ХК «Барановичі» програв домашній матч ХК «Могильов»

Барановичский хокейний клуб зазнав поразки у другому турі чемпіонату Білорусі з хокею в Екстралізі «Б». Домашній поєдинок проти ХК «Могильов», який відбувся 15 вересня в Льодовому палаці, завершився з рахунком 3: 0 на користь гостей.

У першому періоді команди не змогли відкрити рахунок. Однак на самому початку другого могілевчане покарали наших хокеїстів за нерозторопність в обороні - 0: 1. Грі ХК «Барановичі» не вистачало цілісності - кидки по воротах проходили рідко. Очевидно, що наша команда буде вкочується в сезон непросто: незважаючи на старанність і гарне поводження з шайбою, зіграності хлопцям поки не вистачає.

Згодом позначилася хороша зіграність приїжджих хокеїстів, які акуратно грали по рахунку. У другій частині гри вони зуміли ще раз зловити барановічан на помилку в обороні - 0: 2, і наш тренерський штаб змінив голкіпера: місце Костянтина Козловського зайняв Денис Кривенко.

Заключна третина матчу пройшла з перевагою Барановицькій команди. Ближче до кінця матчу раз у раз виникали сутички, а могилевские хокеїсти практично не покидали лавку штрафників. Скористатися чисельною перевагою барановічане не змогли. А могилевские гравці свою єдину шайбу за період закинули саме в більшості: наші хокеїсти більше хвилини грали втрьох проти п'яти суперників - вистояли, але пропустили, коли один з наших оштрафованих хокеїстів вискочив на площадку.

ХК «Барановичі» - ХК «Могильов» - 0: 3 (0: 0, 0: 2, 0: 1)

Шайби: 0: 1 - Козин (Васько, 21), 0: 2 - Спиридонов (Серяков, 29), 0: 3 - Васько (Козин, Лапшов, 44, бол. 5х4).

Прес-конференція тренерів від офіційної сторінки ХК «Могильов» - у «ВКонтакте».

У третьому турі ХК «Барановичі» відправиться на виїзд в Брест, де 18 вересня, о 19.00, зіграє з місцевою командою.