Полезные материалы

Зустрічаємо дружину з пологового будинку - список справ для чоловіка після виписки з пологового будинку

  1. Що повинен зробити чоловік за день-два до виписки з пологового будинку
  2. Що потрібно знати і зробити чоловікові після виписки з пологового будинку

Зустрічаємо дружину з пологового будинку - список справ для чоловіка

Знаменна подія відбулася, і у Вас з'явився довгоочікуваний малюк Знаменна подія відбулася, і у Вас з'явився довгоочікуваний малюк. Зовсім скоро Ви принесете його додому, і до цього урочистого дня необхідно грунтовно підготуватися. Папі доведеться вирішувати дуже багато питань, на його сильні плечі ляжуть турботи по забезпеченню порядку в домі, а також із закупівлі необхідних речей і продуктів для новоспеченої мами з малюком. Список справ для майбутнього тата .

Зміст статті:

Ми підкажемо Вам, як організувати всі ці численні справи таким чином, щоб жодне не забути, а також, щоб виконати їх максимально швидко, уникаючи проблем.

Що повинен зробити чоловік за день-два до виписки з пологового будинку

Список справ для молодого батька в день виписки дружини з пологового будинку

  • Переконайтеся, що в дитячій кімнаті все готово до приїзду малюка. Не буде зайвим ще раз протерти пил.
  • Перевірте сумку з речами для виписки. Щоб весь одяг для малюка (включаючи ковдру і куточок) і мами була на місці.
  • Заправте дитяче ліжечко (наматрацник, дитяче постільна білизна , ковдра). Прикріпіть музичну карусель, якщо вона у вас є.
  • Приготуйте дружині обід. У пологовому будинку завжди хочеться домашньої звичної їжі. А, враховуючи, що час виписки може затягнутися, краще подбати, щоб молода мама не залишилося голодної.
  • Обов'язково купите квіти. Навіть, якщо дружина сказала - «Не думай витрачати гроші на ці віники!». Залишити дружину без шикарного букета в такий день - це злочин.
  • Про квіти для персоналу теж не забудьте. Можна обмежитися скромним букетом. Але рвати квіти з сусідньої клумби не варто: не дрібниця - завдяки персоналу цього пологового будинку, ваш малюк з'явився на світ. Будьте великодушні і вдячні.
  • До речі, кому дарувати цей «менш скромний» букет? А це вже традиція, якою слідують ще з давніх часів. При виписці татові вручає малюка будь-хто з молодшого медперсоналу. Пакет з коробкою цукерок і пляшкою якісного алкоголю вручають саме цієї медсестрі. А заодно, непомітно, легким рухом руки, пхають їй в кишеню халата денюжку (можна в конверті). Сума залежить від вашої душевної щедрості, але зсипати дрібниця медсестрі в кишеню, звичайно, не слід.
  • Що стосується «подяки» лікарям, які брали пологи у дружини - це питання окреме. Якщо вирішили дякувати, то передайте пакети з подарунками (природно, до виписки - тому слід приїхати раніше) через персонал пологового будинку. Або зателефонуйте дружині - вона спуститься в вестибюль і забере їх сама.
  • Не забудьте захопити з дому фотоапарат (камеру), щоб зробити перші кадри мами, тата і малюка при виписці. Багато в суєті забувають про це важливому моменті і потім шкодують, що знімків з цього свята душі немає.
  • Визначте для близьких дату, коли їм можна буде зайти до вас в гості і з розчуленням подивитися на нового члена сім'ї. Звичайно, родичі побажають примчатися прямо в день виписки, але для мами це і так занадто важкий день, і гості їй після тижня в пологовому будинку і такої фізичного навантаження абсолютно не потрібні.

Що потрібно знати і зробити чоловікові після виписки з пологового будинку

Перший місяць після пологів - це важливий відновний період для мами Перший місяць після пологів - це важливий відновний період для мами. Тому, по можливості, візьміть на цей час відпустку і максимально захистите дружину від справ по дому. Якщо вона перестала бути вагітною, це не означає, що можна знову звалити на неї прання, походи по магазинах, вахту біля плити і інші радощі. Не забувайте, що пологи - важкий стрес для організму, і на відновлення потрібен час. Не кажучи вже про післяпологових швах, при яких навантаження заборонені взагалі. Тому всі справи, включаючи біганину по соціальним установам, візьміть на себе. Загалом, станьте для своєї дружини тим самим героєм, який може все. Отже, що потрібно зробити після виписки?

  • Отримати свідоцтво про народження свого крихти.
  • Зареєструвати дитину в своєму ЖЕКу. Без прописки - нікуди. Чим раніше ви це зробите, тим менше буде проблем з отриманням допомоги тощо.
  • Отримати медичний поліс на малюка.
  • Отримати на крихту ІПН. Краще зробити це через пару тижнів після отримання свідоцтва про народження (раніше не має сенсу).
  • Встати в районній адміністрації на чергу в дитячий сад. Так-так, не дивуйтеся. Саме зараз, практично відразу після пологів. Тому що інакше ваша черга на дитячий сад може підійти, коли вже продзвенить перший шкільний дзвінок для дитини.
  • Купити великий гімнастичний м'яч (фітбол), природно - якісний: перевірте на запах, на сертифікат та ін. Діаметр м'яча - близько 0,7 м. Ця корисна іграшка допоможе вам і крихту заколисати, і (коли він трохи підросте) проводити гімнастичні вправи. Такий м'яч для розвитку малюка дає дуже багато: тренування вестибулярного апарату, профілактика мікросмещеній хребта, зміцнення спинних м'язів і ін.
  • Купити памперси. Чи не в аптеках (так буде дорожче). А дрібним оптом у великому торговому центрі - так вийде набагато економніше.
  • Купити велику сушилку для білизни (якщо, звичайно, у вас її ще немає). Влітку таку сушарку можна розкладати на балконі, а взимку ставити біля батареї. Ця річ - одна з найнеобхідніших в господарстві молодої мами.

Ну і найголовніше: не забувайте, що тепер ваша дружина - не тільки ваша улюблена жінка, але і мама Ну і найголовніше: не забувайте, що тепер ваша дружина - не тільки ваша улюблена жінка, але і мама. Потісніться трошки. В житті, та й на ліжку теж. Поставтеся з розумінням до того, що перший час малюкові приділятимуть уваги більше, ніж вам.

Опубліковано в рубриці: вагітність , Психологія ;

Отже, що потрібно зробити після виписки?