Полезные материалы

Обруч для схуднення

  1. користь
  2. Як вибрати
  3. Оптимальна вага
  4. Як крутити обруч
  5. скільки крутити
  6. Вправи для схуднення
  7. Протипоказання

Фізичні вправи тренують і розвивають мускулатуру, знижують надмірну масу. Обруч займає мінімум місця, не вимагає спеціальних навичок, чудово стрункішою, покращує рухливість тазостегнових суглобів, допомагає прибрати живіт .

користь

Спортивний снаряд винайшли тисячоліття назад, їм тренувалися в Стародавньому Єгипті та Китаї, виготовляли з тонких стовбурів дерев або виноградної лози.

Сплеск популярності припав на середину минулого століття, в США цей вид розваги і спорту отримав назву халахуп (хула-хуп), дослівно - «танець з обручем».

Обертання талією під музику і в хорошому темпі спалюють жир, тренують витривалість. Спортивна навантаження нижче, ніж при пробіжці, зате можна робити щось ще - наприклад, дивитися телевізор.

За півгодини занять вдається витратити до 200-300кКал, схуднути в талії і стегнах, прибрати жир з сідниць , зміцнити м'язи живота, спини - адже доводиться не тільки обертати тазом, а й утримувати рівновагу. Значить, тренується вестибулярний апарат, поліпшується постава.

Рухи обруча навколо талії масажують, стимулюють кровопостачання.

Як вибрати

Практично кожен хоча б в дитинстві крутив обруч. Щоб швидко відновити навик і приступити до «справжніх» регулярним тренуванням, досить найпростішого вироби з пластмаси. З його допомогою навряд чи вдасться схуднути через невеликої ваги і мінімального навантаження на м'язи.

Для зниження маси тіла ефективний розбірний обруч. Поєднавши його частини, вдається встановити оптимальний діаметр, а розміщенням в порожнині наповнювача дозувати тренувальне навантаження.

Обтяжені обручі ефективно спалюють жир, вправи з ними витрачають масу калорій, але вимагають фізичної підготовки.

Масажна різновид стимулює спалювання жиру за допомогою металевих або пластикових опуклостей, шипів, ребер. Торкання нерівностями підсилюють масажний ефект в області живота, талії і сідниць, але у початківців з незвички можуть з'явитися синці .

Гнучкі обручі - універсального застосування, допомагають знизити вагу, розвинути м'язи спини, ніг, рук.

Оптимальна вага

Пристрасне бажання швидко прибрати живіт вправами з обручем змушує новачків вибирати виріб максимального ваги. Хоча необхідно враховувати не тільки комплектацію спортивного снаряда, а й індивідуальну фізичну підготовку.

Для підтримки тонусу м'язів, гнучкості поперекового відділу хребта, відновлення навичок досить легкого снаряда вагою 1-1.5кг, оскільки в даному випадку відсутня мета позбутися надмірної ваги.

При хорошій спортивній формі, тренованою мускулатури для зниження ваги підійде обруч вагою до 2 кг.

Якщо фізичне навантаження здалася невелика, організм легко впорався з вправами, потрібно виріб для стрункої талії вагою до 2,9кг.

Як крутити обруч

Вихідна позиція:

  • Хребет і потилицю на прямій лінії, плечі в сторони і злегка назад, погляд спрямований вперед.
  • Встати прямо, стопи на ширині плечей, носки нарізно, обруч утримувати на рівні талії.

Початок обертання:

  • Направити снаряд в обрану сторону і одночасно виконувати руху талією, стегнами, тулубом.

обертання:

  • Підтримувати тонус в сідницях, талії, черевний прес, спині, щоб спалити жир, посилити кровообіг.

Не варто надмірно старатися, особливо на перших заняттях. Потрібно індивідуально підібрати навантаження - перш за все час, скільки крутити обруч, в іншому випадку на наступний день заболят м'язи.

Початківцям достатньо 5 хвилинного тренування в спокійному темпі, з комфортною амплітудою обертань. Коли організм втягнеться і почне легко справлятися з навантаженням, її можна збільшити.

Виконувати вправи з обручем натщесерце, останній прийом їжі - за дві години або більше до тренування.

скільки крутити

Для користі і ефективного зниження ваги займатися 2-3 рази в тиждень по 20-30 хвилин в день.

Важливо не старатися - краще чотири підходи по 5 хвилин, ніж один тривалістю 20 хвилин - так вдається швидше прибрати живіт.

Під час занять чергувати напрямок обертання, особливо при слабкому вестибулярний апарат - половину часу крутити в одну, половину часу - в іншу сторону.

Новачкам варто обв'язати талію шарфом, хусткою або рушником.

Вправи для схуднення

Щоб прибрати живіт, недостатньо просто обертати обруч і варіювати темп.

Швидко знизити вагу допомагають ускладнені вправи:

Змінювати відстань між стопами. Поставивши їх поруч або розставивши максимально широко, вдається швидше схуднути: близьке розташування тренує стегна, широке - сідничні м'язи.

Для збільшення навантаження крутити обруч в положенні полуприседа - опустити сідниці якомога нижче.

Обертаючи снаряд на талії, опускати його на стегна і знову піднімати.

При виконанні вправ по черзі виставляти одну ногу вперед, іншу - назад, потім навпаки, дане ускладнення зміцнює і тренує м'язи черевного преса , Стегна.

Варіювати амплітуду обертань - від малої до максимальної.

Для тренування вестибулярного апарату обертати снаряд, стоячи поперемінно то на одній, то на іншій нозі.

Крутити обруч і одночасно марширувати на місці.

Щоб швидше знизити вагу, почати обертати хулахуп з випрямленими вгору руками, потім через сторони опустити їх на рівень плечей, стиснути кулаки. На завершення зігнути в ліктях, щоб долоні виявилися на рівні грудей.

Протипоказання

Не варто худнути за допомогою обруча при травмах або запальних процесах в черевній порожнині, спині, при захворюваннях нирок, наявність не зажили ран, під час вагітності , Після кесаревого розтину, в похилому віці.