Вілшера і Ектора Бельерінна «Сині» відповіли точними ударами з пенальті Едена Азара і голом Маркоса Алонсо ).

Челсі:

• «Челсі» в першому раунді відразу грали з представником Чемпіоншипа - клубом « Ноттінгем Форест ». Зустріч, що відбулася ще 20 вересня 2017 року, завершилася розгромом представника 2-го по значущості англійського дивізіону з рахунком 5: 1 (хет-триком відзначився нападник Михайла Батшуайі , А ще по 1 м'ячу на свій рахунок записали молоді півзахисники «синіх» - Роберт Кенді і Чарлі Мусонда ).
  • -
  • Зустріч 1/4 фіналу команда Антоніо Конте також проводила в рідних стінах, де змогла у непростому матчі переграти мерсисайдського « Евертон »- 2: 1 (на 26-й хвилині німецький захисник Антоніо Рюдігер відкрив рахунок, а на 92-й бразилець Вілліан збільшив перевагу, але вже через 2 хвилини нападник «ірисок» Домінік Келверт-Льюин один м'яч відіграв. На більше у команд не залишилося часу і далі пройшов Челсі »).
  • -
  • Суперником «аристократів» по ​​чвертьфіналу став інший представник АПЛ - « Борнмут », І знову результат цієї зустрічі було вирішено на самій її кінцівці (вже на 13-й хвилині гри точним ударом в цьому поєдинку відзначився Вілліан. Перевага« синіх »трималося практично всю гру, однак на 90-й хвилині півзахисник« Борнмут » Ден Гослінг зміг зрівняти рахунок і вже було перевести гру в овертайм, але іспанський форвард «аристократів» Альваро Мората на 91-й знову виводить «Челсі» вперед, і в підсумку ця зустріч так і завершується перемогою «синіх» з рахунком 2: 1).

Останні офіційні гри:

Кращі бомбардири в Кубку футболной Ліги:

Зимові трансфери:

Арсенал:

Лондонський «Арсенал» (на пару з « Манчестер Юнайтед ») В це зимове трансферне вікно провів одну з найгучніших угод в європейському футболі. 22 січня клуби оголосили про обмін гравцями - так чилієць Алексіс Санчес перейшов в «Юнайтед», а в зворотному напрямку вирушив вірменський півзахисник Генріх Мхітарян . Обидва футболісти уклали довгострокові контракти зі своїми новими клубами.

Крім цього покинули лондонський клуб вихованець «канонірів» Тео Уолкотт , Який перебрався за 20.25 млн £ в стан «Евертона», і французький півзахисник Франсіс Коклен , Який був викуплений іспанської « Валенсією »За 12.60 млн £.

З придбань же можна відзначити перехід 20-річного грецького захисника Константіноса Мавропаноса з команди « ПАС Янніна ».

Челсі:

«Челсі» в зимовий період зміг домовитися з «Евертоном» про перехід півзахисника «ірисок» Росса Барклі , Який поповнив в результаті склад «синіх» за 15.21 млн £. Це придбання залишається для «аристократів» поки єдиним в це вікно.

Офіційно пішов з клубу нападаючий Дієго , Який повернувся в « Атлетіко »Мадрид за 59.40 млн £.

Також можна відзначити, що два молодих бразильських гравця Роберд Кенеді і Натан де Соуза були віддані синіми »в оренду в« Ньюкасл »І« Белененсеш », Відповідно.

Історія особистих зустрічей / Цікаві факти:

• За свою більш ніж 100-річну історію протистояння, команди провели між собою майже 200 офіційних матчів у всіх турнірах.
  • -
  • Перший матч між командами відбувся майже 110 років тому - 9 листопада 1907 року, коли в матчі 12-го туру чемпіонату Англії, «Челсі» обіграв на своєму полі «канонірів», які виступали в ту пору ще під назвою «Вулвіч Арсенал», з рахунком 2: 1.
  • -
  • У чемпіонаті Англії клуби провели між собою 161 зустріч, і перевага за перемогами у «Арсеналу» (62 проти 51-ї у «Челсі»).
  • -
  • У кубку Англії «каноніри» так само успішніше (8 перемог в очних поєдинках, проти 2-х), причому двічі «гармаші» обігравали гравців «Челсі» в фіналах турніру (крім фіналу 2016, «Арсенал» обіграв «пенсіонерів» в 2002 році з рахунком 2: 0).
  • -
  • А ось в Лізі Чемпіонів і Кубку англійської Ліги перевага на боці «синіх».
  • У сезоні 03/04 колективи зустрілися на стадії чвертьфіналу ЛЧ, і перемога за сумою 2-х зустрічей залишилася за футболістами «Челсі» (в першому матчі «аристократи» виграли на виїзді з рахунком 2: 1, а в другому була зафіксована нічия - 1 : 1).
  • -
  • У кубку ж Ліги перемог у «Челсі» 4 (причому одна з них у фінальному поєдинку, який відбувся в сезоні 06/07 - 2: 1), проти 2-х у «Арсеналу».
  • -
  • Що ж стосується матчів за Суперкубок Англії, то в матчі між собою команди розігрували його тричі, і тут перевага за титулами у «червоно-білих» - 2: 1.
  • -
  • У цьому сезоні команди провели вже 4 зустрічі. Крім поєдинку за Суперкубок Англії, в якому сильнішими були футболісти «Арсеналу (нічия 1: 1 в основний час і 3: 1 в серії післяматчевих пенальті), клуби провели 2 матчі в рамках чемпіонату країни (в 5-му турі гра завершилася внічию 0: 0, а в 22-му, так само внічию, але вже з рахунком 2: 2), і ще один в Кубку англійської Ліги, що завершився внічию 0: 0.
  • -
  • Голкіпер «гармашів», легендарний Петро Чех, захищав ворота «Челсі» на протязі 11 років (з 2004 по 2015), і є єдиним гравцем у складі «Арсеналу», який грав до цього в стані «аристократів».
  • -
  • У «Челсі» в нинішньому складі колишній «канонір» також один - це півзахисник Сеск Фабрегас (виступав у складі «Арсеналу» з 2003 по 2011).
  • -
  • «Арсенал» не програє Челсі вже 5 матчів поспіль.
  • -
  • «Челсі» не програють вже протягом 12 зустрічей у всіх турнірах (6 перемог, при 6 нічиїх).
  • -
  • Статистика «Арсеналу» в Кубку Ліги 17/18 - 4 (+3 = 1 -0 4: 1)
  • -
  • Статистика «Челсі» в Кубку Ліги 17/18 - 4 (+3 = 1 -0 9: 3)
  • -
  • Раніше клуби вже зустрічалися на стадії 1/2 фіналу Кубка англійської Ліги. Сталося це в сезоні 1997/1998, коли на «Хайбері» зустріч завершилася на користь «Арсеналу» - 2: 1, а матч-відповідь на «Стемфорд Брідж» завершилася вже перемогою «синіх» - 3: 1, які і вийшли в підсумку в фінал (в ньому «аристократи переграли клуб« Мідлсбро »з рахунком 2: 0).
  • -
  • У сезоні 2006/2007 команди зустрілися вже в фіналі, і виграли цей поєдинок знову гравці «Челсі», перегравши «канонірів» з рахунком 2: 1.

Статистика особистих зустрічей:

Чемпіонат Англії:

• Арсенал - Челсі - 162 (+62 = 49 -51 226: 209)

Кубок Англії:

• Арсенал - Челсі - 14 (+8 = 4 -2 27:16)

всього:

• Арсенал - Челсі - 188 (+73 = 56 -59 264: 245)

• -
  • Челсі - 5 (1965, 1998, 2005, 2007, 2015)

підсумок:

• Як же завершиться це, вже 5-е за рахунком в цьому сезоні, лондонське дербі між «Арсеналом» і «Челсі»? Хто ж все-таки зможе виграти в цьому протистоянні і поборотися в подальшому з «Манчестер Сіті» в фіналі за Кубок англійської Ліги? Чи вийде цей матч результативним? Чи продовжиться безпрограшна серія «Арсеналу» в матчах з «Челсі» або ж «сині» зможуть здобути перемогу, збільшивши таким чином вже свою безпрограшну серію у всіх турнірах до 13 матчів? Які тактичні сюрпризи і перестановки в складах приготували один для одного головні тренери команд, Арсен Венгер і Антоніо Конте, в порівнянні з їх попереднім протистоянням?
  • -
  • Відповіді на всі ці питання ми дізнаємося вже сьогодні ввечері. Матч між командами «Арсенал» і «Челсі» почнеться о 22:30 за московським часом. НЕ пропустіть !!!

Інші цікаві матчі дня:

1) Спортінг (Лісабон) - Порту (Порту) (Кубок Португальської Ліги. Півфінал 1) Спортінг (Лісабон) - Порту (Порту) (Кубок Португальської Ліги )

Чемпіонат Португалії:

• Спортинг - Порту - 125 (+38 = 36 -51 132: 146)

Кубок Португалії:

• Спортинг - Порту - 12 (+3 = 3 -4 13: 215)

Кубок Португальської Ліги:

• Спортинг - Порту - 2 (+1 = 1 -0 4: 1)

Суперкубок Португалії:

• Спортинг - Порту - 2 (+2 = 0 -0 3: 0)

всього:

• Спортинг - Порту - 141 (+44 = 40 -55 152: 162)

Чемпіонат Португалії (8-й тур) - 0: 0

Перемоги в Кубку Португальської Ліги:

• Спортинг - 0
  • -
  • Порту - 0

2) Монако (Монако) - Олімпік (Ліон) (Кубок Франції. 1/32 фіналу 2) Монако (Монако) - Олімпік (Ліон) (Кубок Франції )

VS VS

Монако: "Монако":

Даніел Субашич - Джібріль Сідібе , Каміл Глік , Андреа Раджі , Жорже - Фабіньо , Моутінью , Рашид Геззаль , Тома Лемар - Стеван Йоветич , Радамель Фалькао

Ліон: "Ліон":

Антоні Лопеш - Рафаел , Марсело , Жеремі Морель , Ферлан Менді - люка Тузара , Тангі Ндомбеле , Максвелл Корне , Мемфіс Депай , Уссем Ауар - Набіл Фекір

Кращі бомбардири в Кубку:

Монако:

Ліон:

Чемпіонат Франції:

• Монако - Ліон - 103 (+43 = 24 -36 139: 126)

Кубок Франції:

• Монако - Ліон - 12 (+4 = 1 -0 11: 3)

Кубок Французької Ліги:

• Монако - Ліон - 2 (+0 = 1 -2 2: 3)

всього:

• Монако - Ліон - 110 (+47 = 26 -37 152: 132)

Чемпіонат Франції (9-й тур) - 2: 3

• Монако - 5 (1960, 1963, 1980, 1985, 1991)
  • -
  • Ліон - 5 (1964, 1967, 1973, 2008, 2012)

Одним рядком:

Середовище:

четвер:

позначення:

PS: Не забувайте підписуватися на наш блог, щоб завжди бути в курсі найцікавіших матчів тижні, а також буде просто відмінно, якщо Ви все-таки вирішите поставити PS: Не забувайте підписуватися на наш блог, щоб завжди бути в курсі найцікавіших матчів тижні, а також буде просто відмінно, якщо Ви все-таки вирішите поставити   , Звичайно якщо це превью здалося Вам цікавим , Звичайно якщо це превью здалося Вам цікавим. Ну і ділитися своєю думкою і порадами з приводу оформлення, або ж можливих поліпшень для блогу. Всім заранее спасибо і продовжуйте стежити разом з нашим блогом за продовженням клубного сезону в Європі !!!

Хто ж все-таки зможе виграти в цьому протистоянні і поборотися в подальшому з «Манчестер Сіті» в фіналі за Кубок англійської Ліги?
Чи вийде цей матч результативним?
Чи продовжиться безпрограшна серія «Арсеналу» в матчах з «Челсі» або ж «сині» зможуть здобути перемогу, збільшивши таким чином вже свою безпрограшну серію у всіх турнірах до 13 матчів?
Які тактичні сюрпризи і перестановки в складах приготували один для одного головні тренери команд, Арсен Венгер і Антоніо Конте, в порівнянні з їх попереднім протистоянням?