Полезные материалы

Південний федеральний університет

344006, Ростов-на-Дону, вул.Велика Садова, 105/42

(863) 2-370-370

[email protected]

Південний федеральний університет - провідний центр розвитку освіти, науки і культури - один з перших федеральних університетів Росії. Університет є правонаступником державних освітніх установ вищої професійної освіти "Ростовський державний університет", "Ростовська державна академія архітектури і мистецтва", "Ростовський державний педагогічний університет" і "Таганрозький державний радіотехнічний університет".

Потенціал ПФУ:

  • загальна чисельність працівників - 8945 чоловік;
  • загальна чисельність студентів - 45 976 осіб;
  • чисельність професорсько-викладацького складу - 4 227 чоловік, наукових співробітників посилання - 1 073, докторів наук - 774, кандидатів наук - 2654.

У складі ПФУ 34 факультету, 226 кафедр, 3 навчальні інститути, 3 коледжі, 18 філій, 11 НДІ, понад 150 наукових лабораторій (в тому числі спільні з установами РАН), 12 базових кафедр ЮНЦ РАН, 6 конструкторських бюро, 2 досвідчених виробництва, 2 технопарку, 70 малих інноваційних підприємств, 6 бізнес-інкубаторів та ін.

Південний федеральний університет традиційно відомий розробками і дослідженнями в різних областях науки. Істотні успіхи досягнуті в області аналізу і синтезу ряду органічних сполук, електронного та просторової будови їх молекулярної структури, в розробці нових високоефективних сегнетоелектричних матеріалів і технологій їх виготовлення, неруйнівних методів контролю, теоретичних і прикладних проблем машинобудування, будівництва і архітектури, фундаментальних і прикладних проблем кібернетики мозку, проблем штучного інтелекту, автоматизованих медико-біологічних систем, в розробці нової кінці пціі господарювання в умовах ринкової економіки, проблем діалектики матеріальної і духовної культури.

ПФУ бере участь в ряді цільових програм в рамках транс'європейських проектів в галузі освіти: "Темпус2", "Тасіс" і ін. У числі партнерів - університет г.Дортмунда (ФРН), Стратклайдскій університет г.Глазго (Великобританія) та інші.

Читайте в новому номері «Акредитація в освіті»
№ 9 (109) 2019

Чи готова система освіти Росії до переходу на ризик-орієнтовану модель оцінки якості? Чому російські роботодавці не зацікавлені в розвитку своїх співробітників? Що включає цикл навчання в Бразилії? Які перспективи набору студентів з Казахстану на навчання в російські вузи? Знайомтеся з думками експертів в новому номері «АТ»!
Анонс журналу

Чому російські роботодавці не зацікавлені в розвитку своїх співробітників?
Що включає цикл навчання в Бразилії?
Які перспективи набору студентів з Казахстану на навчання в російські вузи?