Полезные материалы

Вибір комп'ютерного крісла покериста. Частина 1

  1. Порахуйте, скільки часу ви проводите сидячи, хоча б за тиждень, і скільки годин ви могли провести без...
  2. час
  3. антропометричні дані
  4. Перед покупкою крісла обов'язково переконайтеся в тому, що вам в ньому комфортно. Посидьте в кріслі,...
  5. використовувані матеріали
  6. оббивка
  7. Звичайно, у тканини є і недоліки, а саме: сильна схильність забруднень.
  8. механізми крісла
  9. газліфт
  10. синхромеханізм
  11. регулювання підлокітників
  12. Регулювання поперекової підпори
  13. регулювання підголівника
  14. Регулювання глибини посадки і нахилу сидіння
  15. Регулювання жорсткості спинки
  16. Підведемо підсумки

В даний час середньостатистична людина проводить в сидячому положенні дуже багато часу. Для багатьох піші прогулянки це лише вихід в магазин. Робота - машина - комп'ютер ввечері, весь час сидимо. Покерист може весь робочий день проводити в кріслі не встаючи.

Якщо ви сидите на незручному стільці, якщо вас починає турбувати спина навіть після нетривалого сидіння за комп'ютером, то варто задуматися про вибір зручного комп'ютерного крісла. На початку може здатися, що це дрібниця, і який сенс витрачати гроші на якесь крісло, якщо можна посидіти і на кухонному стільці з подушкою під попереком і перетерпіти дискомфорт, подумайте, що буде на дистанції.

Порахуйте, скільки часу ви проводите сидячи, хоча б за тиждень, і скільки годин ви могли провести без зайвого навантаження і шкоди для здоров'я.

бюджет

Мабуть, вибір комп'ютерного крісла варто починати з бюджету, який ви готові виділити на покупку.

Не варто сильно економити, дотримуючись думки "так я і на табуретці нормально сиджу, навіщо платити такі бабки". Як правило, на даний момент, початкова вартість більш-менш зручних крісел починається від 10 тис. Рублів. У діапазоні 15-30 тисяч рублів вже можна знайти досить гарне крісло, 50-100 - дійсно класні варіанти.

Ціна буде впливати на різні чинники: на використовувані матеріали, на якість збірки, на параметри, яким приділяли час при розробці (наприклад, ергономічність), вели чи тестування та оптимізації параметрів вироби і.т.д.

час

Перед покупкою визначитеся, скільки часу ви будете проводити сидячи в кріслі. Якщо всього пару годин в день, причому не кожен день - то можливо вам буде досить простого сидіння без вишукувань. Якщо ж ви проводите за комп'ютером значну частину часу, то до питання вибору треба поставитися максимально відповідально.

антропометричні дані

При виборі крісла потрібно обов'язково враховувати свої основні антропометричні дані. Якщо в вас більше 100 кг, то деякі моделі можуть просто не витримати навантаження. Так само при виборі дуже важливо враховувати зростання, так як більшість крісел, особливо без достатньої кількості регулювань виготовляється на середній зріст.

Зверніть увагу на висоту посадки щодо статі. Ваші ноги повинні спиратися ступнями на підлогу, при цьому згинання колін повинен бути близько 90 градусів або Зверніть увагу на висоту посадки щодо статі більше: ноги не повинні висіти в повітрі і ви не повинні намагатися подужати їх під стілець або випрямити.

Перед покупкою крісла обов'язково переконайтеся в тому, що вам в ньому комфортно. Посидьте в кріслі, яке вам сподобалося.

Перевіряти зручність посадки потрібно в рівному становищі, спина при цьому повинна комфортно підтримуватися в поперековому відділі - тільки в цьому випадку буде зніматися зайве навантаження. Важливо запам'ятати - чим краще поперекова підтримка в кріслі - тим менше навантаження лягати на хребет.

Підголівник не обов'язково, але досить корисний елемент. Як правило під час правильної посадки голова його не стосується, ми можемо скористатися підголовником відкинувшись на кріслі для невеликої перерви або за переглядом відео, і тим самим дамо шийного відділу хребта відпочити.

використовувані матеріали

корпус

Не обов'язково гнатися за металевим каркасом і хрестовиною, особливо якщо це силумін. Сучасні якісні пластики досить надійні, а металева конструкція може значно збільшити вартість крісла.

При виборі проведіть уважний огляд всіх частин: не повинно бути ніяких тріщин в деталях, пластик повинен бути досить товстий. У паспорті виробу подивіться на допустиме навантаження, яке витримує товар, чим більше - тим надійніше буде ваше придбання.

оббивка

При виборі потрібно звернути увагу на матеріали, з яких виготовлено крісло. Особливу увагу приділіть оббивці. Основні варіанти на даний момент це:

Шкіра. Класичний варіант, у неї є свої достоїнства і недоліки. З позитивних якостей такої оббивки можна виділити відмінний зовнішній вигляд, високу зносостійкість, стійкість до забруднень. Недоліки такого покриття - це висока ціна, влітку ви будете потіти навіть в приміщенні з спліт-системою.

Шкірзамзам. Має практично ті ж особливості що і шкіра, за деяким винятком, а саме: кожзам дешевше шкіри і за зовнішнім виглядом деякий час буде схожий на натуральну шкіру. На цьому його переваги напевно, закінчуються. Дешевизна може вийти боком - цей матеріал (особливо якщо він не якісний) швидко зношується і незабаром крісло може прийняти жалюгідний вигляд.

Тканина. Перевірений часом матеріал дешевий і при цьому може служити вам вірою і правдою протягом довгого часу. Влітку ви будете почувати себе комфортно на тканинному кріслі. Те, що тканина не така слизька як шкіра, дозволить вам більш комфортно займати зручне положення.

Звичайно, у тканини є і недоліки, а саме: сильна схильність забруднень.

Заляпати тканинний стілець, особливо якщо ви любите харчуватися за комп'ютером - справа часу. Засалена тканину так само один з побічних явищ. Є досить простий засіб - одягнути чохол, найчастіше він може продаватися як додатковий аксесуар до крісла.

Сітка. Крісла з сітковим каркасом, або комбіновані варіанти, останнім часом займають все більше місця на ринку. Найчастіше виготовляються зі зносостійких матеріалів сіткові каркаси поєднують в собі тільки позитивні характеристики: зносостійкі, досить пружні, практично не схильні до забруднення, забезпечують відмінну вентиляцію - це хороший варіант з усіх боків.

При експлуатації варто дбайливо ставитися до сіткового крісла - пошкодження можуть швидко привести до виходу з ладу прилеглих осередків.

механізми крісла

Дуже важливі для комфортного використання. Чим більше регулювань - тим більше точно ви зможете налаштувати крісло під себе, але відповідно і ціна вища.

газліфт

Механізм регулювання висоти посадки. Повинен бути обов'язково.

синхромеханізм

Дозволяє спинці і сидіння одночасно змінювати кут посадки - це сприяє надійному збереженню кута між спиною і тазом. Корисна функція, варто звернути увагу.

регулювання підлокітників

При правильному налаштуванні допоможе не тільки зняти зайве навантаження з рук, але і дасть можливість засунути крісло під низький стіл, звільнивши додаткове місце в приміщенні.

Регулювання поперекової підпори

Одна з найважливіших функцій. Фактично, точка опори в поперековому відділі знімає основне навантаження зі спини. Виробники роблять поперекові підпори різних видів і з різних матеріалів, вибирайте ретельно.

регулювання підголівника

Підголівник є не у всіх кріслах, але якщо він присутній в моделі, можливість регулювання буде корисна, тому що якщо ваш зріст відрізняється від стандартного, швидше за все підголівник для вас буде розташований незручно.

Регулювання глибини посадки і нахилу сидіння

Оптимальною посадкою вважається наявність відстані близько 5 сантиметрів від краю крісла до колінного згину. Неправильна глибина посадки може сильно навантажити м'язи ніг і тазу. Так як більшість крісел не має даної регулювання, варто звернути увагу на це при покупці. Важливий і кут нахилу сидіння, неправильний кут може або створити зайве навантаження на м'язи, або зменшить кровотік в області таза.

Регулювання жорсткості спинки

Якщо в кріслі є спинка з регулюванням пружності, ви можете непогано розвантажити поперековий відділ, правильно підібравши потрібне зусилля, фактично це буде додатковим регулюванням поперекової підтримки.

Підведемо підсумки

Основний вибір буде залежати від фінансів, і від часу яке ви проводите за комп'ютером. Не варто гнатися за дуже дорогим екземпляром, якщо ви не впевнені, чи будете проводити за столом багато часу. Обов'язково протестуйте крісло перед покупкою. Якщо поблизу немає магазинів - поцікавтеся, чи є у друзів або їх знайомих таке крісло.

Звичайно кращий варіант - менше сидіти і більше рухатися, і тоді вам буде досить недорогого, але зручного офісного стільця, але на сомом справі - не будемо себе обманювати: більшість проводить в сидячому положенні дуже багато часу.

У наступній статті, ми розповімо вже про конкретні приклади крісел, які підійдуть для гравців з різних бюджетом.

Читати наступну частину статтю: https://pekarstas.com/6-luchshih-kompyuternyih-kresel-dlya-pokerista/