Полезные материалы

«Анти-дієтними пост № 1»

Добрий день. Мене звуть Сергій Кирносов, мені 50 років і я (алкоголік) диванний спортсмен. У цьому блозі я розповім вам, як з короткозорістю 14 діоптрій і подагричний артрит стати не диванним спортсменом, а простим - якщо, звичайно, у мене це в підсумку вийде.

Якщо ви думаєте, що я перестав читати літературу з фітнесу, то ви думаєте неправильно. Якраз тепер, коли ви встигли відпочити від цитат, саме час торохнути вам ними по тім'ячку!

У пості «Закордон нам допоможе» я навів перший список вподобаних мені книг, ось він:

Рендалл Штроссен - «Суперпріседанія»

Брукс Кубик - «Тренінг динозаврів»

Майк Ментцер - «Супертренінг»

Стюарт МакРоберт - «Думай! Частина 1"

Стюарт МакРоберт - «Думай! Частина 2"

Стюарт МакРоберт - «Всебічне керівництво по техніці виконання вправ з обтяженнями»

А ось і новий список того, що я відібрав з прочитаного - всі ці книги потрібні, цікаві та корисні:

Дмитро Смирнов - «Фітнес для розумних»

Денис Семеніхін - «Фітнес. Гід по життю »

Олексій Фалєєв - «Анти-МакРоберт. Думай! по російськи. Як тренуватися по циклам »

Вадим Протасенко - «Думай! Або Супертреннінг без помилок »

Дмитро Борькін - «Бодібілдинг для ледачих»

Доктор Скінхед - «Культуризм по-нашому»

Лу Шулер, Алвін Косгроу - «Нові правила ліфтингу»

Девід Морган - «Будь кращим»

Це далеко не все, але у мене є совість і я вирішив на цьому поки зупинитися. Як бачите, на цей раз акцент зроблено на нашу літературу. Не дивіться на несерйозний псевдонім Доктор Скінхед або смішну назву Бодібілдинг для ледачих - ці книги заслуговують на увагу і повагу.

Сьогодні я обмежуся питанням дієт - хочу показати весь їх шкода і непотрібність. Хоча, якщо подумати, є дієти і дуже привабливі ... Хоча б ця ...

Хоча б ця

Але ж не всім пощастило лежати в палаті №6! Тому сьогодні прочитайте мій конспект з книги «Будь кращим» Девіда Моргана, п'ятикратного чемпіона Ігор Співдружності Націй з важкої атлетики.

«Дієти спустошують і спалюють м'язи, а також уповільнюють метаболізм, що веде до неминучого набору втраченої ваги.

Дієти порушують збалансованість раціону.

Дієти збільшують кількість раптових нападів голоду або бажання з'їсти щось заборонене.

Дієти знижують інтенсивність тренувань і зменшують загальну енергійність людини.

Дієти знижують інтенсивність тренувань і зменшують загальну енергійність людини

Дієти тривають недовго. Це тимчасове обмеження харчування, що викликає втрату м'язової маси поряд з жирової, особливо якщо ви не тренуєтеся. Рано чи пізно ви все одно злізете з дієти і повернетеся до колишніх звичок у їжі. Через те, що після дієти ви маєте в своєму розпорядженні вже меншою кількістю м'язів, повернути весь зайвий жир вам буде набагато простіше, ніж до початку дієти.

Люди, які постійно сідають на дієту і злазять з неї, завжди помічають, що з кожним разом їм все складніше стає втрачати набраний вага. Це дуже деморалізує нещасних товстунів. Ви буквально привчаєте своє тіло запасати більше жиру за рахунок все меншої кількості їжі. Єдиним способом розбити це зачароване коло є тренування з обтяженням. Вони допоможуть повернути втрачені м'язи і прискорити загальмував було метаболізм.

Пам'ятайте: дієти роблять вас ще жирніше в довгостроковій перспективі, а регулярні тренування, навпаки, роблять вас сильніше і молодше.

Повні люди, додають у вазі незважаючи на мізерне харчування - жертви зменшилася м'язової маси і сповільнившисьінфляцією швидкості основного обміну. Це відомий ефект рикошету.

На кожен додатковий кілограм м'язів ви спалить близько 110 к / калорій в день. Тобто, набравши 3 кілограми м'язів, ви станете спалювати додаткових 330 к / калорій в день, не роблячи для цього абколютно нічого. Це ще одне довгострокову перевагу силового тренінгу, яке наочно ілюструє, що м'язова маса є дуже надійним механізмом контролю ваги.

Відомо, що середня людина після 30 років втрачає близько 10 відсотків м'язової маси за кожні 10 прожитих років. Силові тренування не тільки зупиняють, але і повертають назад цей процес. Втрата м'язової маси є однією з головних причин, через яку люди похилого віку страждають із зайвою вагою.

Правда в тому, що годинник аеробіки, приправлені дурними, але жорстокими дієтами, можуть перетворити на ходячу машину з виробництва підшкірного жиру. Робота з обтяженнями спалює зовсім небагато жиру під час самого тренування, проте такі навантаження будують м'язи, а м'язи спалюють калорії 24 години на добу. І в результаті ви стаєте здатні палити більше калорій не тільки на тренуваннях, а й поза тренажерного залу ».

Кінець цитати.

Я, звичайно, і раніше знав, що сотні і тисячі книг і сайтів, які обіцяють щастє за рахунок новітніх дієт - одне обдурювання, але вперше прочитав такий короткий, точний і розумний розбір польотів. Якщо ви не прочитаєте цей текст мигцем, щоб відразу все забути, а уважно його вивчіть, це принесе вам велику користь, навіть якщо у вас немає зайвої ваги - ви зможете все запам'ятати і допомогти іншим, просто переказавши їм ці тези коротко.

«Ходяча машина з виробництва підшкірного жиру» - це потужно. Це якраз про мене. Я бігаю на своєму еліпсі 5 разів на тиждень по півтори години і спалюю жир лише для того, щоб моментально його набрати, хоча їм зовсім небагато. Але справа в тому, що я практично все засвоюю, организ ь м, сцуко, працює майже без відходів - і це не той випадок, коли таким ККД потрібно пишатися.

Що ж, буду з ще б про льшим нетерпінням чекати початку занять з обтяженнями. А поки відзвітуюся за цей тиждень: 2 забігу по 90 хвилин в пульсової зоні 120-130 ударів в хвилину і 3 забігу по 90 хвилин в зоні пульсу 135-145, все 5 тренувань були проведені на 7-му рівні навантаження з 15 - трохи втішає той факт, що ще пару місяців назад я не міг пробігти і півгодини на 1-му рівні ... До зустрічі!

Нерви у мене ні до біса, ще б пак! - без курива, випивки і на дієті №6 ! - так що нікому не раджу залишати образливі або глузливі каменти. Спочатку я подивлюся на вас ось так:

А потім відправлю в бан без попередніх спасенних бесід за чашкою чаю.

А тим, хто хоче допомогти мені порадою або просто підтримати добрим словом -

мої оплески!