Полезные материалы

Як вибрати будинок в селі

Поступово дорослішаючи і досягаючи певного віку, багато людей втомлюються жити в ритмі великих мегаполісів і прагнуть змінити обстановку на більш спокійну, щоб вести розмірений спосіб життя. Практично єдиним доступним варіантом для здійснення таких радикальних змін є покупка сільського будиночка. І дійсно, адже далеко не кожному по кишені махнути жити кудись на теплі острови. І справа навіть не в тому, що дорого, а в тому, що тепло - ще не означає, що вам це підійде. Клімат, мовний бар'єр, культура - десятки факторів. Чи не кожен зважиться, взяти і поїхати від рідних берізок. До речі, про берізках - в останні 20 років міські жителі все активніше перебираються за місто - в село. І ось тут виникає питання - як вибрати будинок в селі? Поступово дорослішаючи і досягаючи певного віку, багато людей втомлюються жити в ритмі великих мегаполісів і прагнуть змінити обстановку на більш спокійну, щоб вести розмірений спосіб життя

Давайте визначимося з основними моментами, які необхідно знати і враховувати при покупці заміського сільського будинку.

А чи підійде вам таке життя? Тричі подумайте, чи згодні ви обмежити себе від деяких благ цивілізації доступних тільки городянам. Наприклад, чи зможете ви відмовитися від високошвидкісного інтернету? А від доставки тайської їжі додому? Враховуйте, що сільське життя вимагає щоденного фізичного праці. Це і роботи з підтримки будинку в житловому і функціональному стані, і догляд за присадибним господарством або городом.

Життєвий простір. Продумайте площа будинку, який ви хотіли б придбати. Визначтеся скільки людина буде в ньому проживати. Середня цифра комфортної житлової площі на одну людину становить 15 квадратних метрів. Від цього показника і відштовхуйтеся. Не варто брати з великим запасом, навіть якщо фінансові можливості дозволяють. Кожен зайвий квадратний метр - це додатковий працю по його підтримці в житловому стані.

Фінансове питання. Не забувайте про те, що у вас повинна бути в наявності необхідна сума не тільки на покупку житла, але і на необхідну оплату реєстраційних документів та оформлення угоди. Швидше за все ви заходите докупити певні предмети побуту і меблів. Вкласти всю суму в голі стіни буде не найкращим варіантом.

Шукаємо будиночок своєї мрії. Якщо ви готові переплатити за послуги агентства, то пошук будинку в селі не буде пов'язаний для вас з труднощами. Однак, як показує дійсність, агенту глибоко байдуже де ви будете жити, його завдання максимальну кількість продажів. Тому краще буде самостійно об'їхати довколишні села і підшукати собі будиночок своїми силами. Благо сільські жителі в більшості своїй балакучі і доброзичливі, а також знають про все на світі. Вони завжди підкажуть вам куди і до кого звернутися.

Звертаємо увагу на дрібниці. Коли ви підібрали до розгляду кілька варіантів, починайте порівнювати їх між собою. Перш за все зверніть увагу на наявність необхідних комунікацій - газу, електрики і водопроводу. Ненав'язливо поцікавтеся чи часто виникають аварійні ситуації. Великим плюсом є наявність господарських будівель, таких як сарай, гараж, літня кухня. Повірте, мине зовсім небагато часу вашої сільського життя, і ви переконаєтеся в їх безсумнівною необхідність.

Якщо ви все-таки зважилися на переїзд в село, можна тільки побажати вам приємного проведення часу. Здаються труднощі, дуже швидко підуть в сторону, і ви будете жити і насолоджуватися чистим повітрям, спокійним життям і прекрасними пейзажами навколо.

схоже

І ось тут виникає питання - як вибрати будинок в селі?
Наприклад, чи зможете ви відмовитися від високошвидкісного інтернету?
А від доставки тайської їжі додому?