Полезные материалы

Як вибрати волейбольний м'яч?

Волейбол - поширена командна гра, суть якої перекинути м'яч через сітку на половину поля суперника, «добивши до статі» Волейбол - поширена командна гра, суть якої перекинути м'яч через сітку на половину поля суперника, «добивши до статі». Волейбол - неконтактна, комбінаторна гра, де важлива координація, стрибучість і швидкість реакції.

У літню пору волейбол - дуже популярне проведення часу. По-перше, тому, що інвентар для гри в волейбол доступний кожному, по-друге, правила гри дуже прості і зрозумілі всім без винятку. А щоб гра приносила задоволення важливо правильно вибрати м'яч.

Волейбольний м'яч складається з каркаса і шести, натягнутих на нього, панелей шкіри. Шкіра може бути як штучної, так і натуральної. Окружність м'яча становить від 65 до 67 сантиметрів. А його вага - близько 270 грам.

За кольором м'яч може бути повністю білим або ж кольоровим. Класичним в волейболі вважається м'яч, який має триколірну «бойову» розмальовку.

Волейбольні м'ячі, як правило, поділяють на дві групи: професійні та аматорські. Аматорські коштують значно дешевше. За технологією виготовлення так само дві групи: клеєні волейбольні м'ячі та шиті. Шиті простіше у виготовленні і, як правило, виготовляються з натуральної шкіри. Клеєні м'ячі в свою чергу довговічніше і стійкіше до всякого роду пошкоджень. У виборі м'яча і волейбольних кросівок допоможуть наші партнери інтернет магазин Life-Runing

Якщо ви плануєте грати в волейбол переважно на пляжі, краще звернути свою увагу на клас спеціальних пляжних волейбольних м'ячів. Вони стійкі до вологи і високих температур. Крім цього, вони трохи більше стандартного волейбольного м'яча по колу, а тиск всередині них трохи нижче, ніж у м'ячів інших класів.

При виборі м'яча так само необхідно врахувати, хто буде їм грати. Якщо м'яч купується для дітей - він повинен бути легким і м'яким, щоб не травмувати гравців. М'ячами, призначеними для гри в залі, не слід грати на вулиці. Їх покриття не стійке до асфальту і гравію і термін служби такого м'яча при вуличних іграх різко знижується.

Щоб підвищити термін експлуатації м'яча, потрібно дотримуватися ряду правил: робити вправи з м'ячем за призначенням (не грати на вулиці м'ячами, призначеними для гри в залі), стежити за правильною накачуванням м'яча, не бити його ногами - він не футбольний, не наражати на м'яч дії вологи. При дотриманні таких нехитрих правил, м'яч прослужить не одне літо, і можна буде цілком насолоджуватися грою на свіжому повітрі в компанії друзів і однодумців.