Україна - Албанія 4: 1 товариський розгром від команди Шевченко

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

переглядів: переглядів:   Фото ФФУ

Фото ФФУ.

Збірна України розгромила Албанію в товариському матчі //smm.ollcdn.net/img/article/11436/55_main_new.1528041381.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11436/55_tn.1528041381.jpg 2018-06-03T18 : 52: 01 + 03: 00 Футбол Команда Андрія Шевченка зробила результат ще в першому таймі

3 червня збірна України у Франції на стадіоні "Каміль Фурньє" провела товариський матч проти команди Албанії. Підопічні Андрія Шевченка обіграли суперника з рахунком 4: 1. ми проводили онлайн трансляцію матчу Албанія - Україна .

Рахунок в матчі після комбінації Марлос-Ярмоленко відкрив Євген Коноплянка, який вразив ближній кут воріт албанців. Через кілька хвилин він віддячив партнера по збірній і сам віддав результативний пас на Ярмоленка.

А перед самим свистком на перерву Марлос точною передачею вивів Малиновського і Ярмоленко на побачення з голкіпером. Руслан не став сам бити, а відпасував на капітана, який оформив дубль в матчі і довів рахунок до розгромного.

Після перерви команди грали вже не так активно, хоча порадували забитими голами перед самим фінальним свистком. Спочатку гол престижу у Албанії на свій рахунок записав Ндоє, а через хвилину Ярмоленко ще раз асистував Коноплянці.

Голи: Ндоє (89) - Коноплянка (31, 90), Ярмоленко (35, 45)

Албанія: Беріша, Гімсіті, Хюсай, Маврай, Леняні (Балай, 46), Ліля (Аджеті, 65), Роші (Мемола, 46), Рамадану (Квака, 26), Веселі, Манай (Цікалеші, 58), Ндоє.

Україна: Лунін, Бурда, Бутко (Караваєв, 82), Соболь, Кривцов, Зінченко (Сидорчук, 70), Коноплянка, Марлос (Шапаренко, 57), Малиновський (Коваленко, 71), Ярмоленко, Бесєдін (Селезньов, 46).

Додамо, що обидві збірних не потрапили до фінальної частини чемпіонату світу 2018 року в Росії, тому сьогоднішню зустріч розглядали як черговий етап підготовки до старту Ліги Націй. Восени Україна має зіграти в одній групі з Чехією і Словаччиною, а Албанія зустрінеться з Шотландією і Ізраїлем.

Нагадаємо, що в попередньому матчі збірна України зіграла внічию з учасником ЧС-2018 командою Марокко. Огляд матчу Марокко - Україна (0: 0) є на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook , Twitter , Telegram , Instagram

Ви зараз переглядаєте новина "Збірна України розгромила Албанію в товариському матчі". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"