Comedy Баттл
Логотип передачі Жанр
гумористична
Режисер (и)
Кирило Пухонто
Оператор (и)
Антон Дриго
виробництво
Comedy Club Production
Ведучий (е)
Павло Воля
композитор
Аріна Попова
Країна виробництва
Росія
Мова
російська
кількість сезонів
3
кількість випусків
Кастинг - 32
Турнір - 22
Новий сезон - 18
Виробництво Продюсер (и)
Дмитро Троїцький, Анатолій Бурносов
Виконавчий продюсер (и)
Микита Чісніков, Ольга Басиста
Місце зйомок
1, 2 сезони-ул.Лізи Чайкіної, буд.1; 3 сезон-Главкіно, 9-й км Новоризького шосе
тривалість
48 хвилин
Мовлення Телеканал (и)
ТНТ
період трансляції
З Кастинг - З 28 серпня 2010, Турнір - З 14 січня 2011
прем'єрні покази
Кастинг - 28 серпень 2010 з вихідним 22:30 повтори о 19:30 ТНТ Турнір - 14 грудень 2011 по п'ятницях 22.00, повтори о 12:00
ТНТ
Хронологія Попередні передачі
Сміх без правил (2007-2009)
Убойная лига (2007-2010)
«Comedy Баттл» - гумористичне шоу, яке ділиться на дві частини: «Comedy Баттл. Кастинг »(раніше« Comedy Баттл. Відбір »; аналог« Сміху без правил ») І« Comedy Баттл. Турнір ». Шоу присвячено пам'яті Володимира Турчинського . У новому сезоні турнір не проводиться, а переможець стає новим резидентом « Камеді клаб ».
Ведучий шоу - Павло Воля .
журі:
Comedy Баттл. Відбір ділиться на 3 частини: 1/8, 1/4 і фінал.
Тур «домашніх заготовок». Складається з одного етапу, в якому виступають як дуети, так і солісти. Учасники показують гумористичну програму, підготовлену ними самими - читають репризи, показують мініатюри, співають і т. П. Якщо член журі вважає жарти учасника не смішними, він натискає на важіль і сцена піднімається, змінюючи кут нахилу (під час виступу суддя може передумати і смикнути важіль назад, опустивши сцену). Якщо все 3 члени журі натискають важелі, учасник падає зі сцени і вибуває з проекту, але якщо ж, хоча б 1 суддя важіль не натиснула, учасник переходить в 1/4.
Тур «імпровізацій». У цьому турі дуети розформовується і учасники грають кожен сам за себе. Кількість учасників в кожному випуску - 6 чоловік. Випуск складається з 3 етапів:
Перший етап, своєрідна «розминка мізків» для гравців, в якій беруть участь відразу всі 6 учасників. Гравцям дають завдання (наприклад, смішно продовжити фразу або придумати слогани до неіснуючих товарів). Якщо учасник виконує завдання не смішно, член журі натискає на важіль, і учасник отримує по попі великий шкіряній «грушею» у вигляді ноги. Сила удару розраховується від кількості членів журі, що натиснули на важелі. За підсумками етапу судді визначають кращого і гіршого учасника, але з гри ніхто не вибуває.
У другому етапі учасники діляться на 3 пари, між якими відбувається дуель імпровізацій. Схема поєдинку: сцена ділиться навпіл, на кожну сторону виходить по одному гравцеві. Учасникам дають завдання (продати один одному різні предмети, продовжити пісню смішний рядком, відмазатися від пропозицій Павла Волі і т. П.). Якщо учасник жартує невдало, то член журі натискає важіль і половина сцени, на якій стоїть не смішний гуморист, нахиляється. Чим більше суддів натиснув важіль - тим вище нахил сцени. Учасник, який впаде на мати, залишає проект, а учасник, встояв на сцені, проходить в наступний етап.
Третій і фінальний етап 1/4. Учаснику дають завдання (смішно озвучити новини, придумати трейлер до неіснуючих фільмів, розповісти лекцію). Якщо учасник жартує не смішно, член журі натискає важіль і сцена нахиляється. Якщо все судді натиснули на важелі, учасник падає зі сцени і залишає проект. Якщо учасник жартує смішно і йому вдається втриматися на сцені, він проходить у фінал (спочатку планувалося, що переможець 1/4 проходить в 1/2, але під час зйомок схема і правила шоу змінилися).
Через недостатню кількість учасників, що пройшли в півфінал (9 замість 14), організаторами і журі було прийнято рішення відмовитися від 1/2 і відразу провести фінал.
Складається з одного випуску. Кількість учасників - 9 осіб. Схема гри повторює 1/4, за винятком того, що в парних баттлах і сольних імпровізаціях програвши не покидають проект. Після кожного етапу судді радяться і визначають кращих і гірших гравців. В кінці фіналу журі називає 5 переможців, які стануть учасниками Comedy Баттл. Турнір і отримають 500000 рублів.
У першому етапі фіналісти діляться на три трійки, які грають по черзі. Учасникам дають завдання (наприклад, смішно продовжити фразу або придумати слогани до неіснуючих товарів). Якщо учасник виконує завдання не смішно, член журі натискає на важіль, і учасник отримує по попі великий шкіряній «грушею» у вигляді ноги. Сила удару розраховується від кількості членів журі, що натиснули на важелі.
У другому етапі учасники діляться на кілька пар, між якими відбувається дуель імпровізацій. Схема поєдинку: сцена ділиться навпіл, на кожну сторону виходить по одному гравцеві. Учасникам дають завдання (продати один одному різні предмети, продовжити пісню смішний рядком, відмазатися від пропозицій Павла Волі і т. П.). Якщо учасник жартує невдало, то член журі натискає важіль і половина сцени, на якій стоїть не смішний гуморист, нахиляється. Чим більше суддів натиснув важіль - тим вище нахил сцени. Учасник, який впаде на мати, вважається таким, що програв, але не покидає проект і проходить в наступний етап.
Останній етап фіналу. Учаснику дають завдання (смішно озвучити новини, придумати трейлер до неіснуючих фільмів, розповісти лекцію). Якщо учасник жартує не смішно, член журі натискає важіль і сцена нахиляється. Якщо все судді натиснули на важелі, учасник падає зі сцени, але з проекту не вибуває.
З 2 сезону, який виходить з 22 липня 2011 року шоу називається «Comedy Баттл. Кастинг », частково змінилися правила і схема проекту, а тривалість ефірного часу одного випуску збільшена з 24 хвилин до 48.
Ведучий шоу - Павло Воля .
Журі: 1/4
1/2 і фінал
Comedy Баттл. Кастинг ділиться на 3 частини: 1/4, 1/2 і фінал.
Схема етапу повторює 1/8 першого сезону. Учасник показує гумористичну програму, приготовлену їм самим - читає репризи, показує мініатюри, співає і т. П. Якщо член журі вважає жарти учасника не смішними, він натискає на важіль і сцена піднімається, змінюючи кут нахилу (під час виступу суддя може передумати і смикнути важіль назад, опустивши сцену). Якщо все 3 члени журі натискають важелі, учасник падає зі сцени і вибуває з проекту, але якщо ж, хоча б 1 суддя важіль не натиснула, учасник переходить в 1/2.
Випуск складається з 4 етапів:
Перший етап, своєрідна «розминка мізків» для учасників. Гравцям дають завдання (наприклад, смішно продовжити фразу або придумати слогани до неіснуючих товарів). Якщо учасник виконує завдання не смішно, член журі натискає на важіль, і учасник отримує по попі великий шкіряній «грушею» у вигляді ноги. Сила удару розраховується від кількості членів журі, що натиснули на важелі. За підсумками етапу судді визначають кращого і гіршого учасника, формують нові дуети і дають теми для наступного конкурсу - «мініатюри».
Другий етап, в якому учасники, поділені на пари, показують ігрові мініатюри. По ходу виступу члени журі можуть змінювати ситуацію і образи, змушуючи учасників імпровізувати. Після виступу всіх дуетів судді вибирають кращого і гіршого гравця. Перший проходить відразу в четвертий етап (сольна імпровізація), минаючи третій (парний баттл). Другий залишає проект.
У третьому етапі учасники діляться на пари, між якими відбувається дуель імпровізацій. Схема поєдинку: сцена ділиться навпіл, на кожну сторону виходить по одному гравцеві. Учасникам дають завдання (пояснити абсурдну ситуацію, зробити подарунок «зірці», відмазатися від пропозицій Павла Волі і т. П.). Якщо учасник жартує невдало, то член журі натискає важіль і половина сцени, на якій стоїть не смішний гуморист, нахиляється. Чим більше суддів натиснув важіль - тим вище нахил сцени. Учасник, який впаде на мати, залишає проект, а учасник, встояв на сцені, проходить в наступний етап.
Четвертий і фінальний етап 1/2. Учаснику дають завдання (смішно озвучити новини, придумати трейлер до неіснуючих фільмів, розповісти екскурсію). Якщо учасник жартує не смішно, член журі натискає важіль і сцена нахиляється. Якщо все судді натиснули на важелі, учасник падає зі сцени і залишає проект. Якщо учасник жартує смішно і йому вдається втриматися на сцені, він проходить у фінал.
Складається з одного випуску. Кількість учасників - 11 осіб. Схема гри складається з 4 етапів. В кінці фіналу журі називає 5 переможців, які стануть учасниками Comedy Баттл. Турнір. На відміну від минулого сезону приз в 500 000 рублів не ділиться на всіх переможців, гроші отримує тільки найкращий учасник.
вийде 28 квітня 2012 року . Турнір проводитися не буде, а переможець програми стане новим резидентом « Камеді клаб ».
Ведучий шоу - Павло Воля .
журі:
Протягом 10 випусків відбувається 10 боїв. Кожен «клан» змагається з іншими кланами. По закінченню битви найгірший клан вийде з гри, а 2 кращих вийдуть в супер-фінал, де змагатимуться за 500000 рублів і пояс абсолютних чемпіонів гумору. Турнір виходить в ефір з 14 січня 2011 року . У «Comedy Баттл. Турнір »за команди голосують глядачі в студії за допомогою пультів. За підсумками кожної битви визначається кращий гравець. Їм стає учасник, який заробив найбільшу суму грошей за всі раунди. Також за підсумками кожної битви редакторами проекту вибирається найкраща жарт. Це робиться для визначення хедлайнерів «Comedy Баттл. Турнір ». Однак в суперфіналі не визначають кращого гравця і кращий жарт.
Учасники програми «Comedy Баттл. Турнір »діляться на команди - клани.
Клан Склад «Вибрані»
«П'ятірка Баклажан» «Аристократи»
«Джокери» «сутенерів Щастя»
Іноді клани під час своїх виступів вдаються до сторонньої допомоги.
Номер битви Клани Клан-переможець Рахунок Співвідношення виграшів Кращий гравець Автор кращої жарти 1 бій «сутенерів Щастя» vs. «Вибрані» «сутенерів Щастя» 3: 2 122000: 20000 Дмитро Павлов Дмитро Павлов 2 бій «П'ятірка Баклажан» vs. «Аристократи» «Аристократи» 2: 3 10000: 122000 Ілля Соболєв Дмитро Романов 3 бій «Аристократи» vs. «Джокери» «Аристократи» 3: 2 122000: 16000 Руслан Білий Ілля Соболєв 4 бій «сутенерів Щастя» vs. «П'ятірка Баклажан» «П'ятірка Баклажан» 2: 3 18000: 108000 Антон Борисов Роман Юнусов 5 бій «Вибрані» vs. «Джокери» «Джокери» 1: 4 8000: 152000 Леонід «Махно» Моложанов Руслан Білий 6 бій «Cутенёри Щастя» vs. «Джокери» «Джокери» 2: 3 14000: 124000 Руслан Білий Руслан Білий 7 бій «Аристократи» vs. «Вибрані» «Аристократи» 4: 1 144000: 4000 Євген Відставний Ілля Соболєв 8 бій «П'ятірка Баклажан» vs. «Вибрані» «Вибрані» 2: 3 4000: 120000 Наталя Краснова Філіп «Філ» Воронін 9 бій «Cутенёри Щастя» vs. «Аристократи» «Cутенёри Щастя» 4: 1 138000: 8000 Денис Косяков Костянтин Пушкін 10 бій «Джокери» vs. «П'ятірка Баклажан» «П'ятірка Баклажан» 2: 3 4000: 118000 Андрій Аверін Олексій Ліхницький 11 бій (фінал) «Аристократи» vs. «Джокери» «Джокери» 2: 3 12000: 512000 - -
Після суперфіналу турнірна таблиця виглядає так:
Місце Клан Загальний банк Кількість боїв Кількість перемог 1 «Джокери» 808000 рублів 5 3 2 «Аристократи» 408000 рублів 5 3 3 «сутенерів Щастя» 292000 рублів 4 2 4 «П'ятірка Баклажан» 236000 рублів 4 2 5 «Вибрані» 152000 рублів 4 1
Після першого сезону турнір покинув клан «Вибрані» в зв'язку найгіршим результатом.
Учасники програми «Comedy Баттл. Турнір »діляться на команди - клани.
Номер битви Клани Клан-переможець Рахунок Співвідношення виграшів Кращий гравець Автор кращої жарти 1 бій «Джокери» vs. «КІD» (Клан імені Дарвіна) «Джокери» 4: 1 134000: 4000 Леонід «Махно» Моложанов Антон «Бандерас» Іванов 2 бій «Бабтісткі» vs. «Аристократи» «Бабтісткі» 3: 2 130000: 4000 Катерина «OLD» Скулкіна Ілля Соболєв 3 бій «П'ятірка баклажан» vs. «Джокери» «Джокери» 2: 3 32000: 116000 Артем Пушкін Леонід «Махно» Моложанов 4 бій «Аристократи» vs. «КІD» (Клан імені Дарвіна) «КІD» 1: 4 18000: 152000 Філіп «Філ» Воронін Філіп «Філ» Воронін 5 бій «Бабтісткі» vs. «П'ятірка баклажан» нічия 3: 3 58000: 58000 Роман Юнусов Олег Верещагін 6 бій «Джокери» vs. «Аристократи» «Джокери» 3: 2 122000: 6000 Руслан Білий Леонід «Махно» Моложанов 7 бій «Бабтісткі» vs. «КІD» (Клан імені Дарвіна) «КІD» 2: 3 18000: 116000 Наталя Медведєва Філіп «Філ» Воронін 8 бій «Аристократи» vs. «П'ятірка баклажан» «П'ятірка баклажан» 2: 3 6000: 134000 Ілля Соболєв Сергій Безсмертний 9 бій «Бабтісткі» vs. «Джокери» «Джокери» 2: 4 4000: 114000 Руслан Білий Катерина «OLD» Скулкіна 10 бій «П'ятірка баклажан» vs. «КІD» (Клан імені Дарвіна) «П'ятірка баклажан» 4: 1 132000 2000 Роман Юнусов Олексій Ліхницький 11 бій (Суперфінал) «Джокери» vs. «П'ятірка баклажан» «Джокери» 3: 3 (виграш по грошах в 6 раунді) 512000: 8000 - -
Після суперфіналу турнірна таблиця виглядає так:
Місце Клан Загальний банк Кількість боїв Кількість перемог 1 «Джокери» 998000 рублів 5 5 2 «П'ятірка Баклажан» 364000 рублів 5 Перша 2 3 «КІD» 272000 рублів 4 2 4 «Бабтісткі» 210000 рублів 4 1 5 «Аристократи» 34000 рублів 4 0
Клан «Аристократи» залишає турнір, в зв'язку з найгіршим результатом. На їхньому рахунку немає жодної перемоги.
У назві передачі присутнє слово баттл в значенні 'битва', 'бій', 'бій', хоча правильніше було б вимовляти Беттл (battle UK: / Bæt (ə) l / US: / Bæɾl̩ / ). Слово баттл відповідає слову пляшка (bottle UK: / Bɒtəl / , US: / Bɑtəl / ) [1] .
Copyleft © 2017 . www.vremya-sporta.od.ua