Полезные материалы

АКЦІЯ. ПП спортивного масштабу

Великі олимпионики і кумири КВН взяли участь в акції під назвою "Всесвітній день дитини в" МакДональдс ", що пройшла при партнерстві білоруського НОКу. Благодійні заходи зі збору коштів для дітей з незаможних родин проводяться в усьому світі. Білорусь не стала винятком. Ця подія варто вітати ще й тому, що мінчани довелося побачити на власні очі своїх улюбленців, поспілкуватися з ними, сфотографуватися, взяти автограф.



В якості продавців за касами з'явилися відомі люди: актори, телеведучі, зірки спорту. Зазивали публіку, нахвалювали гамбургери з чизбургерами Лариса Грібалева, Олександра і Костянтин, Ірина Дорофєєва, Олександр Солодуха, Ольга Барабанщикова, учасники проекту СТВ "Зоряний диліжанс", діджеї "Альфа Радіо", "Русского радио", "Радіо Рокс", Першого музичного каналу і багато інших. За словами начальника відділу маркетингу ІП "Ресторани МакДональдс" Владислава Рижикова, йому не треба було пояснювати, що до чого. Багато відгукнулися на заклик допомогти: "Так, ми знаємо, що у вас проходить День дитини. Так, ми готові прийти ".
Олімпійським чемпіонам Сергію Макаренко, Віктору Ренейскому, Марині Лобач, Віктору Сидяк довірили обслуговувати клієнтів в ресторані "Свiтанак" на проспекті Незалежності. Вони працювали в "спарингу" з Євгеном Крижанівським, і справа у них ладилося. А ми тим часом поспішили в "Макдональдс" на Прітицкого, де очікувалося "ПП". Мається на увазі, звичайно, не надзвичайна подія. Таких в солідній компанії не буває: велику і середню порції картоплі фрі тут не переплутають. Йдеться про улюблену в народі команді КВН. Зрештою, до закінчення сезону білоруських уболівальників хвилює лише один по-справжньому серйозний фінал. У своїх пріоритетах кореспонденти "ПБ" не помилились: заради побачення з КВНщиками покупці валили валом, говорили слова підтримки, бажали удачі.
Євген Сморигін:
- Ми вже другий рік беремо участь в акції. Чому вирішили допомогти дітям? Тому що це в порядку речей. Будь-яка нормальна людина на нашому місці вчинив би так само. Ніхто з нас не сказав "ні".
- Женя, ви допомагаєте дітям і в іншій області - вчити російську і білоруську літературу. Школярі, які знати не знали, що таке класика, після постановок "ПП" нарешті стали проявляти інтерес до читання. "Ромео і Джульєтту", "Людзей на балоце" з вашої подачі простудіювали. Що на підході?
- Нам і справді говорили, що КВН змусив деяких дітей відкрити книжку - це добре! Що очікується в фіналі? Нехай поки залишиться секретом. Швидше за все, буде чергове класичний твір.
- А чому "Дон Кіхот" ніяк не дійде до глядача? Треба ж знати недбайливим учням, хто першим боровся з вітряками.
- З Сервантесом ми обов'язково проб'ємось - може бути, не в КВН, а ще де-небудь. У довгий ящик його не відкладеться.
Раз вже випала така можливість, як було не запитати у хлопців про їхнє ставлення до спорту. Виявилося, все обома руками - "за".
Сергій Атрощенко:
- Спорт насправді стоїть не на останньому місці в нашому житті. Любимо футбол, волейбол, особливо пляжний. Виїжджаємо на природу - обов'язково беремо з собою м'яч. Коли в Сочі проходить міжнародний фестиваль КВН і з'їжджається більше трьохсот команд, завжди граємо один проти одного.
Олексій ПОЛЯКОВ:
- На футбольному полі частіше перемагаємо ми. Крім нас, тільки миколаївський "Дизель" виставляє весь склад. В інших командах - з Владивостока, "Уральських пельменів" - футболістів лише кілька людей.
С.А .: Чомусь багато хто думає, що КВНщики ведуть розгульний, богемний спосіб життя. Однак це не так. Без "фізухі" в нашій справі нікуди. Навантаження у нас теж чималі, і спорт допомагає розслабитися, зняти стрес.
Віктор Медведський:
- Ви спробуйте годинами на сцені стрибати. Багато атлетів можуть позаздрити тому, скільки у нас енергії. Доводиться викладатися на всі сто, так що зі спортом ми на ти.
С.А .: У нас дуже багато друзів-спортсменів. Наприклад, Валик Белькевич, Саша Хацкевич.
В.М .: Заочно знайомі з Волчкова. Якось раз разом відпочивали з жіночої збірної з гандболу. Відмінні дівчата, веселі - великий їм привіт! На жаль, у нас поки не виходить ходити на всі їхні ігри.
С.А .: Нещодавно зі Львова їхали з командою зі стрільби з лука. З хорошими попутниками і дорога коротше.
А.П .: Все колись ходили в різні спортивні секції. Особисто я при зрості метр дев'яносто дві займався легкою атлетикою. Виконав звання кмс зі стрибків у висоту, трохи не вистачило до майстра. Мені сам бог велів вболівати за Нестеренко. Коли виступаємо в Москві, живемо в готелі посольства Республіки Білорусь. Там йде безпосередньо наш канал, і новини спорту ми не пропускаємо.
В.М .: Якщо по телевізору показують міжнародні змагання за участю білорусів, завжди сидимо біля екрану, переживаємо. Тому що знаємо: за нас точно так само хворіють в Мінську, і це приємно. Адже ми теж відстоюємо честь країни, тільки трохи в іншій області.
Залишається додати, що ІП "Ресторани МакДональдс" втілюють в життя цю ініціативу вже четвертий рік поспіль. 16 років тому ООН прийняла Конвенцію з прав дитини. Однак акція, приурочена до дати 20 листопада, тепер вилилася в двотижневі заходи. У 2002-му зібрані компанією кошти були спрямовані на придбання фізіотерапевтичного комплексу для вихованців мінської школи-інтернату N 5 для дітей-сиріт. У 2003-му гроші пішли на закупівлю спортивно-реабілітаційного обладнання для Дитячого соціального притулку, розташованого в Первомайському районі столиці. Рік по тому допомога була надана неврологічного відділення 3-й дитячій клінічній лікарні Мінська. У 2005-му всі кошти від продажу картоплі фрі і символічних долоньок "Я допоміг дітям", виручені в період з 7 по 20 листопада, будуть спрямовані в Дитячий кардіохірургічний центр РНПЦ «Кардіологія» та Міжнародний білорусько-німецький фонд допомоги дітям із захворюванням радіоіндукованих раком щитовидної залози.



Чому вирішили допомогти дітям?
Що на підході?
Що очікується в фіналі?
А чому "Дон Кіхот" ніяк не дійде до глядача?