«Еспаньол» - «Барселона». Звіт про матч

«Еспаньол» - «Барселона» - 0: 1 (0: 0)   Голи: 0-1 Мессі, з пен «Еспаньол» - «Барселона» - 0: 1 (0: 0)

Голи: 0-1 Мессі, з пен. (82).

«Еспаньол»: Кіко Касілья; Хаві Лопес, Колотто, Ектор Морено (Сідней, 48); Фуентес, Давид Лопес, Віктор Санчес, Стуані, Пицци (Алекс Фернандес, 66), Сімао (Кордоба, 78); Серхіо Гарсія.

«Барселона»: Пінто; Дані Алвес, Піке, Маскерано, Жорді Альба; Хаві, Бускетс, Фабрегас (С. Роберто, 90); Неймар (Санчес 81), Мессі, Педро (Іньєста, 77).

Арбітр: Клос Гомес (Арагон).

покарання:

«Еспаньол»: Стуані, 26; Колотто, 35; Хаві Лопес, 75; Віктор Санчес, 85 - попередження. Кіко Касілья, 83 - видалення.

«Барселона»: Бускетс, 45 - попередження.

«Корнелья Ель Прат», 31.666 глядачів.

Матч за версією «БАРСАМАНИЯ»:

«Еспаньол» - 6.5

Господарі не знітилися більш іменитого суперника і в перші хвилини влаштували справжню рубку, серйозно ускладнюючи життя супернику пресингом. Однак, на весь матч «папуг» не вистачило. Враження від хорошої гри суперника дещо зіпсували післяматчеві коментарі в «стилі Моу».

«Барселона» - 7.5

На ворожій території, проти непоступливого суперника, і з огляду на супутні матчу негативні чинники, «Барса» впоралася із завданням дуже добре. Правда, реалізовувати 100% -голевие моменти все ж варто частіше, щоб зберегти нерви і собі і своїм уболівальникам.

Видовищність матчу - 7.0

Каталонська дербі вийшло до пари пройшов торнадо-подібного «Ель Класіко». Напруга не покидало глядачів цієї вистави до останніх секунд, та й гольові моменти раз у раз виникали.

Оцінка арбітра - 6.5

В цілому, суддівська бригада відпрацювала матч добре. У всіх ключових епізодах помилок допущено не було, проте варто бути більш принциповими з грубіянами - «не_каталонци» заслужили розсип жовтих карток вже в перші півгодини матчу.

«VV 1 ctory»

Чи буде перебільшенням сказати, що в суботу «Барса» провела свій перший матч в нову епоху? Нехай косичка Пінто не є для нас чимось незвичним (благо є Кубок Іспанії), але минулий матч «Барса» вперше грала «без» і виграла його «для» свого багаторічного №1. Вся команда вийшла на газон в спеціальних футболках в підтримку Віктора Вальдеса, якому в понеділок доведеться перенести операцію на коліні.

«Барса» в цьому сезоні двічі грала в 4 вечора за місцевим часом і обидва рази зазнавала поразки (з «Валенсією» і «Вальядолідом»). Додайте до цього недружній стадіон і майбутній посеред тижня півфінальний матч Ліги Чемпіонів з «Атлетіко», і отримаємо ідеальне середовище для втрати очок. Не вистачало тільки поганий стан газону і упередженого суддівства. І тим більш вагомою стає зароблена кров'ю і потом перемога, тим вище заслуга команди в подоланні всіх труднощів на шляху до омріяного чемпіонства.

Херардо Мартіно виставив практично оптимальний стартовий склад, з лідерів давши відпочити лише Іньєсті (його місце зайняв Сеск Фабрегас). Атакуючий тріо з Мессі склали Неймар і Педро.

Атакуючий тріо з Мессі склали Неймар і Педро

Початок матчу залишився за «Барселоною», але через необов'язкових помилок в передачах дозволяли супернику проводити небезпечні контратаки. Брак майстерності гравців «Еспаньола» компенсували самовіддачею і жорсткою грою, часто переходить в грубість. «Барса» більше контролювала м'яч і створила кілька дуже хороших моментів для взяття воріт Касілов, але і Мессі, і Неймар двічі «пробачили» господарів. «Папуги» відповідали рідкими, але потенційно дуже небезпечними атаками, але удари Серхіо Гарсії і Пицци були неточні. В кінці тайму «Барса» віддала ініціативу, і в останні 5 хвилин «Еспаньол» буквально притиснув «синьо-гранатових» до їхніх воріт. Втім, все це було без явних гольових моментів.

Втім, все це було без явних гольових моментів

Після перерви на поле спочатку взяв гору хаос. Постійні сутички гравців, втрати м'яча і свистки судді (вибачте за кліше) «розбили гру на епізоди». Але через 15 хвилин «Барса» знову взяла ініціативу в свої руки і до кінця матчу її одним із них більше не випускала. Педро пробив головою у воротаря, Піке - в перекладину, а Неймар і Мессі не змогли реалізувати свої виходи на ворота. Гол у ворота Касілов дозрів (точніше, вже давним-давно перезріло) на 65й хвилині, коли Хаві Лопес перервав політ м'яча рукою в своїй штрафній площі. Пенальті впевнено реалізував Мессі, одним пострілом убив двох папуг зайців - і свій бомбардирський рахунок поповнив, і прокляття «Корнелія» зняв.

Пенальті впевнено реалізував Мессі, одним пострілом убив двох папуг зайців - і свій бомбардирський рахунок поповнив, і прокляття «Корнелія» зняв

Одночасно з цим на полі з'явився Іньєста, і домінування «Барси» стало ще більш явним. На вісімдесят третій хвилині Андрес вивів Мессі на рандеву з голкіпером, і той був змушений зіграти руками за межами штрафного майданчика. Прозвучала закономірне видалення винного, а місце у воротах, зважаючи на відсутність у Агірре замін, був змушений зайняти Хаві Лопес. Новоявлений голкіпер на останніх хвилинах двічі врятував ворота своєї команди після не найкращих ударів вийшов на заміну Алексіса Санчеса. На останніх секундах вже доданого часу сивого волосся своєму тренеру і вболівальникам додав Хав'єр Маскерано, на рівному місці втратив м'яч на своїй половині поля, але його ж відчайдушний кидок в підкат і підстраховка Піке врятували ситуацію. Фінальний свисток Клоса Гомеса сповістив про трудову перемогу "Барси", яка на пару годин зійшла на вершину турнірної таблиці, і продовжує гонку за титулом.

Пінто - 6.0

Практично весь матч не мав реальної роботи - з 8 ударів суперника у ворота припав тільки один, та й той не уявляв ніяких труднощів. Пару раз «порадував» своїм дриблінгом.

Дані Алвес - 7.5.

Реактивний бразилець виконав величезний обсяг роботи, як в обороні, так і в атаці, причому практично без шлюбу. Більшість традиційних навісів з флангу, цього разу знаходили своїх адресатів (в тому числі «гольовий» на пенальті). Блискуча гра правого латераля.

Піке - 7.7

Майже еталонна гра в обороні + активні підключення в атаку = заслужено висока оцінка. Міг, і повинен був, забивати гол, але з 4-х метрів замість порожніх воріт зарядив у поперечину.

Маскерано - 6.0

Кілька разів вдало відбирав м'яч і переривав атаки суперника, але пара його помилок могла коштувати команді втрати очок - спершу зарядив ліктем у власному штрафному суперника (скажімо «спасибі» судді), а на останніх секундах ледь не «привіз» гол. Цього разу пронесло, але ми-то пам'ятаємо.

Жорді Альба - 6.5

Майже аналогічно Хав'єру зіграв і Жорді, тільки без «пригод». Досить впевнено в обороні (пару раз все ж дозволяв суперникові зробити небезпечний навіс / простріл), і з підключеннями в атаку.

Бускетс - 6.0

Спочатку зробив кілька грубих помилок в передачах, ніж провокував небезпечні контратаки суперника і плутанину перших хвилин. Однак ближче до середини тайму заспокоївся і далі виконував свої функції распасовщіка-руйнівника без нарікань, але і без яскравих сплесків. Був змушений фолити на ж.к. після пасу Алвеса супернику.

Хаві - 6.5

Гру Креуса в цьому матчі можна охарактеризувати трьома словами: Безпомилковість. Непомітність. Фундаментальність.

Фабрегас - 5.5

І знову здрастуйте". Сеск явно відчуває себе не в своїй тарілці на позиції Іньєсти. Здебільшого був малопомітний, та ще й помилок допускав більше і частіше, ніж щось путнє в атаці.

Педро - 6.5

На пару з Алвесом домінував на правому фланзі, причому найчастіше займався «чорновий» роботою, успішно граючи в відборі. Завдав 2 удари в створ, але воротар і захисники не дозволили перетворитися їм в забиті м'ячі.

Неймар - 6.8

Повна протилежність Педро. Майже не допомагав Альбі в Оборна, але вкрай активно проявив себе в атаці. Отримувані гольові моменти бразилець використовував вкрай неефективно (чого вартий хоча б вихід 1 на 1, і удар з 4-х метрів вище порожніх вже воріт!), Та й м'яч на обводке втрачав надто часто. Проте, допоміг супернику зіграти рукою і заробив тим самим вирішальний пенальті.

Мессі - 7.2

Нарешті, «прокляття» «Корнелія Ель Прат» знято. З 4й спроби, з «точки», але тим не менше. Поряд з Неймаром і Алвес, був найпомітнішим в атакуючій грі футболістом «Барси», через якого будувалися майже всі атаки команди. Міг відзначитися вже в 1м таймі, але не зміг реалізувати вихід 1 на 1, а його удару головою трохи забракло влучності. Після цього Мессі стали прикривати ще більш ретельно, а його спроби ударів блокувалися захистом.

Після цього Мессі стали прикривати ще більш ретельно, а його спроби ударів блокувалися захистом

Санчес - 6.0

Вийшовши на заміну, на останніх хвилинах матчу двічі виходив на рандеву з псевдо-воротарем «Еспаньола», але обидві спроби виявилися невдалими.

Іньєста - 6.5

Вийшовши на заміну, Андрес істотно зміцнив середню лінію «Барси», і не залишив супернику жодної надії на камбек. Саме закидушка Іньєсти на хід Мессі, котра закінчилася видаленням Касілов, «засудила» «Еспаньол».