Полезные материалы

Журнали про подорожі

Якщо ви зайшли на наш сайт вже не в перший раз, то подорожі, напевно, відіграють у вашому житті далеко не останню роль. І можливо ви вже встигли простудіювати подібні сайти про подорожі, і вже тим більше друковані видання. Але от якщо ви саме той щасливчик, який ще не знайомий з журналами про туризм і світі в цілому, то ця стаття для вас. А чому щасливчик? Тому що у вас ще все попереду.

Тому що у вас ще все попереду

Conde Nast Traveller

Це один з найвідоміших журналів для мандрівників, що видається міжнародною корпорацією Condé Nast Publications. Його навіть прийнято називати біблією для туристів, так що значимість цього видання ясна. В цілому Conde Nast Traveller призначений для досвідченої аудиторії з великими запитами і не меншими гаманцями. У журналі можна знайти матеріал про найдорожчих готелях світу, фотозйомку з Сейшел або конкурс з розіграшем безкоштовного проживання в одному з найдорожчих готелів Дубаї. А ще можна знайти список найнеобхідніших товарів для мандрівників або дізнатися про 25 причини відвідати Берлін. У будь-якому випадку, журнал буде цікавий будь-якій аудиторії мандрівників, тому що скрізь можна знайти те, що буде цікаво саме тобі. Виходить CN Traveller раз на місяць, знайти його можна в будь-якому торговому центрі або точці продажу друкованої продукції.

Афіша-Світ

Девіз наступного видання - «Практика вдалих подорожей». І, дійсно, в кожній статті журналу є корисна практична інформація: в якому готелі краще зупинитися, яку куртку вибрати, що привезти в подарунок або як отримати візу. У «Афіші-Світ» десять постійних рубрик, чотири з яких названі на честь окремих регіонів, що відображає тематику матеріалу: Європа, Азія і Африка, Америка та Океанія, Росія. Ще одна цікава рубрика «Райдер» розповідає про правила подорожей відомих людей. Так можна дізнатися, що Девід Боуї настільки боїться літати, що для запису альбому «PinUps» йому довелося добиратися до Франції на кораблі. Також в кінці кожного випуску є невеликий путівник по місту або регіону, що до речі дуже зручно, адже для когось саме він може стати приводом для чергового подорожі. А що? Путівник вже є, залишилося тільки купити квитки!

Путівник вже є, залишилося тільки купити квитки

Montok

Творці цієї газети позиціонують себе як «спільнота людей, які живуть цікавим життям, багато і активно подорожують, люблять історії і вміють їх розповідати». Зараз команда Montok складається всього з п'яти чоловік, але навіть таким невеликим складом їм вдається випускати неймовірно цікаве видання. Montok публікує реальні історії подорожей, які їм надсилають з усього світу. Видання було запущено зовсім недавно, на даний момент випущено всього чотири номери. Але незважаючи на це газета вже має свою, постійно зростаючу аудиторію. Всі номери газети можна знайти в інтернеті на офіційному сайті Montok і почитати online. Але погодьтеся, що набагато цікавіше тримати продукт в руках. Розповсюджується видання поки тільки в Санкт-Петербурзі і Москві. Знайти його можна в кафе, барах і різних арт-просторах, повний список яких можна також знайти на сайті. До речі, в Петербурзі є офіційний будинок подорожей Montok за адресою Біржовий пров., 4., простір Korpus-2, 3 поверх, де проводяться шалено цікаві майстер-класи і кінопокази. А ще у Montok є свій інтернет-магазин. Так що обов'язково підписуйтесь на хлопців в Instagram і стежте за виходом нових матеріалів і цікавими подіями, організованими Montok.

National Geographic

І, напевно, варто розповісти про найпопулярнішому журналі про подорожі National Geographic. Перший номер журналу був випущений ще в 1888 році і з тих пір налічує аудиторію понад 40 мільйонів читачів і виходить в 18 країнах світу. Журнал позиціонує себе як науково-популярне географічне видання. На сторінках National Geographic ви знайдете статті про природу, історію та культуру різних країн, а також неймовірну кількість красивих фотографій. National Geographic випускає ще одне видання про подорожі з тією ж назвою, але c приставкою Traveler. Основна увага тут приділяється докладному розбору країн і маршрутів, порад для мандрівників, огляду найкращих місць. Цей журнал своєю тематикою збігається з попередніми виданнями нашого списку, на відміну від National Geographic, має трохи інший формат. Виходить NG Traveler раз в два місяці, і знайти його можна в основних точках продажів друкованої продукції. Також журнал виходить в ipad-версії.

Журнали про подорожі хороші тим, що їх можна потримати в руках, на відміну від інтернет-ресурсів (ми не повинні так говорити, але все ж). Хоча хто знає, може, через пару років і 80days буде доступний у вигляді журналу, і хто-небудь внесе його до списку найкращих видань про подорожі.

Лена Михальова

А чому щасливчик?
А що?